D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kraft robi wszystko żeby włączyć się do rywalizacji o GOATA skoków.
2
@Kapitan hawk a Kubica który?
0
Tego Postecoglu to powinni pogonić z Tottenhamu.
0
ale jakiś przekręt xD
1
Brawo Grzegorz Deszwanden.
0
co za skok Waska :o
Wąsek is a new Małysz
0
@LukaszFan o top4 i wszystko pewnie na LM.
0
No to mogę spokojnie kibicować Price'owi, bo na Krzysia już nie trafi.
0
Podmienili Doetsa, co on teraz robi :o
0
Rataj wolny los wylosował jak tak dalej Holender będzie grał.
7
Pięknie Rataj zmiótł go z planszy w 1 secie
0
@Roobo tylko, że Prezydenta z PO też nie możemy mieć. Nie może krajem rządzić tylko jedna partia, ktoś głupoty musi stopować.
1
Rataj o 15
5
@Sulimo większy tylko ból jak zaglądasz do zamrażarki, widzisz pudełko z lodami a tam koper.
1
@Astad TVP Sport chyba przed Viaplay byl.
1
Price, ale mnie nerwów kosztowałeś :D
1
@MesQueUnClub96 niech się nie wygłupia tylko bierze ten mecz.
1
Price dziś top forma!
0
@TR3YWAY u mnie ksiądz się pyta ile jest w kopercie
3
Dawać już te Barbastro...
2
@Chaoss a na Beckhama?
4
aż komentarze wyłączyli xD
0
@FcPortoFan1999 a głodny nie jesteś sobą.
1
@Eklerek bo świetna partia rządzi, nie ma na co narzekać.
15
Prawda, plus najlepszym dubbing w historii
5
@FcPortoFan1999 w Polsce nikt normalny na święta nie leci za granice, bo Polaka nie stać nawet na masło.
0
Oby dziś nie pomylili się w liczeniu i go zabrali ze sobą.
0
I po co redakcjo w taki dzień jakiś Hugo Gatti?
Jedyny Hugo to ten z Polsatu.
0
@BezglutenowyPedri kolega pyta o zdjęcie?
3
ale z tym Tuskiem to dajcie spokój...