D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Sebastian Abreu
1
@GeneralXavi redakcja, proszę o bana dla tego użytkownika za prowokacje :)
1
@FcPortoFan1999 Paweł ma mój głos!
12
@Comentateiro 0. Słownie ZERO.
1
@Kgorecki2500 a na kogo głos oddaliby Adam i Ewa?
2
@Comentateiro
Ja bym sprzedawał, spójrzmy na takiego Arde Gulera, dużo większy talent od Yamala a kupiony za zaledwie 20 mln.
200 mln, to dużo pieniędzy żeby wzmocnić nasz skład na wszystkich pozycjach.
U Yamala niedługo zaczną się problemy życia dorosłego, żona, później dzieci i chłopak zostanie zniszczony, chyba że będzie mądry i odda dzieci do adopcji, żeby nie popełnił błędów Ronaldo, on stracił formę właśnie po narodinach syna
2
@Katalończyk 99 jak wujek na zjeździe rodzinnym, który się przechwala
5
@Luciano99 "ALE JA JAK BYŁEM W REALU" xDDD
0
@Marian_Pazdzioch Ronaldo włącz telewizor, wyłącz myślenie.
0
Mój stary to najbardziej kompletny piłkarz w historii. Robi wszystko: dobrze gra głową, dobrze strzela z rzutów wolnych, dobrze strzela lewą nogą, jest szybki, silny, dobrze skaczę.
Jedną rzeczą jest mówienie, że bardziej lubią Messiego, Maradonę czy Pelé, rozumiem to i szanuję.
Mój Stary to najlepszy piłkarza w historii.
Nie widziałem nikogo lepszego ode niego, mówię to z głębi serca.
2
@betonito City było na plusie 100 mln po letnim okienku.
4
@JohnnyBarca zaraz się okaże, że nasz zarząd zapomniał zaznaczyć w Excelu kwotę od nastepnego transferu i dostaniemy 0 PLN.
1
@marcin62 i na Hiszpana z numerem "10"
1
@marcin62 jak tam jakiś Uzbek za 40mln przyszedł, to w cale mnie nie dziwi 60 za Nico.
3
@FCB_dimiC wolałbym już kraść
2
@FCB_dimiC dla niego najlepszy kierunek
1
@Nhyz najszczęśliwszy dzień w domu Laporty, on takiej kasy dawno nie zarobił.
8
@July_6_BcN serio, odwracamy sytuację i to Lewy wstawia sobie zdjęcie ze spoconą kobietą, której starczą sutki, prawdopodobnie Anka by strzeliła focha.
5
Czekamy razem, na nasz przelew.
0
@FcPortoFan1999 kurs był wyższy
14
Nie wiem czy bym chciał, żeby moja kobieta ćwiczyła z jakimś Hiszpanem i to jeszcze w stroju, w którym wszystko przeswituje...
0
Ciekawe czy Grosicki zdąży przed końcem okienka trafić do Burnley.
3
No I czego nie rozumiesz? :D
0
a tu cyk i Mbappe do nas, ale by było.
7
@RoberDzik wolą to wydać na sędziów.
0
@GeneralXavi oby Jeremy Doku
0
@gumaz a dziś pochwaliłem za spokój :D
3
@MessiForeverTheBest niżej upadł już tylko Real Madryt
3
Ekstraklasa jest przepiękna :D
1
@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?