D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz no można, wywołujesz wojnę, ale po chwili orientujesz się, że nie masz szans i się poddajesz.
2
@FcPortoFan1999 "first time?"
2
@KamQiX ewidentnie Trump chce przepchnąć narrację, że to Ukraina jest ta zła.
3
@FcPortoFan1999 więc, nie dziwię się, że koledze świat się zawalił jak Trump powiedział, że są tylko dwie, a on się nauczył wszystkich 56 i podrywał na to kobiety albo inne płcie.
1
@DiSBlaDE co to za herezję?
24
@FcPortoFan1999 on pewnie jest tą 32 płcią i boi się, że świat tego nie uznaję.
7
@July_6_BcN czytanie tego nagłówka z Pudelka rozwaliło mi głowę, jak w ogóle ktoś to wymyślił xD
17
Zagadka wyjaśniona xD
2
Gdyby Real Madryt wygrał wszystkie swoje mecze, miałby 24 punkty więcej od Barcelony.
1
@FCB_dimiC pewnie Trzaskowski, tak jakby popisy PO nie dały odpowiedzi jak to będzie wyglądać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mogli dać Wojtasowi MVP.
0
Mecz w stylu Realu Madryt.
0
Podsumowali się xD
1
@Veysel Iñigo pewniak, pytanie kto do niego.
9
@creative7 nie wiem czy jak ktoś napiszę, że grają słabo to wyzwiska.
0
Też bym to dziadostwo PRIME wyrzucił.
0
jeśli nie wygramy tego meczu, to trzeba podziekowac bracią pierdol*c, Raphinha i Lewandowski.
1
Raphinha się zemścił, kiedyś Lewandowski mu nie podał, gdy był ustawiony na lepszej pozycji.
0
jakie to są kasztany...
0
@barcanawieki no niestety, brutalne są zasady La Liga, nawet w formie życia nie da się grać, jak ma się pauzę za czerwoną kartkę.
1
Iñigo nawet sędziego skasuję.
0
I połowa im. Realu Madryt
0
Fort w obronie jest tragiczny, nie dziwię się czemu Flick na niego nie stawia, dużo do nauki chłopak ma.
1
ale kupiony mecz xDDDDD
1
Lewy co zgasił xDD
3
Strzał niecelny, ale bramka xD
2
Negreira Kocham Cię!
5
Karny dla Realu Madryt.
2
Raphinha i Lewandowski, duet który zmarnował 2137 setek w tym sezonie.