1

@Solcio to poziom co najwyżej Sevilli.

0

Kozak!

0

Sweeting coś Ty zrobił, ale piękny gracz! :)

1

@PatrychoO GOAT

1

@mordini123 na YT dalej jest u nich dostępna w zakładce na żywo.

1

@mordini123 teraz też było na YT do obejrzenia na żywo. Saturday Night's

2

@barcelonaLM i po co takie coś? Jego syn może to czytać...

2

@Kapitan hawk wszystko można, tylko trzeba rano wstawać i brać zimne prysznice.

2

Szkoda mi Menziesa

0

@Popitek12 Cristiano Ronaldo

0

@Roobo ale my też później tylko na wrzutki graliśmy a w takich sytuacjach to jednak Lewy lepszy niż Ferran.

1

@partymaker z jakiego to wzoru?

5

Zbyszek się chyba złapał :D

0

@blakkudium jaka to pozycja?

1

@Gronek oni:


1

@DonCarletto to jakieś połączenia Yamala z Fatim?

0

@sendesara gra to nie tylko bramki i asysty, bo w takim wypadku Pedri jest tragicznym piłkarzem.

0

Najlepsze mecze to on grał jak wchodził z ławki.
Na dzień dzisiejszy to bez sensu wydane pieniądze na piłkarza tego profilu.

0

@Lahey dobry w 1 połowie. W drugiej kompletny brak pomysłu i beznadziejne wrzutki.

20

Przestań się masturbować, gorące mamuśki czekają w twojej okolicy.

6

Daj tego fajka Wojtek...

0

Brakuje skrzydłowych, którzy potrafią w drybling.

0

To jest ku*wa dramat...


2

Pena dostanie bramę z 30metrow

7

Przyjął jak nie Lewy i strzelił jak nie Lewy.

2

Łysy oczywiście mecz życia zagra...

3

Czemu oni ciągle leżą na murawie...

2

Wracajmy juz na Camp Nou, bo ten stadion jest tragiczny dla nas.

0

No to po meczu, fajnie było.

0

Nie zdążyłem odpalić a tu takie coś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?