0

ale Maffeo ma farta, bo mógł być na spalonym

0

Pena on Fire!!!

2

Przyjęcie jak w B-klasie...

5

na szkoleniach powinni naszą akcję pokazywać Jak nie przeprowadzać kontry.

0

Może Peña powinien być pomocnikiem.

0

Mallorca tragiczna w obronie

1

ale on pożera dziś obronę rywali.

0

Jak postawiłem na Mallorce, to takie cuda w obronie xD

0

Rekin się obudził

0

Nawet nieźle gramy, jest szybkość.

2

Chociaż Szczęsny z Lewym sobie pogada.

3

Nowy Yamal jest starszy o 3 lata od Yamala.

https://x.com/ManagingBarca/status/1863907196045852801

0

@BorzyKrzys co tu się dziwić jak Bentancur dostaję 7 meczów kary za to, że uważa że Koreańczycy wyglądają tak samo.

1

Atalanta robi mistrza, marzenie.

17

No i brawo!

2

@Sulimo może to kajzerka?

0

ale z tym Peña to dajcie spokój, kto to słyszał...

2

@PatrykBarca stawia też na Martina, który co mecz coś odwala.

2

ale będą jutro ciężary, czuje drugą Osasune...

1

@MOLESTA dlatego ja czasem nie rozumiem tej wojny, w każdej kraju są debile i normalni ludzie.

Przyjeżdża patologia i przyjeżdżają ludzie, którzy szukają lepszego życia, nie można wrzucać do jednego worka.

6

z Olmo to powinni podpisać umowę o dzieło, bo to nie jest praca na pełen etat.

1

@KamQiX ale też było dużo czasu na zrobienie tego, bo piłkarze Las Palmas długo leżeli na boisku.

Wiadomo sytuacja boiskowa była taka, że ważniejsze rzeczy były do zrobienia, ale umówmy się, jeśli wchodził by PRAWDZIWY kapitan na boisko to opaskę mu by szybko oddali.

0

City taki kryzys formy a i tak tylko 2 punkty za Arsenalem xD

5

@Gacek5 @Sysia11 za legendarny komentarz.

0

@Gacek5 politycy.

2

@Keson Pedri to jednak był przeciążony, bo on przecież w 2020/2021 zagrał 73 spotkania.

0

@vangoor czego po Niemcu się spodziewać, zawsze Polak pokrzywdzony.

2

@Keson tylko, że masz na to wiele dowodów. On w Lipsku przez 3 lata zagrał 50% spotkań.

6

Olmo ma mięśnie ze styropianu.
60 mln za piłkarza, który zagra 2x45 minut w miesiącu.

a najlepsze, że trzeba robić fikołki żeby go zarejestrować a on i tak niezdolny do gry.
La Cabaret...

3

@Arden i ma rację, może ma kryzys, ale to on zdominował ligę przez tyle lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?