D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Solcio to poziom co najwyżej Sevilli.
0
Kozak!
0
Sweeting coś Ty zrobił, ale piękny gracz! :)
1
@PatrychoO GOAT
1
@mordini123 na YT dalej jest u nich dostępna w zakładce na żywo.
1
@mordini123 teraz też było na YT do obejrzenia na żywo. Saturday Night's
2
@barcelonaLM i po co takie coś? Jego syn może to czytać...
2
@Kapitan hawk wszystko można, tylko trzeba rano wstawać i brać zimne prysznice.
2
Szkoda mi Menziesa
0
@Popitek12 Cristiano Ronaldo
0
@Roobo ale my też później tylko na wrzutki graliśmy a w takich sytuacjach to jednak Lewy lepszy niż Ferran.
1
@partymaker z jakiego to wzoru?
5
Zbyszek się chyba złapał :D
0
@blakkudium jaka to pozycja?
1
@Gronek oni:
1
@DonCarletto to jakieś połączenia Yamala z Fatim?
0
@sendesara gra to nie tylko bramki i asysty, bo w takim wypadku Pedri jest tragicznym piłkarzem.
0
Najlepsze mecze to on grał jak wchodził z ławki.
Na dzień dzisiejszy to bez sensu wydane pieniądze na piłkarza tego profilu.
0
@Lahey dobry w 1 połowie. W drugiej kompletny brak pomysłu i beznadziejne wrzutki.
20
Przestań się masturbować, gorące mamuśki czekają w twojej okolicy.
6
Daj tego fajka Wojtek...
0
Brakuje skrzydłowych, którzy potrafią w drybling.
0
To jest ku*wa dramat...
2
Pena dostanie bramę z 30metrow
7
Przyjął jak nie Lewy i strzelił jak nie Lewy.
2
Łysy oczywiście mecz życia zagra...
3
Czemu oni ciągle leżą na murawie...
2
Wracajmy juz na Camp Nou, bo ten stadion jest tragiczny dla nas.
0
No to po meczu, fajnie było.
0
Nie zdążyłem odpalić a tu takie coś xD