D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martin to nie ma chyba zbyt dużej inteligencji boiskowej, mieć żółtą kartkę i robić taki wślizg...
0
@Borry najgorsze, że to nie wychowanek
2
Piękne :D
2
@NeroTFP1 myślałem, że rzuciła czymś i go zatrzymała.
1
@Stinger_ zawsze chcieliśmy być jak Szwajcaria a jesteśmy nawet lepsi.
1
Moder już za chwilę 26 lat.
Miał być zbawieniem naszej pomocy a chyba okazał się nowym Bielikiem, gdzie wizja potencjału bardzo mocno rozjechała się z rzeczywistością.
1
@MesQueUnClub96 jednak w Barcelonie dużo większa presja i stres.
To jest jego klub, tu każda porażka boli bardziej.
0
ale Santos poukładał Azerbejdżan.
5
@NeroTFP1 ale przecież wygraliśmy 6:2
2
Piotr Zieliński mówi, że mogło być 6:2 dla nas xDD
Fajnie liczyć sobie bramki. Szkoda, że Szkocja też mogła wygrać 6:2.
Mental tej kadry...
0
@TheNekro94 no, tylko że oni już długo grają z takim drużynami i tak dobrze im nie szło.
W 2020 mieli te same drużyny a nie wygrali meczu i nie strzelili gola.
21
San Marino przeżywa lepszy moment w piłce od nas. Co to się porobiło.
1
@MesQueUnClub96 zawsze pasuje.
6
Na Dobranoc klasyk.
9
No jest wysoko...
11
Świderski w tej kadrze to też za zasługi, bo kiedyś jakąś dobrą zmianę dał.
0
@Stinger_ no i ma wrzute TOP
3
@barcanawieki może on myśli, że to są Levele i level D jest najwyższym.
4
@budel17 powiedział, że Marczuka nie wpuścił bo za niego Puchacz, który dał doświadczenie xD
7
Probierz:
Zdecydowałem się wpuścić Puchacza a nie Dominika Marczuka ponieważ potrzebowalem doświadczenia na boisku.
Puchacz i doświadczenie xDDD
1
Probierz:
Momenty w tej lidze Narodów mieliśmy bardzo dobre.
0
@Katalończyk 99 tak wiem, ale jak byłem dzieciakiem to wkurzało, jednak w Polsce przyjęło się inne czytanie.
5
@norbi77 Dani Alvis, ten mecz na Sport Klubie i pamiętam jak komentator tak mówił ;)
6
Marczuk dobry mecz z Portugalią, dziś nie wchodzi na boisko a za niego Puchacz i kombinacja z Zalewskim na Prawej stronie xDDD
2
@Encore po porażkach to zawsze Kowal :D
2
@Sulimo zawsze i wszędzie.
5
To prawda, takiej niechęci do oglądania tego dawno nie miałam.
0
Po bramce odechciało nam się grać i mamy to na co zasłużyliśmy. Brawo Szkocja.
11
Tajner i Roar Ljokelsoy. Czuć już sezon.
1
Nie no tragedii nie ma, gramy przyzwoity mecz.