1

@Criss18Barca ale nadal lepiej by było dla nich jakby grał na pozycji Viniciusa

15

Enzo też z nami! Piona mordo ;)


4

i skandal bo Balona nie dostał xD



0

@vangoor żeby tylko Wojtek bronił

1

@clyde trzymaj się, ja też mam podobne problemy, trzeba się cieszyć z drobnych rzeczy ;)

15

Nasz chłop :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 chyba chodziło o taką klasyczną Manite, nadal Manita, ale 5:0 w Hiszpanii jest wyjątkowe.

20

Najpiękniejszy 17- latek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Piękny wieczór! :)


6

@macio_944 Muller zawsze ma szacunek do Barcelony, on nawet mówił że jej kibicuje.

4

Laporta to hiszpański odpowiednik Janusza

0

Świzdu gwizdu pół miliona poszło w piz...

3

Piękna ta żółta drużyna Realu.

1

Raphinha na basen po meczu

0

Dobra Pena PRZEPRASZAM!

2

Ej Seba już nie lubimy Szczęsnego.

0

ale żeś to Wojtas zepsuł...

2

Szczęsny by wyjął xD

1

@Ronin47 Araujo

5

Inigo kocham Cię :D

2

Rudiger to jakaś rodzina Viniciusa

12

a gdzie jest najlepszy piłkarz wszechświata Vinicius?

2

für Deutschland

20

Kamil Gała już pewnie opisał na 300 sposobów czemu karny był niezasłużony.

Jazda z nimi!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamiVeB nie, ostatnio mówili, że w remoncie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?