1

Czuć ten Vibe.

0

@tbas trzeba czekać na powrót kontuzjowanych

12

Pokaż ten skład komuś kto nie kibicuje Barcelonie i może z 3 piłkarzy będzie znał
https://x.com/Rusherflyyy/status/1840110552796016666

1

4:2 grając w 7? Kapitalny wynik.

0

nie no, ale to już powinien wyjąć.

0

Cały dostępny budżet wydaliśmy na Olmo, a można było kupić kogokolwiek do rotacji

0

Ten Martin jest śmieszny, on każde zagranie niedokladne xD

1

Martin i Ferran na tej stronie to jest hardcore xD

1

Ferran zostaje? xDDD

0

ale po raz kolejny Flick zmienia grę drużyny po przerwie.

1

-Ferran po co Ci głowa?
- jem niom

1

Zdejmij tego Rekina...

0

@Destroyer_of_Worlds ale on grał w tamtym sezonie na LO

0

Zastanawiam się czemu Fort nie gra, on w tamtym sezonie na tle Atletico dobrze wyglądał.

3

@joloskyy nie no chyba w tamtym sezonie z Betisem jak Hattricka strzelił

3

Właśnie widzę powtórkę, jak oni mogli uznać bramkę?

1

Kamil Grosicki dałby więcej niż Ferran Torres.

22

do rotacji to Barcelona powinna mieć takich piłkarzy jak Zaragoza.

0

ale to jest drewno xDDD

0

Ferran "LESZCZ MODE" Torres

0

Pena w tamtym sezonie stracił 4736 bramek, teraz też się zanosi że zrobi fajny bilans.

5

a my mamy Torresa na skrzydle xDDD

0

Spokojnie Panowie, kto jak kto, ale Flick potrafi wyciągać wnioski z 1 połowy.

1

Trochę jak Wolfsburg wyglądamy.

0

Luquinhas jakie combo, najpierw faul przed polem karnym a później karny za zagranie ręką xD

0

Oyedele w 1 składzie na Górnik.

0

nie no ten Ferran to musi mieć jakieś haki.

3

Śląsk dalej bez wygranej w Ekstraklasie, wicemistrz Polski xD

0

@FcPortoFan1999 jak obstawiłem, że nie wygrają z PSV to ich pewnie pykneli a teraz 3 raz mam ich na kuponie i 3 raz 0:0.

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?