1

@Comentateiro według mnie dziś wali bramkę z 80m jak Kobylak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Po takim meczu w PK gdzie Wojtek pokazał dominację genetyczną Iniakiemu Peña puściły zwieracze.

2

Wojtek pewnie w kiblu Pena zamknął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lucas/catalan The Rock wczoraj powiedział, że to część planu i żebyś siedzial na tyłku i nie narzekał.

0

@szymonekk przyszedł, ale myślisz że dostał najniższą krajowa?

5

Przed chwilą widmo upadku, miasto uratowało i tydzień później ściągają gościa z Ligue1 xD
Polskie kluby to mem...

1

@mekston obie strony są ohydne z tym co robią w mediach i później takie są konsekwencje, bo po drugie stronie siedzi jakiś psychopata, który chłonie te "informacje" ukierunkowane na nienawiść do drugiej strony.

1

@mekston przecież mi nie chodzi o jeden dzień, tylko o tą całą wojnę w mediach która trwa od lat.

Osiem gwiazdek, grożenie Kaczyńskiemu śmiercią, ten Szczurek co co miesiąc chodzi i zakłóca miesięcznie a później dostaje program w TVP jak gwiazda itd.

2

@Pedri16Future zapomniał też dodać o szczuciu z drugiej strony, bo to wszystko się łączy.
Obie strony prowadzą kampanię nienawiści i takie są tego skutki.

2

@Kgorecki2500 GOAT na wakacjach u babci na wsi

4

@Borneo polityk kłamie i gada piękne hasła by zdobyć głosy wyborców? No szok...

5

@Nightraider wątpię, on ma taką pensję, że to tylko kluby z Premier League mogą go zabrać na 100%, ale wątpię że ktoś się tam nabierze na niego.

0

@Gaucho niska pensja? Już widzę jak on się godzi na niską pensję.

0

@Safrani on ciągle sugeruje, że to dzięki PiSowi i dotacja z Orlenu Stanowski zdobył taką pozycję w internecie, że jest opłacany itd.
A on długo przed zajmowaniem się polityką i tym rzekomym opłaceniam zrobił dużą karierę dziennikarską.

Można go nie lubić, ale chłop potrafi w internet.
Sprawy z Janoszek czy z Najmanem niby wystawiona piłka do pustej, ale to on podbiegł i dobił.
Potrafil wyczuć moment i tego co pragnie obecna widownia, robi wszystko pod kliknięcia, ale ludzie tego chcą i to oglądają, niby proste ale to też trzeba umieć robić.

Teraz krytykuje rząd Tuska, ale czy kłamie? Ten rząd sam mu dostarcza material.

12

Ogólnie trochę to śmieszne, że on uważa, że to dzięki podatkom Stano jeździ na wakacje, tak jakby on na to nie zapracował przez ostatnie 20 lat.
Praca w PS, później założył Weszło, następnie kanał sportowy a na końcu Kanal Zero.
Na każdym kanale był "gwiazdą" nr1, jego programy biły rekordy oglądalności.
Można go nie lubić, ale chłop sobie na to zapracował, nawet przez to odszedł z Kanału Sportowego, bo on robił im wyświetlenia a reszta tylko dzieliła się pieniędzmi.


2

@Astad z tym Mertensem to w szoku jestem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stinger_ zgadzam się, ale mam wrażenie, że te pieniądze dało się lepiej zainwestować, takie PSV tam potrafi trzymać poziom a Ajax straszny zjazd zaliczył.
Oni wydali 230 mln w ostatnich 2 sezonach a nikt im się nie sprawdził.

14

Ogólnie to też dziwne, że oni tyle kasy zarobili na transferach a obecnie ich gwiazdami są Weghorst i Henderson xD


3

@Popitek12 no ciężkie pytanie, bo możliwe, że dostanę też od Probierza, miałbym rozdarte serce.

13

@draxidox Silniczki zaraz będą krzyczeć, że dobrze mówi a PiS to więcej kradł, PO dobrze robi, dobry przekaz leci i masz czystą wodę w TVP.

4

@Alvarinho oglądam tenis i nadal Palmer lepszy od Ronaldo.

0

@Encore a w czym mu to przeszkadza do prawie zdobycia hattricka?

0

@FcPortoFan1999 a ja Podbeskidzie takie z Łęczną

0

@July_6_BcN Alfons

9

Wyciekło nagranie z innej kamery.

5

@Czajka90 jakiś randomowy Czech za 15 mln a my się cieszymy jak za Polaka dadzą 5 mln.

1

@marcin62 pewnie coś w stylu Aubameyanga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?