0

@KobeFR Bates Motel

3

Strona umarła, przybywam z drugiej strony.

1

@takisobiektos za dużo błonnika

0

@urbipl to musi być jakiś fejk. Dias nie gra a jak gra to City w obronie slabo, tak samo Rodri. Olmo jest a nie ma Viniciusa, Salaha czy Raphinhy.

1

@BulaKG tylko strumyk w Polsce brak transmisji.

23

Karny dla Realu Madryt!

0

0

ale to jest bramkarz :o

0

@MessiForeverTheBest byłby Czeskim Lewandowskim.

0

@ketrab321 na Araujo zarobimy z 60mln, Tah przyjdzie za darmo z niższą pensją pewnie.

Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji finansowej, nie możemy normalnie rejestrować piłkarzy a odejście Araujo za dobry pieniądz może nam pomóc nie przeżywać sytuacji jak z Olmo.

2

@Popitek12 Cole Palmer

0

Sahin do zwolnienia a Piszczek na 1 trenera, Łukasz będzie jak Oscar Hernandez.

1

@Kidd taki to informatyk

1

Obrona Dortmundu to nawet w Ekstraklasie miałby problem, co to za ziomki tam grają.

0

@escarabajo chłopie ja Ci zaufałem i postawilem na BVB

1

@Messibestplayerintheworld dla mnie do 5 sezonu absolutny majstersztyk, później gorszy był, nie wracam do tamtych odcinków zbyt często.

11

Kiedyś to były debaty.

15

2

@wojopancer Alfa Romejo? Jakie Alfa Romejo?

0

@Niedzwiad przecież on już tam gra.

0

@matirix20 jakiś błąd, mają naprawić.

1

@misterio a ile w USA miesięcznie ludzie płacą w składce na służbę zdrowia przez 50 lat?

1

@Jakchcesz już się nie da, zostajesz z nami na zawsze. Witaj Przybyszu!

12

@Roobo jestem daleki od teorii spiskowych, ale ta cała akcja wygląda jak ustawka.
Owsiak podejrzewam, że wiele razy takie wiadomosci dostawał jak i inne osoby z rządu pewnie.
Aż tu nagle przejęli się wiadomością, którą napisał jakiś dziadek 70 letni, który został momentalnie złapany i od razu powiedział, że to Republika mu kazała.

23

Ciekawe jak inne kraje radzą sobie ze służbą zdrowia bez pomocy Owsiaka.
To chyba znaczy, że wy jak i poprzednicy robicie coś źle skoro bez Owsiaka służba zdrowia byłaby w słabym stanie.

0

@marko111122 FCBarca.com premium

3

Wyszedł Minister od fikołków.
Dać się ośmieszyć na wizycie, która nie była planowana to tylko Polscy politycy potrafią.

6

@Prorokk czyli Putin też może, no spoko.

1

@Borneo może dlatego, że jest poszukiwany przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze.
MTK wydał nakaz aresztowania przywódcy Izraela i z jakiś powodów uznali go za zbrodniarza, na pewno nie za niewinność.

5

@Comentateiro a co nie zwaśnione? przecież tak się kreują w mediach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?