D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@VegetaPolska "albo podejrzany świetnie kłamie albo mówi prawdę."
22
Piękne podsumowanie tej całej polityki w Polsce.
3
@norbi77 redakcja ukryta opcja Madrycka
1
@PatrychoO moim zdaniem Pręt Alexander Arnold
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@TheNekro94 no nie wiem czy jak zwykle, za zielonym ładem nie byli czy za noszeniem maseczek w pandemii.
Naprawdę szok, że czasem można się z kimś zgadzać w poglądach na jakiś temat i nie trzeba tu dopisywać teorii.
1
@LionelM95 na Max 3 sezony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean takie moje guilty pleasure wejść tam jak Realowi nie idzie albo jak Barcelonie idzie.
0
@Roobo kto tam by pamiętał co się mówiło pół roku temu.
0
ale jak pięknie Kamil Gała się gotuje na X o zachowanie Maffeo, normalnie jakbym czytał o Viniciusie.
0
@Coutinho007 obecnie deklaruje się jako Argentyńczyk
2
@Popitek12 zdecydowanie
12
Dawaj dziś, przecież i tak tylko 2 mecze kary dostaniesz.
2
@Marian_Pazdzioch Mallorca, wolałbym się pośmiać dziś.
0
@mordini123 i co złego w tym, że wycięli reklamy?
2
@soczeq @jowita nigdy nie napisała niczego kontrowersyjnego.
2
@BorzyKrzys przecież wiadomo o co chodzi, fajnie się klika jak zobaczysz, że PiS popiera Rosję, parę ludzi kupi taką scieme a każdy głos się liczy.
0
Czemu Araujo do wypożyczenia a nie na przykład ktoś inny, nie wiem, strzelam taki de Jong. Kompletnie losowo go wybrałem.
2
@Comentateiro albo dziadka
11
@blakkudium zaraz dostanie 5 meczów kary za kwestionowanie wyroku La Ligi
1
@blakkudium mógł być w Barcelonie
0
@ElKamil tam nikt tego nie ocenia. Ocena na podstawie algorytmu a tam Szczęsny wszystko zrobił dobrze.
32
Nie tylko Polaczki doceniają występ.
https://x.com/ManagingBarca/status/1877079574007128248
0
Na sofascore Szczęsny 8.4 najwyzsza ocena meczu. Dziękuję!
4
Spokojnie Kamil Gala i tak powie, że przekręt. Jemu prawda nie przeszkadza.
4
co musi zrobić de Jong żeby przestać istnieć w tym klubie?
2
@Roobo i ty masz paszport Polaka z orłem w koronie?
1
Jest i kłapouchy
0
Fart ze spalonym jak u Peña.