D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Aragorn33 nie, kompromitująca to była historia, którą wymyśliła Ukraińska dziennikarka (powiązana z Rosją), a Polska elita to łykneła i takie są fakty.
I jak widać nadal te fałszywe informacje są opowiadane dalej.
I szukać tu winy Morawieckiego, to już trzeba być nieźle zaślepionym.
7
@D10SLEO Mateusz nie był na przyjęciu Trumpa i to są te zdjęcia z telebimu?
13
Czemu Rafał opowiada fałszywe historię na swoich spotkaniach?
1
Ktoś mieszka na Białołęnce?
4
"Pieczareczki z patelni, kotlet de volaille."
3
@adamek20151 Roman Hoffer > Walter White
1
@Popitek12 włącz telewizor, wyłącz myślenie
2
Wylewy jak w Fifie :D
0
@Popitek12 tak, gdzie podpisać?
1
@Kapitan hawk najlepszy mecz sezonu
1
@adamek20151 granie kobietami xD
Cała jedna osoba na to czeka.
0
Co oni odwalili z tą grą, najpierw przełożyli z Listopada na marzec, później zapowiedzieli, że odkryją karty pod koniec stycznia a od października słowem się nie odezwali.
1
@Eklerek czemu oni takiego kalafiora nie puszczają?
28
Jeśli nie możecie dostać się do lekarza, to możliwe że dlatego:
https://x.com/brunet_dr/status/1885309791532167342
0
@July_6_BcN oni nie mogą im tych kombinezonów sprawdzać przed skokiem, tylko muszą po?
A jak już po sprawdzają to czy dyskwalifikacja to odpowiednia kara?
Czy nie lepiej byłoby jakieś punkty odjąć?
bo chyba ten skoczek nie wie, że ma zły kombinezon.
0
@July_6_BcN nigdy nie zrozumien tych dyskwalifikacji z kombinezonem.
2
Widać, że to wszystko wyreżyserowane przez Ziobro, przygotowany z laminowanymi kartkami udziela wywiadu.
0
@Joe_Pesci to jest dziwne, bo alkohol jest wielkim problem; wypadki samochodowe, konflikty rodzinne, przemoc czy niszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego.
a na całym świecie alkohol jest traktowany bardziej jak coś dobrego, te wszystkie reklamy piw w TV itd.
0
@MesQueUnClub96 prawda, to jest namawianie ludzi, którzy mają problem z alkoholem do picia.
6
no i bojkot Lidla się skończy.
0
@clyde a ja powiem kontrowersyjnie, że obie odpadną
2
@norbi77 bo to jest jego gierka od początku.
Specjalnie poszedł do Republiki i udzielał wywiadu na żywo, żeby zostać aresztowanym na własnym terytorium przy kamerach.
1
@KamQiX tak jest nagranie, gdzie ewidentnie chcą przyspieszyć zakończenie Komisji.
ale Ziobro sam sobie winien, mógł zjawić się na czas.
15
@Popitek12 dla Realu Madryt oczywiście.
0
@Witekk10 no to jest GOAT
6
@blakkudium Holenderskie wynalazki nie wypaliły, to teraz czas na Portugalskie xDD
66
@Mow_mi_Douglas każdy byle nie Trzaskowski
4
@prokofiew nie, City ma do przejścia.
14
@DonAndrzejos podaj liczby w totka.
0
@MesQueUnClub96 co to te niebieskie?