0

@IronMan43 zazębia się, ale nadal to jest tylko teoria a problem nie jest zero jedynkowy.
Nie wyciągnął bym z niego wniosku, że to dlatego, że kobiety dostały prawa wyborcze i to się tak posypało.

7

@Eklerek jak ja się cieszę, że już nie jest w Konfederacji, co on ma rozkminy, jak po ostrym kwasie.

0

@Borneo jak wymówka? Przecież powiedziałem, że zgadzam się z Tobą, że Rafał nigdy nie mówił inaczej na temat płci (przynajmniej nie natknąłem się na to)

Tłumacze tylko to, że jeśli ktoś chodzi na marsze i wspiera LGBT w swoich postulatach o równość, to jeśli są tam osoby, który uważają, że jest więcej płci, są również wspierane przez Rafała, chyba że mówi, że jest tu dla wszystkich oprócz tych osób.

bo Rafał w TV mówi, że te osoby są jednak "odklejone", bo nie ma czegoś takiego jak inne płcie.

Taka osoba jest niby wspierana, ale tak naprawde nie ma żadnej szansy żeby poczuła się lepiej w tym kraju, bo polityk mówi, że osoby w takich przypadkach nie są normalne i będą wykluczone, bo będą musieli zostać mężczyzna lub kobietą a nie tym kim naprawdę są.

6

@Popitek12 elegancko, króciutko z takimi.

17

Dziś ktoś pisał, że Messi nigdy nie okazał braku szacunku jakiemuś klubowi w przeciwieństwie do Ronaldo, który naśmiewa się z klubów z Ligue1, tymczasem Messi z United:


0

@FcPortoFan1999 tak, ukryli się pod takimi pseudonimami.

2

@Cule2013 bracia Kaczyńscy ukradli drugą połowę.

9

Komentarz usunięty

1

@LOPEZ16 a później jedyny argument "Może jest źle, ale przynajmniej PiS nie rządzi."

1

@MesQueUnClub96 jak możesz nie uznawać więcej niż 2 płcie? Według Ciebie nie istnieja takie osoby? Czy Ty jesteś uczulony na Fakty?

0

@MesQueUnClub96 ale mogę mieć pogląd w którym nie uznaję LGBT? Czy nie? A Rafał nie uznaję płci.

0

@MesQueUnClub96 a jeśli ja pójdę na marsz i będę ich wspierać a później do telewizji pójdę i powiem, że nie wierzę w nich, ale ich wspieram to co wtedy?

0

@lithotripter tylko jeśli uważa, że to nie są płcie, to co? Choroba jakaś czy co?

2

@MesQueUnClub96 Tak, już Ci to przecież pisałem, że nie mam dowodów, że Rafał uważał, że jest więcej płci.

Tylko to wspieranie jest bez sensu, skoro nie wierzy w ich poglądy i za plecami tych osób mówisz, że walczą, ale w przegranej sprawie

2

@MesQueUnClub96 ja nie przypisuje żadnej łatki. Czemu manipulujesz moją wypowiedzią?
Twierdziłem, że jeśli Rafał wspiera LGBT, to również wspierał tych ludzi co twierdzą, że są więcej niż 2 płci.

1

@MesQueUnClub96 a skąd mam to wiedzieć, nie liczę ich, ale skoro Ameryka do niedawna miała problem z tym, żeby stwierdzić ile jest tych płci, to chyba nie są to 3 osoby.

2

2

@TheNekro94 a dlaczego uważasz, że twoja strona jest bardziej wiarygodna?

0

@MesQueUnClub96 dobra, zakończmy tą bezsensowną dyskusję.
Ja nie powinienem wstawić linka od Czabana, który zmanipulował wypowiedzią Trzaskowskiwgo, chociaż dowodu nie mamy, że nigdy tak nie sądził, ale załóżmy że nie.

Ale moja wiadomość potwierdzona przez Rafała jest taka:
Są 2 płci biologiczne.

0

@Irmscher10 nie wmawiam Rafałowi, że kiedyś powiedział, że jest więcej płci.

0

@lithotripter to czemu mamy Minister Równości, która walczy z dyskryminacja LGBT? Skoro jest to tylko różnica opinii?

0

@MesQueUnClub96 ja jestem ono jemu mato Peja i nie podoba mi się, że Rafał mówi, że moja płeć nie istnieje.

0

@MesQueUnClub96 tylko co wtedy z tą równością o której Rafał tak często mówi? Co z ludźmi, którzy uważają, że jest więcej płci? Czy nie jest to dyskryminacja?

Ja uważam, że jest więcej i nie podoba mi się to, że Rafał mówi, że są tylko 2.

0

@Borneo a kto zatwierdzał zielony ład? PO było przeciw?

2

@MesQueUnClub96 masz mnie, wygrałeś, nie mam dowodów, że tak nie uważał.

ale myślę, że po wyborach jeszcze wrócimy do tej rozmowy.

2

@MesQueUnClub96 wstawiłem wyżej post gdzie Rafał pisał o dyskryminacji ze względu na orientację seksualną czy tożsamość.

5

@MesQueUnClub96 no chodził na marsze z ludźmi i wspierał tych, którzy uważali, że jest więcej.


12

Rafał potwierdził, możemy zamknąć ten temat na dobre.

4

@Borneo ja mu wierzę, on zawsze prawdomówny.


5

@Borneo ta, zjednoczy się, wymyślają zielone łady, walki z klimatami i inne głupoty a główny gracz, który zanieczyszcza powietrze, bardziej niż cała Europa, tylko się z tego śmieje, my sami się ograniczamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?