D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACMaldini3 kiedyś odpaliłem i dopiero pod koniec się zorientowałem, że to FIFA.
34
Orłoś xDD
3
@BorzyKrzys ale tam ktoś dał twitazo xD
1
@Misiusessi ostatnio polubiłem Humphriesa, ale jednak Price w tym starciu.
3
@aspr1me Kagawa to jest supertalent a nie Roque.
7
Z wiekiem stał się zabawniejszy
1
@Hosh Khusanov grał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale ona błędów robi...
1
@Kidd ale serio, oni mają aż tyle roboty, że nie są wstanie zaktualizować maila?
To Niech wynajmą kogoś, kto będzie to sprawdzał.
0
Co? xD
1
@Alek23 powinienem jak ta Pani się nie odzywać xD
27
Moim zdaniem Messi nie jest takim geniuszem za jakiego się go postrzega, owszem - był potworem w Barcelonie, ale jakich on miał wtedy kolegów? A tak to 10 lat, 1 liga mistrzów z piłkarzami których sobie wybierał jak chciał, z wtopionymi setkami milionów euro. Moim zdaniem jest piłkarską topką, ale nie jest jakimś geniuszem ponad wszystkimi.
1
@mientusek1407 jak nie wymyślą sobie jakiegoś transferu za 100mln na środek obrony, to będzie grał a Realu.
1
@MateS https://images.app.goo.gl/iHSed7Mha5orbxE77
1
i wyszło, że Jarek miał rację a się śmieli z niego.
0
@Sandman21 a jesteś pewny, że to Schizofremia? Mi się zdaję, że zwykły trolling.
Wiesz, w internecie to ciężko wykryć, jakby ktoś do mnie na ulicy podszedł i zaczął tak gadać, to bym się nie śmiał.
3
ale to trzeba mieć zryty łeb, żeby wywalić taki poemat na pół La Rambli xD
41
TOP postów, które się najgorzej zestarzały:
0
Luuk De Jong nawet auty wykonuje.
AURA.
2
@xvcWinterSoldier very solid keeper
0
@MOLESTA czemu ma odpaść? Jest 3:1
2
@mekston *hard tricka
4
Szczęna złapałby to z petem w ręku.
0
I tu też bez kartki? xDDDDDD
0
@Kozinho. Wystarczy zobaczyć kto gra w PSV na ataku.
Juve jest słabe a PSV potrafi grać u siebie.
16
Skandal, że sędzia zakończył mecz w momencie gdy City zaczęło odrabiać straty.
Pięknie sprzedany mecz...
0
@kuz jasne, że nie ale widać, że tam zaczęło to żreć.
0
tego PSG to się trochę cykam.
5
City 0.05 xG
xDDDDDDDDDDD