D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Rydz? TOP!
1
@Volk to że nie chcą uzależniać klubu od zachcianek miliardów i chcą mieć wpływ na rozwój klubu.
Niestety nabrali się na Bartomeu po tryplecie i musimy ponosić konsekwencje.
1
Kapitalny Rydz, szkoda że jeden musi odpaść.
0
@bartekvisca nawet na moje usługi ich nie stać.
0
Pięknie Price, do końca!
6
@barcelonaLM gorzej, że umarł jego chłopak :(
0
Dobra tam Olmo... Nico, Tah i Haaland tu przyjdą a może i Neymar jeszcze.
5
Dopiero 20 minut a już mnie ten 2025 wkur*ia
1
@clyde też tak uważam, dowieźli.
2
Szkoda, że Wojtek nie ma tu konta.
Co do Xaviego to się nie zgadzam, chociaż po czasie go trochę rozumiem i w innej Barcelonie mógłby się sprawdzić.
0
Polsat chyba dziś najlepszy.
0
@MesQueUnClub96 mogę być
0
To za bezpieczny rok, Wladziu!
5
Co nam zostało...
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1874219388372676977
0
@cules100pro pewnie można, ale czy Olmo będzie chciał czekać w niepewności czy uda nam się limity wyrobić.
2
@Culer9002 für deutschland
6
La zabawa!
2
@Popitek12 po 5 minut na każdej, Republika -> Polsat -> TVP2
3
Smolasty, Skolim, Wersow widzę, że dużo mam do nadrobienia.
1
@Kgorecki2500 nie, tak jak Ty na profilowym.
3
@Rastafarnianin i pracują w "Szlachta nie pracuje"
0
@RoberDzik jak kase dostanie to pewnie tak i tak byłby kontuzjowany z 2 miesiące to co mu tam
4
@betonito Sylwester z dwójką pewnie, słucha jak Wersow pięknie śpiewa
0
@ProMILs w Kombi przez dwa i
5
@MesQueUnClub96 ta, jedno to Kombi a drugie to Kombii xD
0
Ulotne chwilę jak motyle, portfele giną jak motyle.
3
@Oscar_Hernandez wracaj chłopie na ławkę trenerską, najlepszy asystent, Sorg to jakaś popierdółka.
1
@MesQueUnClub96 elegancko.
Pozdrawiam .
1
Panuje pesymizm, to naprawdę jest źle, bo oni nawet w beznadziejnych przypadkach mówili, że panuje optymizm.
2
@MesQueUnClub96 szybko i konkretnie.