D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaufać dziś City i postawić na nich?
1
@Szpenser prawda, zobacz jak ten Asencio wszedł do zespołu, nowy Ramos.
Nie muszą kombinować z Tchouamenim na obronie, tylko biorą młodego i gra.
6
Prawda, Bellingham brutalne kopnięcie...
0
Dawaj już tego karnego
2
+45 od razu ...
0
Brawo łysy.
4
Spokojnie, zaraz karny za złe spojrzenie piłkarza Rayo.
2
@Stinger_ gada prawie już lepiej od Żyły:D
9
a mówią, że mamy kryzys w skokach a Grzegorz dziś 2 miejsce.
0
@lucas/catalan a czemu nie?
Na igrzyskach olimpijskich masz breakdance, strzelanie z broni czy rzucanie czajnika po lodzie.
3
Już za chwilę ten piękny sport :)
0
ale dobry jest Pius Paschke, 34 lat i ma swój PRIME.
0
@Hajny niestety nie dało się ;)
5
Finlandia i Litwa. Awans pewny, jesteśmy faworytem!!!
2
@MesQueUnClub96 jeszcze Kosowo tam dać
5
ale nam FIFA dowalila Szkocją xD
5
@Arn3th bo my w niczym nie gramy i musimy być w 5 zespołowej grupie a nie w 4.
3
Kiedyś to były losowania, teraz to regulamin 526573 kartkowy kto na kogo trafić może albo nie...
4
Każdy w tej akcji był jak Inigo :D
4
Tak to się robi Cubarsi.
31
Czas wygrać Balona i poprawić osiągnięcie z 2008.
2
@Mario96w te szczepienia na COVID....
1
de Jong to chyba ani jednego dobrego zagrania nie miał
12
Jeszcze parę taki zagrań i nie będzie się mówiło zagrał jak Quaresma tylko jak Yamal.
10
Od paru godzin wiadomo, że to fejk a Minister Edukacji i tak podaje to dalej xDDD
To niezły Minister Edukacji....
19
Poziom polityki w Polsce...
Wiceminister Obrony Narodowej, jak on może nas przed czymś bronić...
https://x.com/J_Dobromilski/status/1866486812044296477
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MichuZ44 ja tam im wierzę.
3
"Główną przyczyną aktualnej formy ma być problem mentalny."
Czekaj, już to kiedyś chyba słyszałem....
0
Jakim cudem ten Avilla nie ma kartki