D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future tak? To w sumie jaki to kontrowersyjny statement? Kibicuje swoim.
1
@Popitek12 ale duży czy mały Brest?
7
@BorzyKrzys i Ty jesteś kibicem Barcelony? A gdzie nienawiść do Realu Madryt, jak Ty zostałeś wychowany?
3
@Pedri16Future ale kupią sobie jakiegoś Portugalczyka ze Sportingu za 140mln.
2
@Cule_10 chyba City ostatnio rok temu ogladales.
0
@blakkudium aż taki dobry jest? Nie zamierzam zgrywać ekperta, że wiem jak on gra, widziałem tylko jego debiut z Chelsea.
0
@Katalończyk 99 a czemu nie obie?
0
@JimMorrisonFCB Haaland hamulcowy
0
@Eklerek oby, ale jak wyjdzie tak obsrany jak z Chelsea, to może być tragedia.
0
Ten Uzbek mnie martwi, on nie wygląda na pewnego obrońce.
0
@Matt_i1992 Nicola Zalewski
1
@jacobFCB okej :D
3
@jacobFCB znaczy pewnie dlatego, że Canal+ im nie pozwala wziąć tego meczu.
7
@Luciano99 witający się ze swoimi pracownikami, u niego zawsze kultura.
3
To był fejk, bo Cristiano Junior strzeli 21 bramek a Thiago Messi 37.
6
@draxidox wystrój jakby był już Prezydentem RP.
0
@koziar gdyby Trump nazywał się Owsiak to już policja by się nim zajęła.
0
@Borneo jaki sens mają sondaże po wyborach? xD
6
Chłop upgrade zrobił xD
1
@tadzik447 i pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
4
@Mow_mi_Douglas nie, bo mówił że nic takiego nie mówił.
1
Podobno ta co spała z 1000 chłopów w 1 dzień, zaszła w ciążę xDDDDD
Ciekawe, który został ojcem.
1
@LOPEZ16 teraz mądry... A gdzie byłeś wtedy? Pierwszy tam stałeś i broniłeś.
1
@Rastafarnianin für Deutschland
1
Opaski kapitana już nie powinien nosić.
https://x.com/bloodlineUce/status/1892009263289020741
3
Wszystko się układa.
T - Trump
RU - Rosja
M - Musk
P - Putin
5
@norbi77 no nie, ale Rosja już wcześniej atakowała np. Gruzję, już wtedy trzeba było te kontakty ukrócić, mieliśmy masę dowodow na to, że Rosja ciągle "marzy" o wojnach.
1
@norbi77 ale tak serio, źle to brzmi, ale trochę prawdy w tym jest, bo zamiast dawno ukrócić kontakty z Rosją, to oni wspólne interesy robili i pozwolili mu się rozwijać.
2
@norbi77 -Ukraina czy Rosja?
- Ukraina, ale Rosja też jest w porządku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika