D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 bo jest gorszy.
0
@matirix20 można mu wiele zarzucić, ale akurat to potrafi robić. Tak jak kolega wyżej napisał w statystykach jest w tym elemencie najlepszy i wizualnie moim zdaniem też.
0
@VegetaPolska też się trochę tego obawiam, Peña jest słabym bramkarzem, ale czyta grę pewnie najlepiej na świecie.
4
Jedyny Araujo to Julian.
0
@FcPortoFan1999 17, ale nie pamiętam ostatniej porażki Porto z nimi.
0
@FcPortoFan1999 zawsze groźne Nacional
0
@okiemtypera_lucaxx95 bo Pan de Jong się obrazi a po za tym nie wiem jak jest w szatni, może oni go lubią i chcą na kapitana.
1
@Faro zdjęcie dziś wystawili, wybacz nie śledzę aż tak mediów.
9
Nasz @Kessie dziś pięknie powitany :)
1
@NeroTFP1 a Jeno to Południowokoreański raper. Wybicki był fanatykiem rapu.
27
@Prorokk ukradł a jak inaczej...
1
@MOLESTA kłapouchy
7
@Gaucho czym ich prowokowała Barcelona, tym?
0
@jacobFCB a jak przegra to Krystian
0
@norbi77 Wywaliło mnie z kapci jak ten Arthur zamordował Rite, najlepszy przeciwnik to był.
1
@Popitek12 tren jest idealny.
0
@Uukasz_93 on jest Mistrzem Świata a tamten kim jest?
6
Juventus ewidenie trzyma się zasady "Lepszy remis niż w du... pen..."
1
@escarabajo pewnie, że tak a przed nim jeszcze z 417 klubów.
3
Efekt Puchacza, puścił swoją muzykę i zaczęli grać.
6
@Luciano99 > Barcainfo najlepszy zdobywca ZP.
0
@ProMILs ja byłem pewny, że po Las Palmas
0
Pytania są tendencyjne
1
@KamQiX co mnie jakieś Femeni
2
Czy @jowita to GOAT la Rambli?
0
@Tridente2015 tak już raz ich wykluczyli z LM, ale pieniążki załatwiły wszystko.
6
Mieć 115 zarzutów w sądzie, ale i tak może sobie kupować kogo chcesz i rejestrowac bez żadnych przeszkód xD
5
@Kessie jest zbyt POTĘŻNA na tą stronę
6
@wpwelement @jowita w robocie na 3 etatach, tyra na tego nieroba.
5
@PatrykBarca Jude Bellingham z nami wyglądał jak kalafior, nawet najlepsi czasem tak grają.
A Kvara od 3 sezonów trzyma bardzo wysoki poziom, tamten sezon miał nawet lepszy niż ten mistrzowski, tylko że całe Napoli było tragiczne.