1

@Kgorecki2500 tylko, że nie tak dawno temu Rafał chciał żeby u nas było podobnie.

1

Czy zgadzacie się z tym, że jesteśmy dziś najmocniejsi i inne kraje na nas patrzą z zazdrością?
I czy przypadkiem Niemcy i Francja nie stały się słabsze z powodu, że dopuścili lewacką ideologię do władzy?


5

@Eklerek przecież w czwartek mecz

5

@Rifek sprzedałbym wtedy de Jonga za 60mln.

Wychowanków nie powinno się sprzedawać jeśli są dobrzy.

2

@tbas powinni go brać, potrafi pokręcić.
Lewa strona tego potrzebuje, bo sam Yamal czasem za mało.

0

@Limaker z tego co wiem, to on chyba w Porto poszedł w ofensywną stronę, jest znacznie gorszy w defensywie od Rodriego.

0

@Arden 100mln? To jak za darmo.

4

Ogłoszenie!

Pracuję w zakładzie psychiatrycznym i uciekłam nam dziś jeden pacjent.
Nie jest groźny, ale żyje w swoim świecie i opowiada różne dziwne historię, które wydarzyły się tylko w jego głowie.

1

@MateS perfekcyjnie połączenie nie ist...:

1

Rozumiem głosy ludzi, którzy mówią, że dobrze komisja zrobiła, bo nie pozwoliła żeby Ziobro lekceważył wezwania i się na nie spóźniał.

Z drugiej strony wiemy, że on ten cyrk odwalił specjalnie, pokazał "środkowy palec" komisji idąc do telewizji udzielić wywiadu, po czym oddał się w ręce policji

Czy naprawdę komisja nie mogła go po prostu ukarać i przesłuchać w tym dniu?
Podobno jest to jedna z najważniejszych spraw ostatnich lat to chyba powinna być przeprowadzona jak najszybciej.

Teraz pozwalamy żeby Ziobro robił z siebie męczennika (już widziałem, że musi lecieć na rehabilitację), dajemy mu czas, żeby dalej sobie kpił z tego wszystkiego, a następna komisja nie wiadomo kiedy. Jak w ogóle do jakiejś dojdzie a jak dojdzie to czy znowu nie usłyszymy tego co z Kaczyńskim, gdzie miał zostać przyciśnięty.
Rok minął, żadnych konsekwencji a jedyne co wiem, to że członek komisji zniszczył biznes z naleśnikami.

1

@Herato dla Yamala za wcześnie

0

@MesQueUnClub96 to zależy, jeśli są toksyczni i mają na Ciebie zły wpływ, to tak

1

@Kgorecki2500 wstał i wybrał przemoc, albo włam na konto :D

0

@FCB_dimiC pralnia pieniądzy

5

@norbi77 naprawdę nie widzisz różnicy?
Zobacz kolor skóry piłkarza faulowanego na jednym i drugim zdjęciu.

9

Leszek on Fire! :D


1

@JoeBlack jak Ty tylko to zrozumiałeś z mojego komentarza to Ci współczuję.

0

@Kgorecki2500 powiem kontrowersyjnie, ale trochę zmądrzał na stare lata.

0

@norbi77 ale pech, no tak się ułożyło, kompletny przypadek.

2

@MesQueUnClub96 tego nie rozumiem, do Rafała mam wiele, ale bardzo dobrze mówi w innych językach i to trzeba chwalić.
Taki Duda 10 lat jest Prezydentem a mówi gorzej po angielsku od przedszkolaków.

2

Mam wrażenie, że Pacześ mu kampanię robi.


1

@Azazel_Pazuzu to się w pale nie mieści!

2

@Ojciec5tkidzieci i skad ja będę teraz czerpał wiedzę na najważniejsze tematy

5

Ciekawostka.
W pierwszym składzie Barcelony zagrało więcej Polaków niż w Rakowie Częstochowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 nienormalna rodzina

11

@kuz Na pewno, na pewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże, czas pokaże

4

Dzwoncie do rodziny i przyjaciół, oni muszą to zobaczyć!


1

@turhiay ciężko oceniać po 15 minutach, ale na pewno ma dobrego trenera, który może wykorzystać jego potencjał.

2

@Luciano99 tak, to czemu na koncie bankowym @jowita były jakieś podejrzane wpływy gotówki w dniu dzisiejszym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?