3

Chciałem reklamy pooglądać a tu jakieś Super Bowl .

7

@Chucky Flick > Tusk

1

Iñigo jest tak dobry, że aż chyba coś trzeba przelać Bilbao, bo za darmo to jak kradzież.

9

I to jest obrońca klasy światowej. INIGO SZEF!

2

Flick się nudzi, to kłapouchy musi wejść, żeby podnieść ciśnienie.

2

Miałby power keepery to by złapał, ONE KLEJĄ!

1

Mam zawał, Pedri wstawaj.

1

Czerwo, chłop nie chciał, ale wyszło bardzo niebezpieczne zagranie

0

Cieszy bramka po kontrowersji (chociaż dla mnie bez faulu) :D

6

I później Pedri ma 0 w asystach...

0

de Jong znowu niby spojrzysz na skład to jest wpisany, ale na boisku to tak ciężko dostrzec.

0

@MesQueUnClub96 nie uwierzycie do kogo należą odciski palców.

1

Ostry faul na Lewandowskim, ale ten się jednak nie łamie.

0

@norbi77 kostka? Jak on trzymał się za dwugłowy.

5

Ronald Araujo, człowiek ze styropianu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co tu się odjaniepawliło?

2

Zazdroszczę kibicom Sevilli, mieć takiego Lukebakio.

0

Musieli pokarać Labogą?

0

@Popitek12 dlatego zawsze trzeba być tym "kolegą"

10

@FcPortoFan1999 złapałeś mnie, Sociedad - Espanyol
Nadawałbyś się do Onetu.

0

@FcPortoFan1999 w co? W bierki podwodne?

0

@matirix20 w sygnalizowaniu spalonego

3

Zabawna ta Polska Liga xD

0

@pax nie, nie popieram. Skąd pomysł, że ja wszystko co Trump mówi popieram?
To, że zgadzam się z nim w pewnych kwestiach, nie znaczy, że zawsze się z nim zgadzam i nie mam zamiaru go bronić na siłę.

Nie ma na świecie polityka, który by miał
100% zgodnych poglądów ze mną, ale chyba jakiegoś muszę wybrać?
Do Kamali czy Bidena jeszcze dalej mi było w wielu sprawach światopoglądowych(oni też nic nie zrobili żeby rozwiązać konflikt w Izraelu.)

Ps. I po co ta idiotyczna zaczepka? Myślisz, że ja siedzę i przeglądam komentarze, które były prawie tydzień temu? Tylko dzięki twojej wiadomości, ponownie się tu znalazłem, bo nie ma zwyczaju wracać do starych dyskusji.

1

@MesQueUnClub96 przecież nawet dziś się śmiałem z jego odpowiedzi, sam post wstawiłem.
Wczoraj się śmiałem z tego, że prąd chce obniżać o 30%.
Ps. Tak w tajemnicy, Orlen i PiS mi płacą.

5

@MesQueUnClub96 kampania dla debili, piękny pokaż kultury, wiedzy obu Panów i któryś będzie Prezydentem...

5

Pacześ z Lotkiem mogą zwijać swój interes.

https://x.com/WaldemarKowall/status/1888530383286718538

1

@13th jeszcze brakuje doboru koszulek jak wczoraj w meczu Radomiaka ze Śląskiem

0

@Mitch_Atleta ale on już któryś raz ma podobny filmik i odpowiada podobnie, by nikogo nie urazić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?