2

@Luciano99 tak, to czemu na koncie bankowym @jowita były jakieś podejrzane wpływy gotówki w dniu dzisiejszym?

2

@Ryoumen przyjdzie i to ruszy.

1

@Popitek12 a czemu nie to i to?

0

Który to pisał, że Legia dziś zaczyna marsz po Mistrza? :D

1

@gumaz przecież chłop ma udziały w wszystkich firmach bukmacherskich a wy łykneliście jak młode pelikany.
Myślicie, że jak on zarobił na ten zakład z wulkanizacją?

0

@partymaker Espanyol zagroził

1

bez szans, ale trzeba walczyć.

https://x.com/thexdeaf/status/1886067943978512652

1

Cubarsi - One Man Army

8

Lewy przekaz do Anki, że nie widzi i nie słyszy romansu z Alvaro.

4

Lewy, ale to jest maszyna. Niezawodny napastnik, co ma to wykorzysta.

1

Lepszej okazji Lewy już nie będzie miał...

1

A Jagiellonia 2:0 w 7 minut...

0

Gdybym był bogaty, wyrzuciłbym telewizor przez okno, okropny mecz.

0

Na liniach chyba sedziowie niewidomi, brawo że wspierają takich ludzi.

0

Czas doliczony xDDDDDD

0

@FCB24 masz rację, najlepiej żeby już skończył.

0

Alaves jakby w 15 grał.

1

Dziś gramy na poziomie Śląska Wrocław...

0

Świetny mecz w naszym wykonaniu, przyjemnie się ogląda.

0

ich trener wygląda trochę jak Hitler, wąsa tylko brakuje.

1

@zygzakmaklini fachową ocena xD

0

@Piotr,1985 była taka sytuacja w GOAL 3

14

Dzięki Messi, że go wykąpałeś :)

3

To Yamal czy Messi wrócił?

3

Christensen obok Olmo, jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość.

0

@Kapitan hawk Precz z komuną!

0

@Kapitan hawk bo tam jest błąd, powinno być:
"Negreira, odejdź już, proszę."

4

@michal26 szykujmy się na 3 sędziów liniowych.

2

@Derean ograniczenia są tylko w twojej głowie.

1

@abram3k najmocniejszy byłby z Inigo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?