D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 uwielbiam wytykanie takich błędów...
Pokaż polityka, który nigdy się nie pomylił.
3
@Mitch_Atleta Messi z Getafe albo z Bilbao.
Ronaldo, któraś z karnego.
0
@urbipl już jakieś mecze koszykówki a w tenisa co raz gorzej...
0
@Gaz Araujo to żadna gwarancja spokoju.
2
@Rewolucja123 w komentarzach jeszcze ludzie piszą, że to wina pieszych xDD
7
Wczoraj mecz Barcelony z Atletico na Superbecie każdemu wszedł, bo i Atletico prowadziło 2-bramkami i Barcelona a na koniec jeszcze remis xD
0
@bartekvisca no widzisz, może jakbyś mieszkał w innym mieście to byłoby jeszcze gorzej.
1
Podolinski to ten sam mecz ogląda? Jak Raphinha słaby mecz?
1
Torres by to trafił.
0
Torres też by trafił...
2
Wojtek wygląda już jakby się wychował w La Masia.
0
Iñigo Kocham Cię!!!
0
Casemiro wchodzi
5
ale się Flick zdenerwował, aż ja się przestraszyłem.
3
Iñigo moja miłość!
0
@kanver_ Lewy ich blokuję tak jak kiedyś Messi, terroryści tak mają.
4
Pressing wygląda dziś kapitalnie.
2
Iñigo jest potężny.
1
Jaki to jest leszcz...
2
Miałem zawał jak łapał xD
1
Valverde kuca a Flicka zdejmuję kurtkę i dzieją się rzeczy.
2
Flick zdjął kurtkę, ale widać że mu zimno
1
Mieć tyle czasu i oddać taki strzał xD
0
Ostra impreza u Flicka musiała być...
1
de Jong xDDDDDDD
0
@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie, to wiadomo.
0
Niech te Camp Nou wraca, mam dość tego stadionu...
Zerowa Aura.
0
Ferran i Raphinha są, zabrakło Ansu Fatiego do jedynego sensownego ataku na ten mecz.
3
GOAT pączków!
15
@draxidox naprawdę powód do dumy dla Ukraińców, mieć taki pomnik.