D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadymimy całe boisko, ale to będzie piękna atrakcja... - Kibice z IQ 30
1
@Gibbon_FCB radzę na te najważniejsze mecze coś innego wykombinować, dużo osób te mecze będzie oglądać, więc wiadomo że to nie uciągnie
2
Będzie -5 punktów dla Evertonu.
4
Dla mnie to jest walkower.
0
@krzysiekVeB tu eksperci od wszystkiego.
2
ale PSG ciśnie Liverpool, a niektórzy ich chcieli, ewidentnie widać, że zrobili formę.
6
@tbas takich kibiców chcemy!
1
de Jong oddawaj opaskę Araujo.
1
Jeszcze Araujo niech coś odwali
2
@Jakchcesz witaj, chyba nigdy
0
Po co on to robi...
0
Otamendi jest podobny do Iñigo Martineza.
1
Prawie jak z Atletico zaczęliśmy.
0
@NeroTFP1 prawie jak Lewandowski do Raphini
0
@Chada trochę inny typ serialu, bo Ranczo jednak miało fabułę, każdy odcinek to była kontynuacja poprzedniego, ciężej taki serial zrobić.
11
Najlepszy Polski serial.
6
@dorkizos bo skrytykował Ukrainę i jest przeciwko aborcji.
Dlatego jest prorosyjski i nienawidzi kobiet.
2
@Popitek12 teraz to już przesadziłeś.
4
@Kapitan hawk ale przynajmniej gdy słuchasz jakiś beznadziennych rzeczy, to odpala się dźwięk z reklam, za to wielki plus dla reakcji.
0
@Trojanek23 myślałem, że inaczej się to skończy.
2
@mordini123 świetnie zagrał tego heel turna.
2
@RoberDzik więcej reklam, @RoberDzik wytrzyma!
4
@urbipl ta Telewizja dawno powinna być zamknięta, już za PiS-u.
Jak można za państwowe pieniądze robić propagandowe wiadomości partii, która jest u władzy.
24
Trzeba to zrobić
https://x.com/uglyyorubadboi/status/1897027528252121130
28
@Roobo Duda mógł powiedzieć, że da Niemcom, to Tusk byłby szczęśliwy.
0
@Kamiloza91 bo z Atletico w lidze mieliśmy 3.00 xG - Atletico 0.5 xG a przegraliśmy 1:2
3
@Marian_Pazdzioch jest nim mój wujek
5
My byśmy mieli 9.0 xG i przegrali 1:0
1
@Eklerek raz ugryźli xD
4
@Encore Pan GOAT