11

Tajner i Roar Ljokelsoy. Czuć już sezon.

1

Nie no tragedii nie ma, gramy przyzwoity mecz.

0

@masa11 i bardzo dobrze.

4

Ciągle stresuje mnie ta sytuacja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Kara śmierci powinna być...

0

@draxidox Komorowski z każdym też wygrywał xD

0

@Rastafarnianin z Craigem Gordonem.
Urodził się w sylwestra, rzadko kto się rodzi tego dnia.

0

@Kapitan hawk jak to 23 miesiące? :o

11

Te dwie partie to największy rak Polski.
Tylko ciągle kogoś wina i przerzucanie odpowiedzialności...

1

Kulesza długo zbiera się z napisaniem tego

0

@Criss18Barca poczekajmy do Poniedziałku

15

@Rust_Cohle ja tam szanuję Neymara jeszcze mocniej, poszedł do Arabów wyciągnął jakiś chory hajs od nich a zagrał z 3 mecze xD
Tak trzeba żyć:D

4

Chyba żałuję, że go nie było wczoraj, zdjęcie z Cristiano by miał.


17

Kulesza powinien dawno wylecieć.
Wstyd dla Polski, że ktoś taki jest prezesem PZPNu.

0

Probierz już wymówki xD

0

po zejściu Bednarka się wszystko posypało.

2

Świderski podobno miał wejść, ale nie został zgłoszony do tego meczu xD

0

Bułka machnął łapami jak bagietką

2

No chłop uderzył lepiej niż Piątek.

0

Piątek się nie nadaje do Reprezentacji

0

Zalewski do Barcelony? Tak czy Nie?

0

Ronaldo 40 karny w tym miesiącu.

41

Moim zdaniem karny dla Realu Madryt

0

Piątkowski kozak, jakim cudem grał Dawdowicz.

0

jedziemy z nimi jak z furą gnoju

4

Ten już z kontuzją wchodzi

3

Cristiano Ronaldo tym razem bez bramki z rzutu wolnego.

1

Admin wygrał xD

3

@wojopancer wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?