0

Martin to nie ma chyba zbyt dużej inteligencji boiskowej, mieć żółtą kartkę i robić taki wślizg...

0

@Borry najgorsze, że to nie wychowanek

2

Piękne :D

2

@NeroTFP1 myślałem, że rzuciła czymś i go zatrzymała.

1

@Stinger_ zawsze chcieliśmy być jak Szwajcaria a jesteśmy nawet lepsi.

1

Moder już za chwilę 26 lat.
Miał być zbawieniem naszej pomocy a chyba okazał się nowym Bielikiem, gdzie wizja potencjału bardzo mocno rozjechała się z rzeczywistością.

1

@MesQueUnClub96 jednak w Barcelonie dużo większa presja i stres.
To jest jego klub, tu każda porażka boli bardziej.

0

ale Santos poukładał Azerbejdżan.

5

@NeroTFP1 ale przecież wygraliśmy 6:2

2

Piotr Zieliński mówi, że mogło być 6:2 dla nas xDD
Fajnie liczyć sobie bramki. Szkoda, że Szkocja też mogła wygrać 6:2.

Mental tej kadry...

0

@TheNekro94 no, tylko że oni już długo grają z takim drużynami i tak dobrze im nie szło.
W 2020 mieli te same drużyny a nie wygrali meczu i nie strzelili gola.

21

San Marino przeżywa lepszy moment w piłce od nas. Co to się porobiło.

1

@MesQueUnClub96 zawsze pasuje.

6

Na Dobranoc klasyk.

9

No jest wysoko...

11

Świderski w tej kadrze to też za zasługi, bo kiedyś jakąś dobrą zmianę dał.

0

@Stinger_ no i ma wrzute TOP

3

@barcanawieki może on myśli, że to są Levele i level D jest najwyższym.

4

@budel17 powiedział, że Marczuka nie wpuścił bo za niego Puchacz, który dał doświadczenie xD

7

Probierz:
Zdecydowałem się wpuścić Puchacza a nie Dominika Marczuka ponieważ potrzebowalem doświadczenia na boisku.

Puchacz i doświadczenie xDDD

1

Probierz:
Momenty w tej lidze Narodów mieliśmy bardzo dobre.

0

@Katalończyk 99 tak wiem, ale jak byłem dzieciakiem to wkurzało, jednak w Polsce przyjęło się inne czytanie.

5

@norbi77 Dani Alvis, ten mecz na Sport Klubie i pamiętam jak komentator tak mówił ;)

6

Marczuk dobry mecz z Portugalią, dziś nie wchodzi na boisko a za niego Puchacz i kombinacja z Zalewskim na Prawej stronie xDDD

2

@Encore po porażkach to zawsze Kowal :D

2

@Sulimo zawsze i wszędzie.

5

To prawda, takiej niechęci do oglądania tego dawno nie miałam.

0

Po bramce odechciało nam się grać i mamy to na co zasłużyliśmy. Brawo Szkocja.

11

Tajner i Roar Ljokelsoy. Czuć już sezon.

1

Nie no tragedii nie ma, gramy przyzwoity mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?