0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 tak samo jak Trzaskowski, Tusk, Ministerstwo Kultury czy ta baba z TVP od zamykania X.

2

@michal26 ale w sumie co on takiego napisał? Nikogo w swoim wpisie nie wymienił, tylko napisał, że w Warszawie koło jego pracy jest strefa relaksu za 60 tysięcy, sami oceńmy czy warto było wydać, ktokolwiek to wydał.

35

Gavi chyba ulubieniec trenera, przybrany syn, wyjątkową relację mają.

https://x.com/303GAVI/status/1878596120060072334

4

Nie wiem czy za naszego życia jeszcze takie coś się wydarzy.


9

Chyba nikt się nie spodziewał, że on może wejść na taki poziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kapitan hawk było 4, teraz 5, następnym razem będzie 6.
Calma.

0

@NeroTFP1 ale mogło by się okazać, że Olmo został wpisany poprzez oszustwo w papierach i ono wyszło teraz na jaw, bo Laporta wpisał jakieś fałszywe dochody itp.

20

Realowi wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ta głupia La Masia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

32

Teraz czeka nas trudniejsze zadanie, nie przegrywać z Leganes.

0

@Kgorecki2500 działa, popatrz na sztangistów, tam ktoś złoty medal IO nie raz po 10 latach dostaje.

31

Miałem identyczne skojarzenie :D

24

@mientusek1407 nawet Wojtek wrócił z Emerytury i wygrał trofeum przed Ronaldo.

0

@Pedri16Future problem gwiazd, ciężko zdjąć Mbappe, Viniciusa czy Bellinghama

10

@BARCA1899Messi największa porażka Xaviego, że wolał grać Oriolem Romeu

20

Obecnie mój ulubiony piłkarz :)

11

ale to chodzi


2

@martiniloca czepiania się dziś Peña to wyższy poziom odklejenia.

1

@martiniloca akurat takiej interwencji nie miał.

3

@DonAndresFCB ale później nie miał obowiązku wyjąć strzału Mbappe a to zrobił.

0

@AmigoBlancos Lucas Vasqueza należy pochwalić i Viniciusa.

17

Ojciec Cubarsiego to Robben?

9

Powiedzmy sobie szczerze, że to Real powinien grać w 10 już w 1 połowie.
Sędzia pomógł, bo mogła się stworzyć historia, my byliśmy dziś gotowi na wielki wynik.

0

@Majkel34 To chyba nie Niemiec

1

@Criss18Barca ale nadal lepiej by było dla nich jakby grał na pozycji Viniciusa

15

Enzo też z nami! Piona mordo ;)


4

i skandal bo Balona nie dostał xD



0

@vangoor żeby tylko Wojtek bronił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?