1

@gumaz Hakeem Jordan

1

@MesQueUnClub96 zależy, które z niektórymi możesz się zgodzić.

3

@Sulimo zostaw, bo 3 dni świat.

0

@FcPortoFan1999 nawzajem!

1

Widzieliście o tym? Ja w szoku po 27 latach :o

4

I to są życzenia xD

1

@BezglutenowyPedri na całym świecie znajdziesz pewnie dużo więcej przypadków w którym pieniądze pomogły wyjść z choroby, oczywiście są takie gdzie i pieniądze nie pomogą.
ale nadal szansa na przeżycie jest dużo większa gdy masz pieniądze i możesz kupić najlepszych specjalistów niż gdy masz na koncie 0 zł, bo takiej historii nie słyszałem, że ktoś bez pieniędzy wyszedł z jakiejś poważnej choroby.

Ile przykrych przypadków jest na zbiórkach pieniędzy, gdy jest jakiś lek na poważną chorobę dla dziecka, ale trzeba mieć 5mln złotych.
Później liczysz, że jakims cudem ktoś Ci pomoże to zebrać, bo w każdej chwili możesz dziecko stracić jak nie zdążysz na czas.

1

@BezglutenowyPedri będąc biednym pewnie jeszcze szybciej by się z tego świata zawinął bez jakiejkolwiek pomocy, umierajac w męczarniach.

1

@Nightraider tylko sum tak zwany olimpijczyk

3

Chyba musieli mu dużo kasy dać, że gość z takim CV przychodzi do drużyny, która ma prawie pewny spadek



9

a kto to słyszał z tym Flickiem, Xavi był jaki był ale był.

6

@Balboa901 po tych na których ostatnio ich nie mieli.

1

@Oskar00 Evans mecz by skończył a tamten by 2 lega zaczynał xD

1

Dobry jest Toylo a jeszcze wkurza strasznie tymi wolnymi rzutami.

1

@zadafcb ale dobrze gra Toylo

2

Krzysiu o 13:45


19

Zamienienie złości w paliwo to nawet Jezus takich cudow nie robił.

9

@draxidox dobry typ, popracuje jeden dzień i później powie, że praca w wigilię nie jest zła i nie wie czemu ludzie narzekają i chcą mieć wolne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Admin chyba popił i mu się konta pomyliły z Lidlem.


0

@gaucho104 tylko tam był Messi, takie mecze jak z Leganes czy Las Palmas tamten Argentyńczyk by nam przepchnął.

2

@draxidox ja Ci dam nieroba, przestań klikać w ten telefon.

1

@mekston prawda, myślałem o Mallorce napisałem Osasuna:D

2

To się ESPN popisało, takiego fejka wstawiać...
Niezłe 2 punkty a wygrana z Mallorca to była w LM...

7

@BulaKG warto, kapitalny serial.
Końcówkę zepsuli, ale masz kilka pięknych sezonow przed tobą.

0

@Zip zawsze mózg rozwalony

3

Chyba obaj by przegrali ten mecz obecnie.

0

@Heros11 nie stać nas.
Jeśli kogoś takiego kupimy, to znowu jakiś fikołek finansowy był zrobiony i w późniejszych latach za to zapłacimy i będziemy mieli jeszcze większe problemy finansowe i kłopoty z rejestracją, tym bardziej jakby taki pikarz znowu nie wypalił.

5

-chce Schumachera
-Schumacher w domu:

3

@Messibestplayerintheworld mi się Balde wczoraj podobał, nie wrzucał już tak bezsensownie a i w defensywie był dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?