0

@wojopancer Sebastian Abreu

1

@GeneralXavi redakcja, proszę o bana dla tego użytkownika za prowokacje :)

1

@FcPortoFan1999 Paweł ma mój głos!

12

@Comentateiro 0. Słownie ZERO.

1

@Kgorecki2500 a na kogo głos oddaliby Adam i Ewa?

2

@Comentateiro
Ja bym sprzedawał, spójrzmy na takiego Arde Gulera, dużo większy talent od Yamala a kupiony za zaledwie 20 mln.
200 mln, to dużo pieniędzy żeby wzmocnić nasz skład na wszystkich pozycjach.

U Yamala niedługo zaczną się problemy życia dorosłego, żona, później dzieci i chłopak zostanie zniszczony, chyba że będzie mądry i odda dzieci do adopcji, żeby nie popełnił błędów Ronaldo, on stracił formę właśnie po narodinach syna

2

@Katalończyk 99 jak wujek na zjeździe rodzinnym, który się przechwala

5

@Luciano99 "ALE JA JAK BYŁEM W REALU" xDDD

0

@Marian_Pazdzioch Ronaldo włącz telewizor, wyłącz myślenie.

0

Mój stary to najbardziej kompletny piłkarz w historii. Robi wszystko: dobrze gra głową, dobrze strzela z rzutów wolnych, dobrze strzela lewą nogą, jest szybki, silny, dobrze skaczę.
Jedną rzeczą jest mówienie, że bardziej lubią Messiego, Maradonę czy Pelé, rozumiem to i szanuję.
Mój Stary to najlepszy piłkarza w historii.
Nie widziałem nikogo lepszego ode niego, mówię to z głębi serca.

2

@betonito City było na plusie 100 mln po letnim okienku.

4

@JohnnyBarca zaraz się okaże, że nasz zarząd zapomniał zaznaczyć w Excelu kwotę od nastepnego transferu i dostaniemy 0 PLN.

1

@marcin62 i na Hiszpana z numerem "10"

1

@marcin62 jak tam jakiś Uzbek za 40mln przyszedł, to w cale mnie nie dziwi 60 za Nico.

3

@FCB_dimiC wolałbym już kraść

2

@FCB_dimiC dla niego najlepszy kierunek

1

@Nhyz najszczęśliwszy dzień w domu Laporty, on takiej kasy dawno nie zarobił.

8

@July_6_BcN serio, odwracamy sytuację i to Lewy wstawia sobie zdjęcie ze spoconą kobietą, której starczą sutki, prawdopodobnie Anka by strzeliła focha.

5

Czekamy razem, na nasz przelew.


0

@FcPortoFan1999 kurs był wyższy

14

Nie wiem czy bym chciał, żeby moja kobieta ćwiczyła z jakimś Hiszpanem i to jeszcze w stroju, w którym wszystko przeswituje...

0

Ciekawe czy Grosicki zdąży przed końcem okienka trafić do Burnley.

3

No I czego nie rozumiesz? :D


0

a tu cyk i Mbappe do nas, ale by było.

7

@RoberDzik wolą to wydać na sędziów.

0

@GeneralXavi oby Jeremy Doku

0

@gumaz a dziś pochwaliłem za spokój :D

3

@MessiForeverTheBest niżej upadł już tylko Real Madryt

3

Ekstraklasa jest przepiękna :D

1

@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?