0

Co to jest za dycyplina sportu?

1

Co to jest za mecz xDDDDDDD

2

Jest i kółkowy.

1

Ma jedno zadanie i nawet tego nie zrobił...

0

@BulaKG no i właśnie dlatego ma tak dobrą opinię, taki Inigo jest dużo lepszy.

0

@BulaKG powiem niepopularną opinię, on jest przereklamowany w sensie jest spoko, ale nic więcej.

0

Świetne wyjście Szczesnego

0

Wykończenie w B klasie jest lepsze...

1

Szczęsny wiedział co robi kończąc karierę.

0

Pod spodem jest sonda
Kto powinien stanąć w bramce Barcy w finale Superpucharu?

Jak głosujecie?
Ja chyba Peña.

6

0

Polacy niszczą ten klub.

1

Nie czepiał bym się drużyny, bo gdy zaczęło żreć to Wojtek postanowił im przeszkodzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A miało być tak pięknie...

0

a wszyscy hejtowali Kowala jak mówił, że Peña powinien bronić.

0

Ostatnio Wojtas zamknął Peña w kiblu a ten dziś mu do wody jakiś prochów dosypał.

3

Nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy.

0

To jest dramat xDDDDDDD

9

ale przynajmniej wyciągnął wnioski po meczu z Realem, sfaulował swojego i czerwonej kartki nie dostał.

7

Piękna to była kariera w Barcelonie xDDD

5

Polak pokazuję wyższość nad Ukraińcem.

2

Karny dla REALU MADRYT!

1

@IMBALEO bez szans.

1

Czy można deportować Lewandowskiego z Hiszpanii?

1

Benfica spuchnie, pamiętacie Romę czy Liverpool? Luz.

0

Przecież tu pachnie 0:5

2

@norbi77 naprawdę to uważasz za większą błazenadę? To co obecnie robią wszyscy kandydaci Ci nie przeszkadza? Udostępnianie jakiś fejkow, śpiewanie haseł nie bać Tuska i śmianie się do nich, ktoś mówi że robi więcej pompek od drugiego, jeden płacze nad konstytucja itd.
Ci poważni kandydaci robią blazena.

Jeszcze żadnego materiału nie zrobił a już wiesz, że błazenada, może dowiesz się czegoś o wyborach.

1

@Hosh wjechał i zaorał konkurencje.

2

Mój głos ma!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?