0

@gumaz Rydz? TOP!

1

@Volk to że nie chcą uzależniać klubu od zachcianek miliardów i chcą mieć wpływ na rozwój klubu.
Niestety nabrali się na Bartomeu po tryplecie i musimy ponosić konsekwencje.

1

Kapitalny Rydz, szkoda że jeden musi odpaść.

0

@bartekvisca nawet na moje usługi ich nie stać.

0

Pięknie Price, do końca!

6

@barcelonaLM gorzej, że umarł jego chłopak :(

0

Dobra tam Olmo... Nico, Tah i Haaland tu przyjdą a może i Neymar jeszcze.

5

Dopiero 20 minut a już mnie ten 2025 wkur*ia

1

@clyde też tak uważam, dowieźli.

2

Szkoda, że Wojtek nie ma tu konta.
Co do Xaviego to się nie zgadzam, chociaż po czasie go trochę rozumiem i w innej Barcelonie mógłby się sprawdzić.

0

Polsat chyba dziś najlepszy.

0

@MesQueUnClub96 mogę być

0

To za bezpieczny rok, Wladziu!

5

0

@cules100pro pewnie można, ale czy Olmo będzie chciał czekać w niepewności czy uda nam się limity wyrobić.

2

@Culer9002 für deutschland

6

La zabawa!

2

@Popitek12 po 5 minut na każdej, Republika -> Polsat -> TVP2

3

Smolasty, Skolim, Wersow widzę, że dużo mam do nadrobienia.

1

@Kgorecki2500 nie, tak jak Ty na profilowym.

3

@Rastafarnianin i pracują w "Szlachta nie pracuje"

0

@RoberDzik jak kase dostanie to pewnie tak i tak byłby kontuzjowany z 2 miesiące to co mu tam

4

@betonito Sylwester z dwójką pewnie, słucha jak Wersow pięknie śpiewa

0

@ProMILs w Kombi przez dwa i

5

@MesQueUnClub96 ta, jedno to Kombi a drugie to Kombii xD

0

Ulotne chwilę jak motyle, portfele giną jak motyle.

3

@Oscar_Hernandez wracaj chłopie na ławkę trenerską, najlepszy asystent, Sorg to jakaś popierdółka.

1

@MesQueUnClub96 elegancko.

Pozdrawiam .

1

Panuje pesymizm, to naprawdę jest źle, bo oni nawet w beznadziejnych przypadkach mówili, że panuje optymizm.

2

@MesQueUnClub96 szybko i konkretnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?