2

@KamQiX przecież to nie pierwszy raz w historii będzie.

Czy Niemcy za wojnę i za te wszystkie zbrodnię odpowiedzieli?
Reparacji nie dostaliśmy, działa Sztuki nam zabrali, miasta zniszczyli, inteligencję wymordowali a teraz oni to najlepszy partner do interesów.

2

@esem91 a jakie opcję mamy?
Włączenie się do wojny z Państwem atomowym?
Czekanie aż Ukraina wygra wojnę? A co jeśli stracą jeszcze więcej?
Czekać aż Rosji się znudzi?

0

@FcPortoFan1999 odważne stwierdzenie, że Baśka Topola to nie Crvena Zvezda.

13

Kulisy związku @jowita z @Luciano99

1

@Borneo jesteś pewny? Rozpisałeś to wszytko dokładnie? Może twój wpis jest przełomowy i przejrzałeś Ruskich.

1

@norbi77 no chyba tak, III Rzesza podpisała akt kapitulacji a czy Polska wróciła do Stanów mapy jak przed wojną?

3

@norbi77 no to jaki masz pomysł, żeby Ukraina wygrała wojnę?

4

@norbi77 ale wiesz, że kiedyś inne kraje nam nasze ziemie zabrały i nam nie oddały?

1

@MesQueUnClub96 Premie League w Darta.

1

@Criss18Barca może on też był w gronie tych 101 mężczyzn, tylko że był tym pierwszym i powiedziała mu, że go kocha a tam reszta nie ma znaczenia i będzie myśleć tylko o nim.

1

@macio_944 macie rację, odświeżyłem sobie prezentacje Dembele xD

0

@macio_944 wystawiłeś końcówkę, on miał jakieś momenty, tu ten spacer z piłką jest strasznie cringe xD

10

Najlepsza prezentacja piłkarza w historii.
Edi. Zaraz po Dembele

0

@Bykunn ja też tak luźno rzuciłem, że Tuskowi wszystkie inwestycje by się udały, gdyby Polacy przestali sprawdzać i pytać po co, za ile, komu itd.

A co was to interesuje, 5 mln to 5 mln, jest inwestycja.

8

@Bykunn Tuskowi wszystko by się udało gdyby nie Ci wścibscy Polacy

0

@Uukasz_93 ale masz dwie płcie i plastikowe słomki...

0

@partymaker o kim? xD
Dodiego to znam, ale Diddy?

1

@michaleu najlepszy twitt w historii xD

1

@michaleu i cały misterny plan xD

Czasem działa jak weźmiesz ten post z kogoś komentarzem.


0

@michaleu zamiast "x" trzeba "Twitter" i wszystko co po znaku zapytania(plus ten znak zapytania) skasować.
I liczyć, że się wklei prawidłowo.

3

@arasz1819 a Ty dalejez łykasz, że to była PORAŻKA?

2

@Safrani dlatego ja czekam na tych od słomek i dwóch płci.

1

@Damian11 prościej by było, jakbyś się spytał, kto jest najlepszym sędzia Realu Madryt.

0

3

@MesQueUnClub96 a pchanie Ukrainy do UE i NATO to nie jest narażanie Polski na niebezpieczeństwo.

4

@Smrodek gdy Chiny czy USA rosną w siłę z gospodarką i biją rekordy zanieczyszczeń, to UE walczy z klimatem żeby uratować planetę xD

0

@MesQueUnClub96 gde w szku, mie tlo zswaia czm tk.

0

@Bobo25 ale mielone o smaku mięsa, wiesz jakie dobre? Prawie jak mięso.

7

@Safrani u mnie kotlety mielone z tofu, potem zagryze "Raffaello" ze skyra i wiórków kokosowych. I się uśmiechnę nad ciężkim losem lewych.

3

@mrboom czm, bo czemu to tak długi wyraz, że aż trzeba skrótem pisać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?