0

@FcPortoFan1999 jakiego koloru jest medal za to?

27

@MesQueUnClub96 z drugiej strony jak Komorowski był prezydentem to już chyba każdy może w tym kraju

10

@MesQueUnClub96 wujek Władek o 3 w nocy na weselu.

2

@Rafalloxfcb mogłaby się też zapytać ile wart jest obecnie Bitcoin.

3

@ali3gator jedyny frajer, którego znoszę.

0

@Ostatnikrwawygang
Ostatnikrwawygang Hur dur konfiarze to i tamto, ja wiem co lepsze dla Europy.

2

@GeneralXavi ale żeś legendę przypominał

0

@wyrek dobrze, że wrzucił, więc co myśleć na ten temat.

1

@Borneo przyszedł Leszek Blanik

3

@barcelonaLM już dawno po prime, przed kanałem sportowym.

1

@MichuZ44 i niewiadomo, który lepszy.

0

@JoeBlack wtedy powie, że jeszcze układ planet musi być korzystny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys śniadanie jak w szpitalu.

20

Skończyło się, policja nie będzie już dłużej wykorzystywana do polityki, dlatego teraz stoję tu z nimi podczas mojej Kampanii Wyborczej i wykorzystujesz ich do celów politycznych.

Czego nie rozumiesz?


2

@esem91 komisja do domu a my pochlejemy.

16

Przejęzyczenia bywają nieprzyjemne.

0

Komentarz usunięty

4

@takisobiektos to jak na standardy lewej strony Barcelony to dużo

0

@Cule2013 nie głupie.
- Owsiak to najuczciwszy człowiek w Polsce
- zawsze się rozlicza co do grosza
- dba o służbę zdrowia
- łapie przestępców
- brzydzi się nienawiścią
Gdzie wady takiego Prezydenta?

1

@FcPortoFan1999 patologii ciąg dalszy, a są kluby co uczciwe zbierają pieniądze, nie robią kominów płacowych, biorą tylko piłkarzy na których ich stać i niestety muszą siedzieć w niższych ligach, bo nie chcą ciągnąć hajsu z miasta...

1

@OzzyFCB moim zdaniem to on w 3 mecze okrąży ziemię 5 razy.

0

@ranger3120 i jeszcze 3 bramki od hattricka.

6

@KamQiX idę po popcorn, poczekajcie.

3

@Criss18Barca nie wiadomo, rozpruł się i został świadkiem koronnym.

8

@MesQueUnClub96 na pewno nie tak, jak ten przereklamowany kierowca.

1

@Ojciec5tkidzieci mam wrażenie, że ona już była wszędzie.

0

@Czajka90 redaktor Dumanowski wyjaśnił te pomówienia

0

@Yoshi94 więcej masz przypadków w których to nie wypaliło.
Barcelona nie powinna być klubem, który gra w ruletkę.

7

@NeroTFP1 i dlatego lepiej żeby tu nie trafił.
Nie powinniśmy być klubem, który ściąga takich piłkarzy i liczyć, że piłkarzowi coś w głowie przeskoczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?