D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykppp17 nie można piłkarzy 2 razy rejestrować, pół roku musiałby czekać.
2
@marcin62 czepiasz się chłopie.
1
@Munio chyba za bardzo nie wiesz co to esport, jakby w darta grali przez komputer to nie nazywałbym tego sportem.
1
@Munio to takich tokiem rozumowania rzut młotem czy pchnięcie kulą też nie.
Boks też nie, bo taki Fury czy Andy Ruiz są ulani.
4
To będzie GOAT darta, niesamowity jest.
8
@Munio a czemu nie? Zawodnicy rywalizują między sobą w konkurencji gdzie jest wymagana precyzja rzutu, czyli umiejętność fizyczna.
1
@Popitek12 obie strzelą moim zdaniem
1
za dobry jest Littler niestety...
4
Chory poziom w 1 secie.
2
@Popitek12 różnica taka, że Bunting w swoim PRIME a Ronaldo nie
3
Po zwycięstwo!
2
@Popitek12 Littler to przy nim pi*da a nie darter
0
@escarabajo one season wonder.
a tak serio to trochę taki Higuain, potrafi dobrze grać i robić liczby by za chwilę kopać się po czole.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dobey się jeszcze rozkręci
1
@Ptasior naprawili, przynajmniej u mnie.
0
@kamilomes123 najlepsze, że na strumyku działa xDD
Człowiek płaci pieniądze i nie może obejrzeć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Nasz człowiek :)
2
Kolejny złodziej xDD
6
@Popitek12 alt + f4 na klawiaturze
1
Tylko on może uratować Barcelone.
2
@Michall99 był na kontrakcie Christensena zarejestrowany a ten się wyleczył i miejsca brak
0
@normasubiektywna przecież ja tego nie napisałem serio, wiem że nie da się go wyrejestrować, bo bagno by się zrobiło. Takie coś jedynie w FM można robić, ale on tak wkurza, że lepiej mieć Olmo niż jego
0
@normasubiektywna myślę, że jest, ale nikt w klubie tego nie zrobi, bo byłaby afera, że kapitana wywalili ze składu.
0
@Szklaner lepiej mieć w składzie Olmo niż de Jonga a i pensja z 3 razy mniejsza.
32
Powinni wyrejestrować de Jonga a zarejestrować Olmo.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Van Gerwen 4 sety wygrał 3-2 i jeden 3:1
Rydz 0-3, 1-3, 1-3
Rydz większa średnia
Więcej 180
Więcej 140
Więcej podejść na double
Jak Rydz nie miał nic do powiedzenia to Barcelona zarejestrowała Olmo.
2
@okiemtypera_lucaxx95 chyba inny mecz oglądałeś
0
@MesQueUnClub96 wygląda najlepiej
0
@gumaz Rydz? TOP!