0

@LeoMessiiBarcaPepa czy ja wiem.
Tak jak piłkarzy nie da się porównać do tych obecnych tak samo i bokserow.

Mam wrażenie, że kiedyś walki był bardziej otwarte i mniej taktyczne, bylo wiecej szaleństwa i ryzyka, ale czy to by się sprawdziło w tych czasach gdzie taki Usyk jest perfekcyjny w taktyce i technice?
Czy po prostu nie przeczekał by takiego Tysona i nie wykorzystał jakiegoś błędu w defensywnie.
Ukrainiec z dużo wyższym Furym potrafił się bronić bardzo skutecznie a Mike byłby niższy od Ukraińca

5

@chavez to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ciężko zagrać lepszy mecz z takim rywalem jak Atletico.

1

@tbas tylko Xavi też ich nie miał i jednak nie zgadzam się, że Yamal jest taki sam, wskoczył na wyższy poziom.

0

Jak spojrzymy na liczby wygląda to naprawde źle, styl trochę lepszy i wielu pikarzy wskoczyło na wyższy poziom; Raphinha, Casado, Inigo, Yamal czy Lewandowski.
Plus Pedri przestał łapać kontuzje.

W teorii to powinno wyglądać inaczej, powinniśmy mieć więcej punktów niż Xavi z tamtego sezonu.
Ps.Może tego GOATA na asystencie brakuje.


30

Marcus Sorg
2 mecze i 2 porażki

Oscarowi Hernandezowi to on może buty nosić.

5

Co nam zostało w ten smutny dzień:)

0

@Majkel34 no jest. Techniczne nie wiem czy nie najlepszy, pięknie się porusza w ringu

1

@Pawlak1992 7kg cięższy niż ostatnio a sam tłuszcz przybył, ciężko wygrać z Usykiem jak już wcześniej był wolniejszy od Ukraińca to ciężko to zrobić z dodatkowymi kilogramami.

0

Usyk były lepszy, Fury nic mu nie zrobił.

3

@AlexDark00 miał rację co do Lewego, niezrozumiały geniusz.

1

@KamQiX niestety zaczniemy też styczeń

0

Barcelona 2.68 xG - Atletico 0.26 xG

Kolejny mecz gdzie jesteśmy lepsi a dostajemy bramki z tyłka ....

2

ale przydałby się jakiś skrzydlowy.
coś niesamowitego jak przez tyle lat nie udało się sprowadzić chociaż jednego przyzwoitego skrzydlowego.

0

@fotohobby chłopie, ale co mi Ty wklejasz.
Masz wypowiedzi Tuska sprzed 2 lat jak wielbił tych przybyszów a partia PO tak bardzo była przeciwko działaniom PiS-u, że nie chcieli stawiac muru, jeździli tam i "pluli" na mundur żołnierzy.

Wstawiasz jakis artykuł z maja tego roku gdzie Pan Tusk oczywiście zmienił swoje poglądy setny raz, bo zobaczył, że Polacy jednak nie chcą tych przybyszów u siebie i wyniki wyborów się nie będą zgadzać.


Jeszcze nie tak dawno Tusk uważał Trumpa za agenta rosyjskiego a po wygranych wyborach przez Donalda Trumpa oczywiście zmienił zdanie i wyparł się tych słów, on powie wszystko żebyś na niego głosował....

2

@okiemtypera_lucaxx95 trzymają, bo przez tyle lat dawał im jedynie powody do radości.

Ciężko wyrzucić kogoś takiego, co praktycznie nie przegrywal meczów.

Każdy klub miał zjazdy formy a oni ciągle byli w top5 najlepszych klubów na świecie, nawet Liverpool Kloppa nie wszedł do LM a i tak go nie wyrzucili.

0

@Criss18Barca a to ona śpiewa? :o

3

@Death_voice raz się wyświetla a raz nie. Losowe to jest, coś się popsuło niestety.

7

@Kuchar czy ja pisałem coś i PiSie, czy w ciągle musicie toczyć te wojenki?

Nie wiem czy mit czy nie. Słyszałem wiele razy jak Tusku i PO bardzo wielbili tych przybyszow z zagranicy, jak bardzo chcieli ich wpuszczać przez Białoruską granicę, bo byli to biedni ludzie.

1

@gumaz chyba nie taką ogromną, bo w Polsce odpukać jest bardzo bezpiecznie i żadnych takich dramatów nie było.

45

ale oni są śmieszni, jeszcze nie tak dawno chcieli ich wszystkich wpuszczać, ale oczywiście wybory się zbliżają to trzeba gadać coś co się lepiej "sprzeda" ludowi ...

0

@MesQueUnClub96 to zależy, na pewno jest mniej szkodliwe dla otoczenia.

0

@marcin62 bo on chyba gadał, że nie chce wolnej wiglili dla zwykłych ludzi, tłumacząc że niektórzy w wigilię jeszcze chcą kupić choinkę i zrobić zakupy.

20

@Ptasior pewnie by tu byli, ale jak ich zarejestrować jak już teraz takie fikołki musimy robić żeby kadrę zgłosić.

1

Brawo Doets, jaja ze stali.

0

Brawo Smith!!! Jazda!

0

ale precyzja!


2

@BartqRKO karny dla Realu Madryt

5

@Popitek12 normalnie, wchodzisz w profil i wysyłasz wiadomość

1

@MesQueUnClub96 pięknie to zrobił Kist

1

@Bobo25 tylko czy on do tej roli mniej pasuje niż Trzaskowski czy Nawrocki?
Jako jedyny chyba nie zmienia swoich poglądów i nie obiecuje Ci wszystkiego, bo lud tego wymaga przed wyborami. (np. imigranci)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?