30

Piękne xD

0

@TR3YWAY ale ochoty narobiłeś, chyba sobie włączę :)

5

3

@KamQiX 37.3 dla chłopa to jak wyrok prawie. Trzymaj się;)

0

@Blantozaur CDA pewnie

0

To jest jakiś absurd, że my takie cyrki robimy żeby Olmo zarejestrować, który pewnie zaraz się połamie i to byłoby podsumowanie Laporty xD

1

@Stinger_ aby płacić podatki

1

@Szczygiel06 jeszcze Leao i Nico Williams a może i jakaś 10, mało ich mamy.

1

@MesQueUnClub96 ale smutek, że już tak mało spotkań :(

0

@bart_azz napastnika Eintrachtu nie brał bym nawet za darmo.

3

@Luciano99 aż przekona wszystkich do fajerwerków

0

@Deviler tylko największe samce alfa do tego dorośli, rzucenie petardy i to najlepiej bardzo blisko drugiej osoby to szczyt męstwa.

0

No super że podjął, tylko zasady La Liga na chwilę obecną mówią wam inaczej.
Messi też mówił, że chciał zostać a przyjechał po wakacjach i usłyszał, że nie może.

7

Olmo(st)...


7

jeszcze bym zrozumiał fikołki przy jakimś transferze typu Neymar czy inna gwiazda, ale tak ryzykować z Olmo? xD

1

Znowu wywalony, ciekawe kiedy powie sobie dość.
177 meczów
46 zwycięstw
44 remisy
87 porażek


3

@Luciano99 bo Zirkzee to nie 9, nawet Lewy w jakimś wywiadzie mówił, że trenował z nim w Bayernie i to nie typ od strzelania bramek.

4

@Criss18Barca nawet jak się patrzy na ten skład finałowy to nogi się nie uginają i nie mówisz ale ekipa, solidny skład i tyle.
To nie Brazylia 2002 gdzi na każdej pozycji gwiazda swiatowego formatu.

52

Kolejny męczennik, mówi jakby grał w Reprezentacji Mołdawii...
a kadra Portugalii jest wyżej wyceniona niż Argentyny.

7

@MesQueUnClub96 żeby się skończył jak najszybciej

0

Kiedyś mi płytę główną zhakował...

0

@Mlodypro101 w jaką?

2

Laporta to do Polskiej ligi by pasował, oni też wszystko na ostatnią chwilę, żyją ponad stan, wydają pieniądze których nie mają a na końcu miasto ratuj i dej nam pieniądze.

6

ale z tym Olmo to dajcie spokój, kto to słyszał...

0

ale meczycho :o

2

kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje.

0

@barca__rządzi czasem się gubią jak ktoś szybko rzuca, ale przeważnie to kamera zawsze na 20.

0

@barca__rządzi patrzą na zawodnika w co celuje

1

@okiemtypera_lucaxx95 i wygląda jakby 17 lat to miał 17 lat temu

5

Dzisiejszy wyjściowy skład United kosztował 480mln
a w obwodzie jeszcze:
-Yoro 60mln
- Antony 100mln
- Mount 60mln
-Ugarte 50 mln
- Bruno 65 mln (jedyny dobry transfer)
... i inny szrot
Wydać prawie 1mld i mieć takie dziadostwo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?