D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chciałem reklamy pooglądać a tu jakieś Super Bowl .
7
@Chucky Flick > Tusk
1
Iñigo jest tak dobry, że aż chyba coś trzeba przelać Bilbao, bo za darmo to jak kradzież.
9
I to jest obrońca klasy światowej. INIGO SZEF!
2
Flick się nudzi, to kłapouchy musi wejść, żeby podnieść ciśnienie.
2
Miałby power keepery to by złapał, ONE KLEJĄ!
1
Mam zawał, Pedri wstawaj.
1
Czerwo, chłop nie chciał, ale wyszło bardzo niebezpieczne zagranie
0
Cieszy bramka po kontrowersji (chociaż dla mnie bez faulu) :D
6
I później Pedri ma 0 w asystach...
0
de Jong znowu niby spojrzysz na skład to jest wpisany, ale na boisku to tak ciężko dostrzec.
0
@MesQueUnClub96 nie uwierzycie do kogo należą odciski palców.
1
Ostry faul na Lewandowskim, ale ten się jednak nie łamie.
0
@norbi77 kostka? Jak on trzymał się za dwugłowy.
5
Ronald Araujo, człowiek ze styropianu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co tu się odjaniepawliło?
2
Zazdroszczę kibicom Sevilli, mieć takiego Lukebakio.
0
Musieli pokarać Labogą?
0
@Popitek12 dlatego zawsze trzeba być tym "kolegą"
10
@FcPortoFan1999 złapałeś mnie, Sociedad - Espanyol
Nadawałbyś się do Onetu.
0
@FcPortoFan1999 w co? W bierki podwodne?
0
@matirix20 w sygnalizowaniu spalonego
3
Zabawna ta Polska Liga xD
0
@pax nie, nie popieram. Skąd pomysł, że ja wszystko co Trump mówi popieram?
To, że zgadzam się z nim w pewnych kwestiach, nie znaczy, że zawsze się z nim zgadzam i nie mam zamiaru go bronić na siłę.
Nie ma na świecie polityka, który by miał
100% zgodnych poglądów ze mną, ale chyba jakiegoś muszę wybrać?
Do Kamali czy Bidena jeszcze dalej mi było w wielu sprawach światopoglądowych(oni też nic nie zrobili żeby rozwiązać konflikt w Izraelu.)
Ps. I po co ta idiotyczna zaczepka? Myślisz, że ja siedzę i przeglądam komentarze, które były prawie tydzień temu? Tylko dzięki twojej wiadomości, ponownie się tu znalazłem, bo nie ma zwyczaju wracać do starych dyskusji.
1
@MesQueUnClub96 przecież nawet dziś się śmiałem z jego odpowiedzi, sam post wstawiłem.
Wczoraj się śmiałem z tego, że prąd chce obniżać o 30%.
Ps. Tak w tajemnicy, Orlen i PiS mi płacą.
5
@MesQueUnClub96 kampania dla debili, piękny pokaż kultury, wiedzy obu Panów i któryś będzie Prezydentem...
5
Pacześ z Lotkiem mogą zwijać swój interes.
https://x.com/WaldemarKowall/status/1888530383286718538
1
@13th jeszcze brakuje doboru koszulek jak wczoraj w meczu Radomiaka ze Śląskiem
0
@Mitch_Atleta ale on już któryś raz ma podobny filmik i odpowiada podobnie, by nikogo nie urazić.