D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tajner i Roar Ljokelsoy. Czuć już sezon.
1
Nie no tragedii nie ma, gramy przyzwoity mecz.
0
@masa11 i bardzo dobrze.
4
Ciągle stresuje mnie ta sytuacja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Kara śmierci powinna być...
0
@draxidox Komorowski z każdym też wygrywał xD
0
@Rastafarnianin z Craigem Gordonem.
Urodził się w sylwestra, rzadko kto się rodzi tego dnia.
0
@Kapitan hawk jak to 23 miesiące? :o
11
Te dwie partie to największy rak Polski.
Tylko ciągle kogoś wina i przerzucanie odpowiedzialności...
1
Kulesza długo zbiera się z napisaniem tego
0
@Criss18Barca poczekajmy do Poniedziałku
15
@Rust_Cohle ja tam szanuję Neymara jeszcze mocniej, poszedł do Arabów wyciągnął jakiś chory hajs od nich a zagrał z 3 mecze xD
Tak trzeba żyć:D
4
Chyba żałuję, że go nie było wczoraj, zdjęcie z Cristiano by miał.
17
Kulesza powinien dawno wylecieć.
Wstyd dla Polski, że ktoś taki jest prezesem PZPNu.
0
Probierz już wymówki xD
0
po zejściu Bednarka się wszystko posypało.
2
Świderski podobno miał wejść, ale nie został zgłoszony do tego meczu xD
0
Bułka machnął łapami jak bagietką
2
No chłop uderzył lepiej niż Piątek.
0
Piątek się nie nadaje do Reprezentacji
0
Zalewski do Barcelony? Tak czy Nie?
0
Ronaldo 40 karny w tym miesiącu.
41
Moim zdaniem karny dla Realu Madryt
0
Piątkowski kozak, jakim cudem grał Dawdowicz.
0
jedziemy z nimi jak z furą gnoju
4
Ten już z kontuzją wchodzi
3
Cristiano Ronaldo tym razem bez bramki z rzutu wolnego.
1
Admin wygrał xD
3
@wojopancer wszystkich