D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęsny na Sofa 8.1, tylko Gavi więcej 8.3.
14
ale tak serio jak Pena stoi to rywale strzały życia a jak Szczęsny to takie farfocle dają xD
AURA SZCZESNEGO.
0
@vangoor Andreas nie podpuszczam Cię, ale nie skoczysz z 2 piętra.
0
@Popitek12 Cristiano Ronaldo
0
Lewandowski schodzi, koniec magii na boisku.
2
de Jong i Ferran, więc jeszcze trzeba uważać.
0
Lewandowski to dziś PRIME Ronaldo z mundialu 2002
1
@regatta52 aleeee kleją!!!
2
Ten co złapał na chillu xD
0
@FCB24 w wyjściu tak w bronieniu? Wątpię.
0
Ta Anka musiała znowu zacząć chodzić na bachate.
0
A co jeśli Szczęsny nie wpuści już gola? Moim zdaniem wpuści, ale co jeśli nie?
1
@Faro bo gdyby był Olmo to byśmy grali jak prime Barcy Guardioli
4
Lewandowski + trochę piłka odskoczyła to jest jedno z najczęściej wypowiadajacych słów przez komentatorów.
3
@abram3k nic nowego, od 5 lat już.
0
Jakbym nie wiedział to pomyślał bym, że to Podbeskidzie takie z Łęczną ten mecz.
3
i to jest przewaga Szczęny, potrafi bronić w polu karnym
4
Wojtas wyszedł jak po szlugi.
0
Peña wracaj do bramki
2
@Veysel 11 Sports
0
Jakie to są łamagi w wykończeniu...
1
@esem91 spuchną
1
@SelloutCrowd wszystko wyciągnął do tej pory, dobrze robi, dobry przekaz leci.
2
Valverde kuca po raz pierwszy.
10
Barcelona ze Szczęsnym to jest maszyna.
1
@Maks91 w Arabii
0
Marnowania okazji ciąg dalszy.
0
@bart_azz Peña głównie je wyciągał
0
Komentarz usunięty
0
@KmN legalny dostęp?