D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Piękne xD
0
@TR3YWAY ale ochoty narobiłeś, chyba sobie włączę :)
5
To byli czasy...
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1873972605008449840
3
@KamQiX 37.3 dla chłopa to jak wyrok prawie. Trzymaj się;)
0
@Blantozaur CDA pewnie
0
To jest jakiś absurd, że my takie cyrki robimy żeby Olmo zarejestrować, który pewnie zaraz się połamie i to byłoby podsumowanie Laporty xD
1
@Stinger_ aby płacić podatki
1
@Szczygiel06 jeszcze Leao i Nico Williams a może i jakaś 10, mało ich mamy.
1
@MesQueUnClub96 ale smutek, że już tak mało spotkań :(
0
@bart_azz napastnika Eintrachtu nie brał bym nawet za darmo.
3
@Luciano99 aż przekona wszystkich do fajerwerków
0
@Deviler tylko największe samce alfa do tego dorośli, rzucenie petardy i to najlepiej bardzo blisko drugiej osoby to szczyt męstwa.
0
No super że podjął, tylko zasady La Liga na chwilę obecną mówią wam inaczej.
Messi też mówił, że chciał zostać a przyjechał po wakacjach i usłyszał, że nie może.
7
Olmo(st)...
7
jeszcze bym zrozumiał fikołki przy jakimś transferze typu Neymar czy inna gwiazda, ale tak ryzykować z Olmo? xD
1
Znowu wywalony, ciekawe kiedy powie sobie dość.
177 meczów
46 zwycięstw
44 remisy
87 porażek
3
@Luciano99 bo Zirkzee to nie 9, nawet Lewy w jakimś wywiadzie mówił, że trenował z nim w Bayernie i to nie typ od strzelania bramek.
4
@Criss18Barca nawet jak się patrzy na ten skład finałowy to nogi się nie uginają i nie mówisz ale ekipa, solidny skład i tyle.
To nie Brazylia 2002 gdzi na każdej pozycji gwiazda swiatowego formatu.
52
Kolejny męczennik, mówi jakby grał w Reprezentacji Mołdawii...
a kadra Portugalii jest wyżej wyceniona niż Argentyny.
7
@MesQueUnClub96 żeby się skończył jak najszybciej
0
Kiedyś mi płytę główną zhakował...
0
@Mlodypro101 w jaką?
2
Laporta to do Polskiej ligi by pasował, oni też wszystko na ostatnią chwilę, żyją ponad stan, wydają pieniądze których nie mają a na końcu miasto ratuj i dej nam pieniądze.
6
ale z tym Olmo to dajcie spokój, kto to słyszał...
0
ale meczycho :o
2
kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje.
0
@barca__rządzi czasem się gubią jak ktoś szybko rzuca, ale przeważnie to kamera zawsze na 20.
0
@barca__rządzi patrzą na zawodnika w co celuje
1
@okiemtypera_lucaxx95 i wygląda jakby 17 lat to miał 17 lat temu
5
Dzisiejszy wyjściowy skład United kosztował 480mln
a w obwodzie jeszcze:
-Yoro 60mln
- Antony 100mln
- Mount 60mln
-Ugarte 50 mln
- Bruno 65 mln (jedyny dobry transfer)
... i inny szrot
Wydać prawie 1mld i mieć takie dziadostwo xD