D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KobeFR Bates Motel
3
Strona umarła, przybywam z drugiej strony.
1
@takisobiektos za dużo błonnika
0
@urbipl to musi być jakiś fejk. Dias nie gra a jak gra to City w obronie slabo, tak samo Rodri. Olmo jest a nie ma Viniciusa, Salaha czy Raphinhy.
1
@BulaKG tylko strumyk w Polsce brak transmisji.
23
Karny dla Realu Madryt!
0
@Coutinho007 Pena
0
ale to jest bramkarz :o
0
@MessiForeverTheBest byłby Czeskim Lewandowskim.
0
@ketrab321 na Araujo zarobimy z 60mln, Tah przyjdzie za darmo z niższą pensją pewnie.
Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji finansowej, nie możemy normalnie rejestrować piłkarzy a odejście Araujo za dobry pieniądz może nam pomóc nie przeżywać sytuacji jak z Olmo.
2
@Popitek12 Cole Palmer
0
Sahin do zwolnienia a Piszczek na 1 trenera, Łukasz będzie jak Oscar Hernandez.
1
@Kidd taki to informatyk
1
Obrona Dortmundu to nawet w Ekstraklasie miałby problem, co to za ziomki tam grają.
0
@escarabajo chłopie ja Ci zaufałem i postawilem na BVB
1
@Messibestplayerintheworld dla mnie do 5 sezonu absolutny majstersztyk, później gorszy był, nie wracam do tamtych odcinków zbyt często.
11
Kiedyś to były debaty.
15
@July_6_BcN Alfa
2
@wojopancer Alfa Romejo? Jakie Alfa Romejo?
0
@Niedzwiad przecież on już tam gra.
0
@matirix20 jakiś błąd, mają naprawić.
1
@misterio a ile w USA miesięcznie ludzie płacą w składce na służbę zdrowia przez 50 lat?
1
@Jakchcesz już się nie da, zostajesz z nami na zawsze. Witaj Przybyszu!
12
@Roobo jestem daleki od teorii spiskowych, ale ta cała akcja wygląda jak ustawka.
Owsiak podejrzewam, że wiele razy takie wiadomosci dostawał jak i inne osoby z rządu pewnie.
Aż tu nagle przejęli się wiadomością, którą napisał jakiś dziadek 70 letni, który został momentalnie złapany i od razu powiedział, że to Republika mu kazała.
23
Ciekawe jak inne kraje radzą sobie ze służbą zdrowia bez pomocy Owsiaka.
To chyba znaczy, że wy jak i poprzednicy robicie coś źle skoro bez Owsiaka służba zdrowia byłaby w słabym stanie.
0
@marko111122 FCBarca.com premium
3
Wyszedł Minister od fikołków.
Dać się ośmieszyć na wizycie, która nie była planowana to tylko Polscy politycy potrafią.
6
@Prorokk czyli Putin też może, no spoko.
1
@Borneo może dlatego, że jest poszukiwany przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze.
MTK wydał nakaz aresztowania przywódcy Izraela i z jakiś powodów uznali go za zbrodniarza, na pewno nie za niewinność.
5
@Comentateiro a co nie zwaśnione? przecież tak się kreują w mediach.