D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vinicius zszedł Real zaczął grać
2
@Eklerek tak samo
2
Włączyłem na dogrywkę i tylko humor zepsuli.
2
Nie wierzę, że Szpaku i Mielcaraki są trzeźwi tam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież tu dziś sędzia walnie z dystansu bramkę dla Realu.
4
"Niesamowita historia" - kocham komentatorow xD
1
Spalony był 30 minut temu, nie ma karnego
1
Sędziowie zawsze mylą się w dwie strony, no chyba że grasz z Realem Madryt, to wtedy tylko w jedną.
6
Ten w czerwonym z Realu to taki kot dziś, ale perełka.
0
@Azazel_Pazuzu jeszcze czerwona i normalnie klon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Szczęsny czerwo za mniejszy kontakt a tu karnego nie dają xD
3
Uwielbiam te przepychanki xD
1
@Eklerek absolute cinema
1
Co mnie podkusiło to United na kuponie...
0
ale ten program był zły
0
@Kozinho. No wiadomo, że chłop się nie przyzna do tego, byłby znienawidzony.
1
@agaFCB wielkie umysły myślą podobnie xD
4
@Popitek12 lepiej niż na ręcznym
7
@Comentateiro chyba chorób psychicznych
0
@Popitek12 biorę ofertę Realu a za te 2 grosze wykupuje Barcelonę.
0
@barcelonaLM zobaczyć kopyto?
3
@Pawlak1992 Spirydonov i tu nie ma żadnej dyskusji
1
@barcelonaLM I'm bulletproof, nothing to lose...
Fajnie, że już wracają Darty.
5
@Borneo ale Ty jesteś odklejony...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
43
Dla mnie Cubarsi to ta sama półka co Yamal.
Nie da się grać na środku obrony wieku 17 lat tak jak on gra.
To ta pozycja na boisku gdzie większość umiejętności zdobywa się z wiekiem a on jakimś cudem już je ma.
8
@BorzyKrzys
To jest ta ich równość?
2
@Rupert_Haubica pewnie zrobiła liczby na Instagramie, teraz OF i piękne życie.