1

Szczęsny na Sofa 8.1, tylko Gavi więcej 8.3.

14

ale tak serio jak Pena stoi to rywale strzały życia a jak Szczęsny to takie farfocle dają xD
AURA SZCZESNEGO.

0

@vangoor Andreas nie podpuszczam Cię, ale nie skoczysz z 2 piętra.

0

@Popitek12 Cristiano Ronaldo

0

Lewandowski schodzi, koniec magii na boisku.

2

de Jong i Ferran, więc jeszcze trzeba uważać.

0

Lewandowski to dziś PRIME Ronaldo z mundialu 2002

1

@regatta52 aleeee kleją!!!

2

Ten co złapał na chillu xD

0

@FCB24 w wyjściu tak w bronieniu? Wątpię.

0

Ta Anka musiała znowu zacząć chodzić na bachate.

0

A co jeśli Szczęsny nie wpuści już gola? Moim zdaniem wpuści, ale co jeśli nie?

1

@Faro bo gdyby był Olmo to byśmy grali jak prime Barcy Guardioli

4

Lewandowski + trochę piłka odskoczyła to jest jedno z najczęściej wypowiadajacych słów przez komentatorów.

3

@abram3k nic nowego, od 5 lat już.

0

Jakbym nie wiedział to pomyślał bym, że to Podbeskidzie takie z Łęczną ten mecz.

3

i to jest przewaga Szczęny, potrafi bronić w polu karnym

4

Wojtas wyszedł jak po szlugi.

0

Peña wracaj do bramki

2

@Veysel 11 Sports

0

Jakie to są łamagi w wykończeniu...

1

@esem91 spuchną

1

@SelloutCrowd wszystko wyciągnął do tej pory, dobrze robi, dobry przekaz leci.

2

Valverde kuca po raz pierwszy.

10

Barcelona ze Szczęsnym to jest maszyna.

1

@Maks91 w Arabii

0

Marnowania okazji ciąg dalszy.

0

@bart_azz Peña głównie je wyciągał

0

Komentarz usunięty

0

@KmN legalny dostęp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?