D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 szkoda, że nie Novakiem.
0
@FcPortoFan1999 Rozczarował? Przecież on ciągle mówi, że nie chce wygrać i żeby na niego nie głosować.
0
@mkord on się lepiej orientuje, nie poprawiaj Pana Alfa i Omega.
0
@FcPortoFan1999 Stano się pewnie wycofa albo będzie prosić żeby nie marnowac głosu na niego.
Ja bardzo lubię Stana, ale na niego nie zaglosuje, bo wiem że to bez sensu
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem ustrzeli, bo Hołownia jest słaby i dużo stracił na współpracy z KO.
1
@jacobFCB mam wrażenie, że on jest bardziej realny niż ten co ktoś wczoraj wstawiał gdzie Nawrocki miał 20% a Trzaskowski 40%.
To było Wprost.
10
@Comentateiro tylko bardzo naiwny człowiek przykłada gigantyczną wagę do uczciwości polityków.
9
@BorzyKrzys Karasie jedzą gów*o.
3
Po tym jak Stano wyśmiał kibel i jego dojście, miasto postanowilo wysypać tam trociny xDDD
5
@Kgorecki2500 jeszcze brakuje GOATA Stanisława Żółtka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 za wygrane mecze też jest większy hajs niż za porażki czy remis.
2
@Bobo25 ale za miejsca 1-8 chyba lepszy hajs
19
@esem91 za 222mln bym go sprzedał, to wystarczający hajs żeby kupić Dembele i Coutinho.
0
Let Him Cook!
https://x.com/vikash110497/status/1882118783005032558
0
@Kgorecki2500 bardzo dziwnny sondaż, bo Nawrocki na Bank będzie miał 30%+
Jak beznadziejny by nie był to elektorat PiSu zaglusuje na niego
1
@NeroTFP1 Elżunia co Ty robisz, Jurka zostawi?
2
Dobra tam, kłapouchy przedłużył umowę.
4
@Kapitan hawk dziwne, że sędziowie nie pomogli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Maskara, zanosi się że to będzie bolesna porażka.
1
@Bilon87 wszystko okej, to mówił dr Oetker
0
@Jorginho z Jowita nie miałbyś takich problemow.
1
Ona specjalnie podpuszcza Ige
0
@MesQueUnClub96 Serena Williams
4
Dochodzę do wniosku, że Iga nie potrafi grać w tenisa, ona oszukuję 40 mln Polaków, ludzie obudzmy się!
1
Jak ona to przegra to xDDD
7
@adamek20151 jak każdy kobiecy sport w porównaniu do męskiego.
0
Taki błąd, maskara...
0
@michal26 dzięki za wyjaśnienie.