D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca ale nadal lepiej by było dla nich jakby grał na pozycji Viniciusa
15
Enzo też z nami! Piona mordo ;)
4
i skandal bo Balona nie dostał xD
0
@vangoor żeby tylko Wojtek bronił
1
@clyde trzymaj się, ja też mam podobne problemy, trzeba się cieszyć z drobnych rzeczy ;)
15
Nasz chłop :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 chyba chodziło o taką klasyczną Manite, nadal Manita, ale 5:0 w Hiszpanii jest wyjątkowe.
20
Najpiękniejszy 17- latek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Piękny wieczór! :)
6
@macio_944 Muller zawsze ma szacunek do Barcelony, on nawet mówił że jej kibicuje.
4
Laporta to hiszpański odpowiednik Janusza
0
Świzdu gwizdu pół miliona poszło w piz...
3
Piękna ta żółta drużyna Realu.
1
Raphinha na basen po meczu
0
Dobra Pena PRZEPRASZAM!
2
Ej Seba już nie lubimy Szczęsnego.
0
ale żeś to Wojtas zepsuł...
2
Szczęsny by wyjął xD
1
@Ronin47 Araujo
5
Inigo kocham Cię :D
2
Rudiger to jakaś rodzina Viniciusa
12
a gdzie jest najlepszy piłkarz wszechświata Vinicius?
2
für Deutschland
20
Kamil Gała już pewnie opisał na 300 sposobów czemu karny był niezasłużony.
Jazda z nimi!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamiVeB nie, ostatnio mówili, że w remoncie jest.