1

Kraft robi wszystko żeby włączyć się do rywalizacji o GOATA skoków.

2

@Kapitan hawk a Kubica który?

0

Tego Postecoglu to powinni pogonić z Tottenhamu.

0

ale jakiś przekręt xD

1

Brawo Grzegorz Deszwanden.

0

co za skok Waska :o
Wąsek is a new Małysz

0

@LukaszFan o top4 i wszystko pewnie na LM.

0

No to mogę spokojnie kibicować Price'owi, bo na Krzysia już nie trafi.

0

Podmienili Doetsa, co on teraz robi :o

0

Rataj wolny los wylosował jak tak dalej Holender będzie grał.

7

Pięknie Rataj zmiótł go z planszy w 1 secie

0

@Roobo tylko, że Prezydenta z PO też nie możemy mieć. Nie może krajem rządzić tylko jedna partia, ktoś głupoty musi stopować.

1

Rataj o 15

5

@Sulimo większy tylko ból jak zaglądasz do zamrażarki, widzisz pudełko z lodami a tam koper.

1

@Astad TVP Sport chyba przed Viaplay byl.

1

Price, ale mnie nerwów kosztowałeś :D

1

@MesQueUnClub96 niech się nie wygłupia tylko bierze ten mecz.

1

Price dziś top forma!

0

@TR3YWAY u mnie ksiądz się pyta ile jest w kopercie

3

Dawać już te Barbastro...

2

@Chaoss a na Beckhama?

4

aż komentarze wyłączyli xD

0

@FcPortoFan1999 a głodny nie jesteś sobą.

1

@Eklerek bo świetna partia rządzi, nie ma na co narzekać.

15

Prawda, plus najlepszym dubbing w historii


5

@FcPortoFan1999 w Polsce nikt normalny na święta nie leci za granice, bo Polaka nie stać nawet na masło.

0

Oby dziś nie pomylili się w liczeniu i go zabrali ze sobą.

0

I po co redakcjo w taki dzień jakiś Hugo Gatti?
Jedyny Hugo to ten z Polsatu.

0

@BezglutenowyPedri kolega pyta o zdjęcie?

3

ale z tym Tuskiem to dajcie spokój...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?