D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Kounde dziś tragiczny
0
Inigo to jest SZEF!
0
I po co było wygrywać z tym Realem...
1
To wygląda jak z Sociedad, straszna padaka.
2
Ci co narzekali na godzinę 14, mieli rację.
0
Kounde też zaczął w coś dziwnego grać...
0
Kiedyś Messi dźwigał Barcelonę, dziś dźwiga 17 letni Yamal, oby miał mocne plecy.
0
Przykro się patrzy na Blade, masakra kontuzja
1
Martin, jego mi brakowało:D
5
Fermin nowy Denis Suarez?
1
Jak pierwszy raz postawiłem na Barcelone to zaczęli grać taką padlinę...
11
Panie Guardiola kup se Pan de Jonga on lepszy niż Rodri.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki olbrzymi ten ich napastnik.
1
@Deeespacito bez przesady
1
ale dziś bramek w LM, jak stawiam to się męczą żeby over 1.5 zrobić.
0
Jest Martin, już myślałem że będę się nudził xD
1
@Omoziu nie dało by nic.
12
@Joe_Barbaro Mariusz Pudzianowski i tak by nie wygrał, bo był 2 w kulach.
44
Klan to jest GOAT serial.
1
@Pawlak1992 kupiłem za 2 zł i wygrałem 2 zł. Jak to smakuję człowieku, kompletnie inne 2 zł.
1
@Borry no i dobrze. Po co wygrywać z Celtą jak zaraz przegramy i Real nas przegoni. Nie ma sensu wygrywać, spójrz co się stało w klasyku, wygraliśmy i nic nam to nie dało.
0
ale on jest potężny w MLS, ciekawe jakby sobie radził w Europie.
32 mecze
17 bramek
11 asyst
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1861014120054583525
2
wiadomo czy przeżył?
https://x.com/ElCheDon/status/1860748103776633313
7
piękny admin Eurosportu xD
2
Salah forma fizyczna jak u Ronaldo. Kozak!
0
@Borneo ale powiedzmy sobie szczerze, nikt nie zakładał, że to będzie tak dobrze wyglądać.
0
@Borneo ale przed sezonem nikt by tego nie powiedział, że wystarczy fizycznie ich przygowtowac i będziemy grać tak wybitnie, że będziemy lać Bayern i Real, którzy na papierze mają dużo lepszą kadrę.
Casado wszedł na poziom gry, której nie zakładał nikt.
Martinez najlepszy obronca w Europie.
Lewy wrócił do starej formy.
Raphinha gra na poziomie Złotej piłki a był wypychany z klubu.
Tu dużo się wydarzyło rzeczy których nikt by sobie nie wyobraził.
4
Apoloniusz Tajner kiedyś zapytany o słabszą formę Małysza i jak ją poprawić odpowiedział:
"Ja nie wiem czemu on w ogóle zaczął tak dobrze skakać."
Mam wrażenie, że podobnie jest z Barceloną Flicka.
Każdy przed sezonem był negatywnie nastawiony, kadra nas nie powalała, dużo kontuzji itd.
a zaczęliśmy grać najlepszą piłkę w Europie jakimś cudem.