1

Teraz potrzeba 4 bramek do dogrywki.

1

Jaka to jest impotencja w ataku xDD

0

@RivaldoVitorBorba spokojnie, zaraz się rozkręci.

1

Mógł mu już te gacie zdjąć.

2

Co włączę tego Marmousha to on gra słaby mecz, jeszcze nie widziałem jak on gra w piłkę.

0

kupił jakiegoś Uzbeka za 40mln i się dziwić, że nie działa xD

0

Real najprostsza taktyka, Laga na Mbappe.
A City w szoku...

4

City przegrywa a do kontry leci 2 piłkarzy xD

4

ale to jest Stojanov gra City...

0

Po 20 minutach to tu nie ma szans, że City coś ugra.

1

@Bernard777 obok godności Realu Madryt

2

Ederson to ma więcej asyst niż dobrych interwencji w tym sezonie.

0

Piękne podanie Asencio.

1

@Rifek co dał rozkmine xD
Podejrzewam, że przed meczem sędzia nie ma władzy i nie może dać kartki.

1

Taki mecz a komentatorzy na poziomie ligi Konferencji.

1

@okiemtypera_lucaxx95 i na tym koniec ich zalet

2

@wojopancer bo Barcelona przegrywająca 0:4 w pierwszym meczu później wygrała 6:1

2

Komentarz usunięty

3

@July_6_BcN a co? Czasem lubię być kobietą.

3

Idę ulicą i dla jaj powiedziałem jakiemuś gościowi, że jak kupi mi piwo to City wygra a on poszedł i kratę mi kupił.

0

@MessiForeverTheBest to nie to samo?

6

@RoberDzik I najlepiej po karnym z tyłka w 90 minucie.

15

Kolega z Australii dzwonił i mówił, że CITY przeszło.
0:4 było.

3

@BorzyKrzys potwierdzam, byłem tam.
Siedzieli obok siebie, co prawda 2 stoliki dalej od siebie, ale jednak.

0

@Corr nie, ale na jego miejsce jest tylko sprzątaczka biurowa.

3

@PatrykBarca Haaland to nie Ronaldo, nie będzie grać z Kontuzjom.

0

@Pedri16Future tak? To w sumie jaki to kontrowersyjny statement? Kibicuje swoim.

1

@Popitek12 ale duży czy mały Brest?

7

@BorzyKrzys i Ty jesteś kibicem Barcelony? A gdzie nienawiść do Realu Madryt, jak Ty zostałeś wychowany?

3

@Pedri16Future ale kupią sobie jakiegoś Portugalczyka ze Sportingu za 140mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?