10

@Marian_Pazdzioch w Argentynie

0

@daniel32778 Fabiański wydaje się spoko, skromny i zawsze był pierwszy, który przepraszał po porażkach Reprezentacji.

0

@Roobo 9zl to przesada, to już ptasie mleczko bardziej opłaca się kupić.

3

Komentarz usunięty

2

Marek Marucha rozjeżdża ludzi.

0

@Coutinho007 papa Smerf > wszyscy

12

@FCB24 przejęzyczył się.

10

@Roobo robią Cię w kakao.

0

@MessiForeverTheBest tak jak 100 konkretów w 100 dni i paliwo po 5.19.

2

@Kgorecki2500 to są legalne działania? Wysyłać kogoś kto torturuje drugiego człowieka? Czy to nie łamanie praw człowieka?

0

@Jakchcesz może dlatego, Zełeński przebił Putina.

5

Poczytał La Ramble, postanowił zmienić zdanie i pomóc Ukrainie.

2

@Cule2013 tak, ale Trzaskowski vibes też jest w porządku.

1

@Cule2013 nie wiem, ale jakoś nie widzę kobiety jako głowy państwa.

0

@MesQueUnClub_87 tak, ale bułka grahamka też jest w porządku.

7

@KrychaFCB Kuwa co tam się dzieję!!!!??? To jest straż graniczna? To są maszyny bez serca i mózgu... Jak tak można... Boli mnie serce i cała klatka piersiowa... Mordercy...

10

@AlexDark00 xDDDDDDD

1

@KamQiX jednak City w tym sezonie ma ten gen frajerstwa, który przejęli od Barcelony.

0

@Marian_Pazdzioch kolejny prezydent z demencją.

4

@Mitch_Atleta Alex Ciemny zapomniałeś przelogować.

1

@gaucho104 sens taki, że masz iluzję niższych cen, bo może wydałeś bardzo dużo hajsu od razu na założenie tego, ale później jak fajnie jest dostawać niskie rachunki.

23

Polaka zawsze oszukają.

2

@arasz1819 przyszedł potężny analityk, który ma rozwiazanie tej wojny, ale siedzi na La Rambli a na Ukrainie ludzie giną.

Ps. Nie, nie pochwalam Trumpa za to co robi.

1

@jacobFCB uwielbiam to.
Niech dadzą rozwiazanie tego konfliktu w którym to:
Rosja wycofuję się z Ukrainy, oddają zdobyte terytorium, przepraszają za wszystko, zobowiązują się do odbudowy Ukrainy, Putin staję przed Trybunałem za zbrodnię wojenne a na koniec Rosja daje całej Europie gaz za darmo.

1

@MesQueUnClub_87 ja za dzieciaka tak miałem, że musiała być herbata.
Teraz kawa, zwłaszcza z rana.

5

kawa czy herbata?
-kawa, ale herbata też jest w porządku.

0

Kapitalna dziś Liga Mistrzów.

8

@tomek8756 to jest piekło kobiet...

0

Za co ja płacę? Żeby tyle czasu La Rambla nie działała...

1

@Commando bo to jest Rok przełomu dla Niemieckiej gospodarki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?