D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Olmo ma mięśnie ze styropianu.
60 mln za piłkarza, który zagra 2x45 minut w miesiącu.
a najlepsze, że trzeba robić fikołki żeby go zarejestrować a on i tak niezdolny do gry.
La Cabaret...
3
@Arden i ma rację, może ma kryzys, ale to on zdominował ligę przez tyle lat.
0
Sędziowanie w Ekstraklasie też tragiczne...
0
te Kuusamo to powinni zdelegalizować, rok w roku problemy z pogodą.
0
@MesQueUnClub96 to prawda ja mam 5.2
1
@Botanik @mekston - 1.5 polubienia na komentarz
@Encore - 2.4
@FcPortoFan1999 - 0.8
1
@Kitibela to niech broni Pena, good luck!
2
@Stinger_ gramy tak świetnie, że byłem wstanie w to uwierzyć :D
12
ale kiedyś legendarna zmiana xD
1
@TheNekro94 *odbył 1-szą kradzież
5
Dziś stawiam na Liverpool, więc City przełamanie.
0
@norbi77 silnie, ale spójrz sobie na to jak stoi Pena i jak długi ma czas reakcji przy tym strzale.
To nie był strzał z bliska, tylko z 20 kilku metrów, tu da się lepiej zareagować i ustawić.
Nie trzeba tak pilnować krótkiego rogu jak zawodnik strzela z prawej nogi z prawej strony.
2
@norbi77 dla mnie ta pierwsza bramka jest do wyjęcia przez klasowego bramkarza, obejrzyj sobie powtórkę, to nie była setka Sandro.
Strzał precyzyjny, ale gdyby Pena jakoś dziwnie wysoko nie wyszedł do tego strzału i nie odsłonił tak długiego rogu, to by to wyciągnął. Nie mówiąc już że Szczęsny ma dłuższe ręce.
Bramkarze z topu nie takie piłki wyciągają.
7
To tak jakby grać Pau Victorem zamiast Lewandowskiego.
Flicku zmądrzej w końcu,
to może bramkarz Ci jakiś mecz wybroni gdy tego potrzebujesz.
1
Wróć przynajmniej na pół roku.
0
@Seledynowy wolałbym żeby bramkarz czasem jakieś sam na sam wyciągnął.
8
@Pawel13sz praktycznie jak co mecz.
20
zamiast zgrywać Szczęsnego z obroną na najważniejszą część sezonu to będziemy oglądać jak Pena co mecz nie daje kompletnie niczego aż w końcu przjdze taki mecz, że zawali nam go i wtedy to już będzie za późno na zmiany...
On nie ma 19 lat żeby go budować, to jest drugi bramkarz i tyle, pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@Pawlusek może jak nam pozwolili na 6 to w przepisach jest tak, że i rywal też może.
0
a chłop przed meczem pisał żeby domy stawiać na to, że obie drużyny nie strzelą bramki xD
7
Gramy bez bramkarza, bez lewej obrony , jak wypada Casado to nie mamy piłkarza od organizacji gry w środku pola, bez lewego skrzydła a Lewemu czasami losuje się tragiczny mecz i tak to długo żarło.
1
koniec Mistrzostw, Dowidzenia...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Zauważyliście, że Raphinha nie oddał opaski de Jongowi?
3
Las Palmas ma lepszego bramkarza od nas
22
Im więcej zawodników po kontuzji wróciło, tym gorzej to wygląda ...
0
Lewy też Partidazo
1
Wiadomo, że nikt nie oczekuję od Pena żeby wyciągał strzały niemożliwe, ale klasowy bramkarz potrafi to zrobić a tu jak widzisz groźną akcje to wiesz, że będzie brama dla rywala.
1
I to jest bramkarz a nie ten ręcznik...
2
Inaki Pena, piękny ręcznik...