0

@patrykppp17 nie można piłkarzy 2 razy rejestrować, pół roku musiałby czekać.

2

@marcin62 czepiasz się chłopie.

1

@Munio chyba za bardzo nie wiesz co to esport, jakby w darta grali przez komputer to nie nazywałbym tego sportem.

1

@Munio to takich tokiem rozumowania rzut młotem czy pchnięcie kulą też nie.

Boks też nie, bo taki Fury czy Andy Ruiz są ulani.

4

To będzie GOAT darta, niesamowity jest.

8

@Munio a czemu nie? Zawodnicy rywalizują między sobą w konkurencji gdzie jest wymagana precyzja rzutu, czyli umiejętność fizyczna.

1

@Popitek12 obie strzelą moim zdaniem

1

za dobry jest Littler niestety...

4

Chory poziom w 1 secie.

2

@Popitek12 różnica taka, że Bunting w swoim PRIME a Ronaldo nie

3

Po zwycięstwo!

2

@Popitek12 Littler to przy nim pi*da a nie darter

0

@escarabajo one season wonder.

a tak serio to trochę taki Higuain, potrafi dobrze grać i robić liczby by za chwilę kopać się po czole.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dobey się jeszcze rozkręci

1

@Ptasior naprawili, przynajmniej u mnie.

0

@kamilomes123 najlepsze, że na strumyku działa xDD
Człowiek płaci pieniądze i nie może obejrzeć...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Nasz człowiek :)


2

Kolejny złodziej xDD

6

@Popitek12 alt + f4 na klawiaturze

1

Tylko on może uratować Barcelone.


2

@Michall99 był na kontrakcie Christensena zarejestrowany a ten się wyleczył i miejsca brak

0

@normasubiektywna przecież ja tego nie napisałem serio, wiem że nie da się go wyrejestrować, bo bagno by się zrobiło. Takie coś jedynie w FM można robić, ale on tak wkurza, że lepiej mieć Olmo niż jego

0

@normasubiektywna myślę, że jest, ale nikt w klubie tego nie zrobi, bo byłaby afera, że kapitana wywalili ze składu.

0

@Szklaner lepiej mieć w składzie Olmo niż de Jonga a i pensja z 3 razy mniejsza.

32

Powinni wyrejestrować de Jonga a zarejestrować Olmo.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Van Gerwen 4 sety wygrał 3-2 i jeden 3:1
Rydz 0-3, 1-3, 1-3

Rydz większa średnia
Więcej 180
Więcej 140
Więcej podejść na double
Jak Rydz nie miał nic do powiedzenia to Barcelona zarejestrowała Olmo.

2

@okiemtypera_lucaxx95 chyba inny mecz oglądałeś

0

@MesQueUnClub96 wygląda najlepiej

0

@gumaz Rydz? TOP!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?