D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jakiego koloru jest medal za to?
27
@MesQueUnClub96 z drugiej strony jak Komorowski był prezydentem to już chyba każdy może w tym kraju
10
@MesQueUnClub96 wujek Władek o 3 w nocy na weselu.
2
@Rafalloxfcb mogłaby się też zapytać ile wart jest obecnie Bitcoin.
3
@ali3gator jedyny frajer, którego znoszę.
0
@Ostatnikrwawygang
Ostatnikrwawygang Hur dur konfiarze to i tamto, ja wiem co lepsze dla Europy.
2
@GeneralXavi ale żeś legendę przypominał
0
@wyrek dobrze, że wrzucił, więc co myśleć na ten temat.
1
@Borneo przyszedł Leszek Blanik
3
@barcelonaLM już dawno po prime, przed kanałem sportowym.
1
@MichuZ44 i niewiadomo, który lepszy.
0
@JoeBlack wtedy powie, że jeszcze układ planet musi być korzystny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys śniadanie jak w szpitalu.
20
Skończyło się, policja nie będzie już dłużej wykorzystywana do polityki, dlatego teraz stoję tu z nimi podczas mojej Kampanii Wyborczej i wykorzystujesz ich do celów politycznych.
Czego nie rozumiesz?
2
@esem91 komisja do domu a my pochlejemy.
16
Przejęzyczenia bywają nieprzyjemne.
0
Komentarz usunięty
4
@takisobiektos to jak na standardy lewej strony Barcelony to dużo
0
@Cule2013 nie głupie.
- Owsiak to najuczciwszy człowiek w Polsce
- zawsze się rozlicza co do grosza
- dba o służbę zdrowia
- łapie przestępców
- brzydzi się nienawiścią
Gdzie wady takiego Prezydenta?
1
@FcPortoFan1999 patologii ciąg dalszy, a są kluby co uczciwe zbierają pieniądze, nie robią kominów płacowych, biorą tylko piłkarzy na których ich stać i niestety muszą siedzieć w niższych ligach, bo nie chcą ciągnąć hajsu z miasta...
1
@OzzyFCB moim zdaniem to on w 3 mecze okrąży ziemię 5 razy.
0
@ranger3120 i jeszcze 3 bramki od hattricka.
6
@KamQiX idę po popcorn, poczekajcie.
3
@Criss18Barca nie wiadomo, rozpruł się i został świadkiem koronnym.
8
@MesQueUnClub96 na pewno nie tak, jak ten przereklamowany kierowca.
1
@Ojciec5tkidzieci mam wrażenie, że ona już była wszędzie.
0
@Czajka90 redaktor Dumanowski wyjaśnił te pomówienia
0
@Yoshi94 więcej masz przypadków w których to nie wypaliło.
Barcelona nie powinna być klubem, który gra w ruletkę.
7
@NeroTFP1 i dlatego lepiej żeby tu nie trafił.
Nie powinniśmy być klubem, który ściąga takich piłkarzy i liczyć, że piłkarzowi coś w głowie przeskoczy.