3

Ten Khusanov to wygląda jak Dawidowicz.

2

@GigiAmoroso był Immobile, który był najlepszy w Serie A a w kadrze grał beznadziejne.

0

@Herato Karl-Heinz Rummenigge

0

Ostatni raz ten Dortmund stawiam...

1

@jacobFCB ale też nie zawsze :D

1

@jacobFCB częściej działa jak wrzucisz linka z komentarzem od kogoś pod spodem

Przykład:


0

@Mow_mi_Douglas w poglądach miał rację a że ich nie stosował to już inna sprawa.
Nie trzymanie się swoich obietnic to specjalność POPiS-u.

0

@MateS Di Caprio, najlepszy skoczek

4

że co? :o

7

@Matan_Zajcev ale o czym ty mówisz, to przecież PO czy tam KO z takim pomysłem wyskoczyło w swoich 100 konkretach na 100 dni, Konfederacja chciała im pomóc ten pomysł spełnić, no cóż jak większości niestety nie udało się wprowadzić, ale próbowali.
Zwalanie na to, że to Konfederacja się wygłupiała, to jest niezłe odklejenie.

10

@BorzyKrzys CPK, Ukraina w UE, 800+ dla Ukraińców, imigranci to wszystko skróty myślowe.

27

@Szklaner a w takim wypadku to przepraszam, tylko proszę ten sam argument dawać przy innych, bo jak Mentzen mówi, że wyrwane z kontekstu to wtedy się nie liczy, że taki skrót myślowy.

9

No i brawo Rafał , Duda zawetował np.Lex TVN, dobrze że będziemy mieli Prezydenta, który ich zamknie.
Z każdym dniem mi się on bardziej podoba, do maja to będzie kandydat idealny, może nawet Menelowe+ wpowadzi.


0

@sergio5 gdyby nie to, Polska byłaby jak Austria

0

@Popitek12 czyli to by nic nie dało

4

@Popitek12 nie ilość a jakość, pamiętaj.

3

@Eklerek nigdy, ja wpisuję Aezakmi i jestem nietykalny.

0

@Encore nie wiem czy jest jakiś inny sportowiec, który wyglądałby tak mało profesjonalnie a jest na takim poziomie w swojej dyscyplinie.
Wyjątkowy.

4

@Encore widziałeś co rzucił jedną ręką przez całe boisko? :D

0

@Kgorecki2500 tak, bo chcą zobaczyć coś od środka tych wyborow, Ci ludzie i tak nie wiedzą na kogo głosować.
A po za tym, podpis to nie znaczy oddany głos, oni podpisuja żeby mieć kampanie pokazaną od środka, chcą zobaczyć ludzi na których głosują.
Ja mogę podpisać Nawrockiemu, Trzaskowskiemu, Mentzenowi i Stanowskiemu a nawet i Jakubiakowi.

1

@Kgorecki2500 a czemu mają nie podpisywać? Są ludzie, którzy też chcą zobaczyć jak to wygląda od tej strony. Są ludzie, którzy są zmęczeni kłótniami POPiS-u, ale też wiedzą, że innego wyboru niema, bo armia obu partii jest potężna w Polsce.

A nie przeszkadzają Ci obietnice, których Prezydent i tak nie spełni? Nie przeszkadzaja Ci ich kłamstwa, zmiana zdania co chwilę, tylko żeby zdobyć głosy?
Ataki, manipulacje na drugą stronę polityczną tylko po to żeby wygrać wybory?

Wejdź sobie na profil na X - Wiceministera Obrony Narodowej, to jest osmieszanie stanowiska za twoje pieniądze.

2

@Kgorecki2500 tylko jeśli on chce zrobić materiał o tym jak wygląda kampania prezydencka od strona kandydata na prezydenta, to ciężko jest ją zrobić nie startując w wyborach? Do wielu rzeczy nie byłby dopuszczony jak debaty czy inne potyczki z kandydatami.

Naprawdę on was tak boli, jest tylu bezsensownych kandydatów, którzy się zgłosili a jakoś oni was tak nie bolą.
Tak naprawdę jeszcze nic się nie wydarzyło, żadnego materiału nie wypuścił a tu ciągle gadanie jak on ośmiesza wybory.

0

@tbas a gdzieś powiedział, że jest inaczej? On powiedział, że nie nadaje się na Prezydenta bo na niczym się nie zna.

10

@Rastafarnianin uwielbiam dopisywanie narracji na dany moment.
Ile razy to Platforma głosowała z PiS-em razem w głosowaniach i nikt nie mówił, że platforma z PiSem ramię w ramię.
Np. Szczepionki i pandemia czy 500/800+.


0

@Ptasior ale taki Bowen, który grał tam dłużej też był kozakiem.

0

Kamil Grosicki zajął 2 miejsce w wyborze na najlepszego piłkarza w historii Hull.

To niezłą historię ma ten klub xD

0

@gumaz jest, ale tylko wtedy kiedy karny jest dla Realu Madryt.

0

@PatrychoO ktoś musi za to beknąć.

3

Wszystko zaczyna się układać.

3

@Jakchcesz takim tokiem rozumowania to Hitler miałby pół Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?