D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cubarsi musi oduczyć się tych wślizgów, już kolejny raz to zrobił.
3
Jak ja uwielbiam Inigo Martineza, co za szef!
1
Niemiec zawsze jak może to Polakowi uprzykrzy życie.
0
@vangoor nie, ale pamiętam Krzysztofa Jarzyne ze Szczecina
1
Leci Ranczo na Tv Puls i są reklamy, ale to jest tragedia...
0
Nelson Semedo Legenda Barcelony
4
@Rastafarnianin dla mnie PRIME Reprezentacji.
0
ale chodzi ta piłeczka
3
@Popitek12
6
Dziś o 20:45 mecz nad meczami.
Gibraltar - San Marino
0
@Bobo25 to niech powie przy następnym podpisywaniu kontraktu, że chce grać tylko połowę meczów.
Oczywiście, że może, ale gościu gra w to ponad 20 lat i się zastanawia czemu ma gdzieś lecieć na jeden mecz...
Taki sport i w takim kraju jest, że niestety trzeba dużo latać, żeby zagrać z kimś spotkaniem.
Narzekanie, że za dużo meczów itd.
To prawda, ale tak się robi pieniądze. LeBron i inni chcą zarabiać jak najwięcej, ale już grać więcej nie chcą.
16
@Tomason to niech kończy karierę, jak podpisywał kontrakt wiedział na co się pisze i czego wymaga ta "praca".
6
Zarabiać miliony i narzekać, że musisz lecieć na mecz do innego miasta...
1
@draxidox ale odsunął PiS od władzy, to najważniejsze.
3
@Patrykl145 musisz to wyliczyć z wzoru Hajty
15
@bartas97 ale emerytura później, logiczne.
3
@Encore oby jeszcze w tym sezonie z Barcelona coś wygrał to może dostanie zasłużoną Złotą Piłkę.
43
ale to chodzi
1
Flick + Lewandowski to połączenie idealne.
5
Radomiak stworzył potwora.
Jakim cudem on rok temu się tam znalazł :D
8
Co za przypadek.
1
@Kapitan hawk szkoda, lubię Las Palmas a pewnie polecą.
0
@Kgorecki2500 Real Madryt próbujący wygrać tryplet.
1
Dobra, można wyłączyć.
0
@Faro moim zdaniem lepiej, on się strasznie męczy stojąc i czekając na piłkę.
4
@NeroTFP1 Boras to nie naklejka na ubikację, Boras to nazwa stadionu.
1
Powiem tak, Vinicius i Mbappe razem w 1 składzie to marnowanie potencjału jednego i drugiego.
Obaj czują się najlepiej na tej samej pozycji.
Wzięli tego Mbappe, ale tak naprawdę nie mają na niego żadnego pomysłu, bardzo często Panowie sobie przeskadzaja i dublują pozycję.
1
Motor rozjeżdża Lecha.
7
@Who_you_mam Ranczo, szczególnie pierwsze sezony.
1
@Lisek
Nie przechodziła pula w finale.