1

@arasz1819 uwielbiam wytykanie takich błędów...
Pokaż polityka, który nigdy się nie pomylił.

3

@Mitch_Atleta Messi z Getafe albo z Bilbao.
Ronaldo, któraś z karnego.

0

@urbipl już jakieś mecze koszykówki a w tenisa co raz gorzej...

0

@Gaz Araujo to żadna gwarancja spokoju.

2

@Rewolucja123 w komentarzach jeszcze ludzie piszą, że to wina pieszych xDD

7

Wczoraj mecz Barcelony z Atletico na Superbecie każdemu wszedł, bo i Atletico prowadziło 2-bramkami i Barcelona a na koniec jeszcze remis xD

0

@bartekvisca no widzisz, może jakbyś mieszkał w innym mieście to byłoby jeszcze gorzej.

1

Podolinski to ten sam mecz ogląda? Jak Raphinha słaby mecz?

1

Torres by to trafił.

0

Torres też by trafił...

2

Wojtek wygląda już jakby się wychował w La Masia.

0

Iñigo Kocham Cię!!!

0

Casemiro wchodzi

5

ale się Flick zdenerwował, aż ja się przestraszyłem.

3

Iñigo moja miłość!

0

@kanver_ Lewy ich blokuję tak jak kiedyś Messi, terroryści tak mają.

4

Pressing wygląda dziś kapitalnie.

2

Iñigo jest potężny.

1

Jaki to jest leszcz...

2

Miałem zawał jak łapał xD

1

Valverde kuca a Flicka zdejmuję kurtkę i dzieją się rzeczy.

2

Flick zdjął kurtkę, ale widać że mu zimno

1

Mieć tyle czasu i oddać taki strzał xD

0

Ostra impreza u Flicka musiała być...

1

de Jong xDDDDDDD

0

@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie, to wiadomo.

0

Niech te Camp Nou wraca, mam dość tego stadionu...
Zerowa Aura.

0

Ferran i Raphinha są, zabrakło Ansu Fatiego do jedynego sensownego ataku na ten mecz.

3

GOAT pączków!

15

@draxidox naprawdę powód do dumy dla Ukraińców, mieć taki pomnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?