0

ale Kounde dziś tragiczny

0

Inigo to jest SZEF!

0

I po co było wygrywać z tym Realem...

1

To wygląda jak z Sociedad, straszna padaka.

2

Ci co narzekali na godzinę 14, mieli rację.

0

Kounde też zaczął w coś dziwnego grać...

0

Kiedyś Messi dźwigał Barcelonę, dziś dźwiga 17 letni Yamal, oby miał mocne plecy.

0

Przykro się patrzy na Blade, masakra kontuzja

1

Martin, jego mi brakowało:D

5

Fermin nowy Denis Suarez?

1

Jak pierwszy raz postawiłem na Barcelone to zaczęli grać taką padlinę...

11

Panie Guardiola kup se Pan de Jonga on lepszy niż Rodri.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaki olbrzymi ten ich napastnik.

1

@Deeespacito bez przesady

1

ale dziś bramek w LM, jak stawiam to się męczą żeby over 1.5 zrobić.

0

Jest Martin, już myślałem że będę się nudził xD

1

@Omoziu nie dało by nic.

12

@Joe_Barbaro Mariusz Pudzianowski i tak by nie wygrał, bo był 2 w kulach.

44

Klan to jest GOAT serial.

1

@Pawlak1992 kupiłem za 2 zł i wygrałem 2 zł. Jak to smakuję człowieku, kompletnie inne 2 zł.

1

@Borry no i dobrze. Po co wygrywać z Celtą jak zaraz przegramy i Real nas przegoni. Nie ma sensu wygrywać, spójrz co się stało w klasyku, wygraliśmy i nic nam to nie dało.

0

ale on jest potężny w MLS, ciekawe jakby sobie radził w Europie.
32 mecze
17 bramek
11 asyst

https://x.com/D10SBarcaFan/status/1861014120054583525

2

7

piękny admin Eurosportu xD

2

Salah forma fizyczna jak u Ronaldo. Kozak!

0

@Borneo ale powiedzmy sobie szczerze, nikt nie zakładał, że to będzie tak dobrze wyglądać.

0

@Borneo ale przed sezonem nikt by tego nie powiedział, że wystarczy fizycznie ich przygowtowac i będziemy grać tak wybitnie, że będziemy lać Bayern i Real, którzy na papierze mają dużo lepszą kadrę.
Casado wszedł na poziom gry, której nie zakładał nikt.
Martinez najlepszy obronca w Europie.
Lewy wrócił do starej formy.
Raphinha gra na poziomie Złotej piłki a był wypychany z klubu.

Tu dużo się wydarzyło rzeczy których nikt by sobie nie wyobraził.

4

Apoloniusz Tajner kiedyś zapytany o słabszą formę Małysza i jak ją poprawić odpowiedział:
"Ja nie wiem czemu on w ogóle zaczął tak dobrze skakać."

Mam wrażenie, że podobnie jest z Barceloną Flicka.
Każdy przed sezonem był negatywnie nastawiony, kadra nas nie powalała, dużo kontuzji itd.
a zaczęliśmy grać najlepszą piłkę w Europie jakimś cudem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?