D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z tym Olmo na 13 to też xD
Pół sezonu kontuzjowany w lipsku, dobre 3 mecze na Euro i tak wysoko xD
1
@Sulimo no ok, ale nadal to jest nagroda indywidualna a Palmer zdecydowanie lepszy sezon, Yamal ostanie miesiące miał dobre.
Palmer prawie króla strzelców w PL zrobił a w kanadyjce był najlepszy, jego wina że Chelsea była tragiczna jako zespół?
Odłożymy sympatię na bok, bo Palmer jako piłkarz miał lepszy sezon od Yamala.
0
Yamal 8 a Palmer 25 xD
0
@Robert_Kubica podobno nie można
8
Savinho cały sezon świetny, wprowadził Girone do LM, ale gorszy od Gulera co zagrał 400minut...
1
@macio_944 rzuty karne, jak kiedyś chyba kompliacja Ronaldo składała się z karnych.
14
Messi był 5 wtedy xD
2
Oh nooooo!
4
Rodri sympatyczny gość a oni gwiżdżą na niego, bo nie Vinicius...
W drugą stronę nazwaliby to rasizmem
0
@Roobo no i? To była końcówka sezonu, Lewy miał najlepsze statystyki + wygrana LM.
0
@tbas to raz, plus tylko madrycioki uważają, że to skandal jak nie dostanie.
6
Na meczykach 10k glosow kto zasłużył na ZP.
Rodri 50%
Vini 34%
Ktoś inny 16%
49
Jedynym skandalem w ostatnich latach to było odwołanie ZP w 2020.
Reszta wyborów ma swoje argumenty.
1
@heniusss miało być 2026 ;)
0
@NeroTFP1 nie no Messi 2026 po Mistrzostwach Świata
0
@szymonekk absolutny GOAT
8
@Bzyczekk Rodri na DP zbliżył się bardziej statystykami do Viniego niż on do Messiego.
Rodri 26G/A
Vini 33 G/A
Messi 63 G/A
1
@MesQueUnClub96 tym bardziej, że Vini uwielbia atencje, czemu miałby z niej rezygnować.
18
@partymaker 8 użytkowników weszło, nie ma się co dziwić.
19
Najbardziej mnie rozwalają ludzie, że mają ból tyłka, że Messi rok temu wygrał ZP "niezasłużenie"
Vinicius statystykami nawet się nie zbliżył do tamtego Messiego, nie mówiąc już o innych aspektach.
16
Sprawdzili na Varze i był spalony
1
@kaamil1910 jeśli końcówka roku to może, ale nie za cały sezon.
4
Jedziemy Panowie! https://x.com/D10SBarcaFan/status/1850953949991616947
8
@KrwawiaceoczyVEB ja nie wiem czemu taki hejt na Rodriego, indywidualnie się broni, drużynowo się broni i jego boiskowe zachowanie też jest ok, żadnych skandali z nim nie ma.
0
@visca_josef no i? Olmo nie dał konkretów a aplikacja to ocenia. Kto oglądał mecz wie, że ładnie pojawiał się w wolnych przestrzeniach itd. ale na koniec nie dało to niczego.
Raphinha gra genialne. Sofa daje mu 8.11
Yamal gra genialnie. Sofa daje mu 7.89
Lewy gra genialnie. Sofa daje mu 7.8
(Ocena sezonowa)
Chyba aż tak bardzo nie zakłamuje rzeczywistości co?
7
Podobno najwieksza kradzież xD
1
Ja wiem, że te aplikacje to słaby wyznacznik, ale ich algorytm naprawdę nie faworyzuje Defensywnych zawodników
. To, że on zrobił ocenę 8.01 (poziom Messiego) tylko pokazuje jak genialny sezon miał Hiszpan.
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1850917675968393275
28
I ten bol tyłka, że nie zasłużył, ludzie to jest Defensywny Pomocnik, tu trzeba mecze oglądać a nie wyniki na Flashscore sprawdzać...
8
@626 jest, bo jeśli Rodri po takim sezonie gdzie robi jakieś chore liczby jak na DP, dokłada do tego 4 trofea w tym Mistrzostwo Europy gdzie zostaje zawodnikiem turnieju to kiedy? Przypominam, że Modric za ładne bieganie na Mundialu dostał Balona
5
Rodri powinien to wygrać.