D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KamQiX przecież to nie pierwszy raz w historii będzie.
Czy Niemcy za wojnę i za te wszystkie zbrodnię odpowiedzieli?
Reparacji nie dostaliśmy, działa Sztuki nam zabrali, miasta zniszczyli, inteligencję wymordowali a teraz oni to najlepszy partner do interesów.
2
@esem91 a jakie opcję mamy?
Włączenie się do wojny z Państwem atomowym?
Czekanie aż Ukraina wygra wojnę? A co jeśli stracą jeszcze więcej?
Czekać aż Rosji się znudzi?
0
@FcPortoFan1999 odważne stwierdzenie, że Baśka Topola to nie Crvena Zvezda.
13
Kulisy związku @jowita z @Luciano99
1
@Borneo jesteś pewny? Rozpisałeś to wszytko dokładnie? Może twój wpis jest przełomowy i przejrzałeś Ruskich.
1
@norbi77 no chyba tak, III Rzesza podpisała akt kapitulacji a czy Polska wróciła do Stanów mapy jak przed wojną?
3
@norbi77 no to jaki masz pomysł, żeby Ukraina wygrała wojnę?
4
@norbi77 ale wiesz, że kiedyś inne kraje nam nasze ziemie zabrały i nam nie oddały?
1
@MesQueUnClub96 Premie League w Darta.
1
@Criss18Barca może on też był w gronie tych 101 mężczyzn, tylko że był tym pierwszym i powiedziała mu, że go kocha a tam reszta nie ma znaczenia i będzie myśleć tylko o nim.
1
@macio_944 macie rację, odświeżyłem sobie prezentacje Dembele xD
0
@macio_944 wystawiłeś końcówkę, on miał jakieś momenty, tu ten spacer z piłką jest strasznie cringe xD
10
Najlepsza prezentacja piłkarza w historii.
Edi. Zaraz po Dembele
0
@Bykunn ja też tak luźno rzuciłem, że Tuskowi wszystkie inwestycje by się udały, gdyby Polacy przestali sprawdzać i pytać po co, za ile, komu itd.
A co was to interesuje, 5 mln to 5 mln, jest inwestycja.
8
@Bykunn Tuskowi wszystko by się udało gdyby nie Ci wścibscy Polacy
0
@Uukasz_93 ale masz dwie płcie i plastikowe słomki...
0
@partymaker o kim? xD
Dodiego to znam, ale Diddy?
1
@michaleu najlepszy twitt w historii xD
1
@michaleu i cały misterny plan xD
Czasem działa jak weźmiesz ten post z kogoś komentarzem.
0
@michaleu zamiast "x" trzeba "Twitter" i wszystko co po znaku zapytania(plus ten znak zapytania) skasować.
I liczyć, że się wklei prawidłowo.
3
@arasz1819 a Ty dalejez łykasz, że to była PORAŻKA?
2
@Safrani dlatego ja czekam na tych od słomek i dwóch płci.
1
@Damian11 prościej by było, jakbyś się spytał, kto jest najlepszym sędzia Realu Madryt.
0
Gdzie wady?
https://x.com/szef_dywizji/status/1889342029550739935
3
@MesQueUnClub96 a pchanie Ukrainy do UE i NATO to nie jest narażanie Polski na niebezpieczeństwo.
4
@Smrodek gdy Chiny czy USA rosną w siłę z gospodarką i biją rekordy zanieczyszczeń, to UE walczy z klimatem żeby uratować planetę xD
0
@MesQueUnClub96 gde w szku, mie tlo zswaia czm tk.
0
@Bobo25 ale mielone o smaku mięsa, wiesz jakie dobre? Prawie jak mięso.
7
@Safrani u mnie kotlety mielone z tofu, potem zagryze "Raffaello" ze skyra i wiórków kokosowych. I się uśmiechnę nad ciężkim losem lewych.
3
@mrboom czm, bo czemu to tak długi wyraz, że aż trzeba skrótem pisać xD