D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czuć ten Vibe.
0
@tbas trzeba czekać na powrót kontuzjowanych
12
Pokaż ten skład komuś kto nie kibicuje Barcelonie i może z 3 piłkarzy będzie znał
https://x.com/Rusherflyyy/status/1840110552796016666
1
4:2 grając w 7? Kapitalny wynik.
0
nie no, ale to już powinien wyjąć.
0
Cały dostępny budżet wydaliśmy na Olmo, a można było kupić kogokolwiek do rotacji
0
Ten Martin jest śmieszny, on każde zagranie niedokladne xD
1
Martin i Ferran na tej stronie to jest hardcore xD
1
Ferran zostaje? xDDD
0
ale po raz kolejny Flick zmienia grę drużyny po przerwie.
1
-Ferran po co Ci głowa?
- jem niom
1
Zdejmij tego Rekina...
0
@Destroyer_of_Worlds ale on grał w tamtym sezonie na LO
0
Zastanawiam się czemu Fort nie gra, on w tamtym sezonie na tle Atletico dobrze wyglądał.
3
@joloskyy nie no chyba w tamtym sezonie z Betisem jak Hattricka strzelił
3
Właśnie widzę powtórkę, jak oni mogli uznać bramkę?
1
Kamil Grosicki dałby więcej niż Ferran Torres.
22
do rotacji to Barcelona powinna mieć takich piłkarzy jak Zaragoza.
0
ale to jest drewno xDDD
0
Ferran "LESZCZ MODE" Torres
0
Pena w tamtym sezonie stracił 4736 bramek, teraz też się zanosi że zrobi fajny bilans.
5
a my mamy Torresa na skrzydle xDDD
0
Spokojnie Panowie, kto jak kto, ale Flick potrafi wyciągać wnioski z 1 połowy.
1
Trochę jak Wolfsburg wyglądamy.
0
Luquinhas jakie combo, najpierw faul przed polem karnym a później karny za zagranie ręką xD
0
Oyedele w 1 składzie na Górnik.
0
nie no ten Ferran to musi mieć jakieś haki.
3
Śląsk dalej bez wygranej w Ekstraklasie, wicemistrz Polski xD
0
@FcPortoFan1999 jak obstawiłem, że nie wygrają z PSV to ich pewnie pykneli a teraz 3 raz mam ich na kuponie i 3 raz 0:0.
6
One Man Army
https://x.com/Rusherflyyy/status/1840039688180052070