0

@Rust_Cohle z czego moich 2000

7

@draxidox ale jeszcze jak zmontowali żeby sprawiało wrażenie, że to było dobre podanie, bo z górnej kamery to tak nie wygląda xD

12

A Ci jeszcze narzekają na sędziowanie xD

2

@Kgorecki2500 mamy to!

5

No lepszego miejsca niż na boisku nie będziesz miał Wojtek :)

3

@Lionel_Messi10 Messi czy Figo? Co to w ogóle za pytanie?:D

1

Madryciok:
Gdy zdobywali Złotą Piłkę:
- Ronaldinho - 42 mecze - 30 G/A
- Ronaldo Nazario - 16 meczów - 9 G/A
- Messi 2023 - pół roku bez gry w piłkę i kopanie się po czole
- Vinicius - 48 meczów - 37 G/A + trofea

"Futbol upadł", "najgorszy wygrany w historii", "za co hehe :DD".

Messi "bez pół roku gry i kopiąc się po czole":


45 bramek
29 asyst
74 G/A

Narracja nie pasowała, więc trzeba było dać gówno opinie...

0

@clyde to tylko pokazuje jak mocno poziom piłki nożnej spadł od tamtych czasów.

2

Na gali ZP w skrótach Viniciusa pewnie będzie jego walka z Rasizmem i jak sobie z nią dzielni radzi.

7

@Safrani te Kurakało Cup to najmniej potrzebny puchar świata.
Kiedyś Liverpool miał mecz w Klubowych Mistrzostw Świata i te Kurakało Cup dzień po dniu. Klopp wtedy młodzież wystawił.

2

@DonCarletto no nie pasuje, bo nie zasługuje, Bellingham był najlepszym piłkarzem Realu.

0

W tym roku powinna nie odbyć się ZP, nikt nie zasłużył, no może Rodri albo niech dadzą zaległą Lewandowskiemu.

1

@Sulimo zastąpili Exposito Musiolikem i w szoku, że to nie żre xD

2

Można oglądać w nieskończoność.

0

Tańsze niż woda

0

@JordiAlbion a ja miałem Lyon i Inter xD

2

@Sulimo kliknął w konkuter i tak wyszło

0

@mercurial2000 miał bardzo dobry sezon w Las Palmas

21

@Szklaner oczywiście, że tak. Tu masz potwierdzenie:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1838166876997779563

1

@tbas nie znam się na tych przepisach, ale chyba możemy go zarejestrować jeśli mamy poważną kontuzje w zespole.

Kiedyś tak chyba Brajtłajta kupiliśmy z Leganes.

21

a Flick pewnie nawet nie myśli o innym bramkarzu, on już przekonuje Iñakiego, że będzie Panem Bramkarzem i od następnego meczu będzie bronił jak Prime Neuera.

0

De Gea pewnie teraz żałuję, że nie poczekał trochę dłużej.

2

To jest czerwona kartka

3

Temu co się Quaresma włączył.

0

Villarreal to cały mecz na spalonym stoi xD

2

Mbappe będzie strzelał?

1

Trzeba chyba wyciągnąć zestaw kibica Barcelony za Xaviego

0

@DonAndrzejos no nie wiem, bo kontuzje Bernal czy ter Ter Stegena to nie przygotowanie fizyczne

1

Jak można mieć tyle pecha co Flick, tyle kontuzji, jakaś masakra.

1

ale to jest MECZYHO :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?