D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle z czego moich 2000
7
@draxidox ale jeszcze jak zmontowali żeby sprawiało wrażenie, że to było dobre podanie, bo z górnej kamery to tak nie wygląda xD
12
A Ci jeszcze narzekają na sędziowanie xD
2
@Kgorecki2500 mamy to!
5
No lepszego miejsca niż na boisku nie będziesz miał Wojtek :)
3
@Lionel_Messi10 Messi czy Figo? Co to w ogóle za pytanie?:D
1
Madryciok:
Gdy zdobywali Złotą Piłkę:
- Ronaldinho - 42 mecze - 30 G/A
- Ronaldo Nazario - 16 meczów - 9 G/A
- Messi 2023 - pół roku bez gry w piłkę i kopanie się po czole
- Vinicius - 48 meczów - 37 G/A + trofea
"Futbol upadł", "najgorszy wygrany w historii", "za co hehe :DD".
Messi "bez pół roku gry i kopiąc się po czole":
45 bramek
29 asyst
74 G/A
Narracja nie pasowała, więc trzeba było dać gówno opinie...
0
@clyde to tylko pokazuje jak mocno poziom piłki nożnej spadł od tamtych czasów.
2
Na gali ZP w skrótach Viniciusa pewnie będzie jego walka z Rasizmem i jak sobie z nią dzielni radzi.
7
@Safrani te Kurakało Cup to najmniej potrzebny puchar świata.
Kiedyś Liverpool miał mecz w Klubowych Mistrzostw Świata i te Kurakało Cup dzień po dniu. Klopp wtedy młodzież wystawił.
2
@DonCarletto no nie pasuje, bo nie zasługuje, Bellingham był najlepszym piłkarzem Realu.
0
W tym roku powinna nie odbyć się ZP, nikt nie zasłużył, no może Rodri albo niech dadzą zaległą Lewandowskiemu.
1
@Sulimo zastąpili Exposito Musiolikem i w szoku, że to nie żre xD
2
Można oglądać w nieskończoność.
0
Tańsze niż woda
0
@JordiAlbion a ja miałem Lyon i Inter xD
2
@Sulimo kliknął w konkuter i tak wyszło
0
@mercurial2000 miał bardzo dobry sezon w Las Palmas
21
@Szklaner oczywiście, że tak. Tu masz potwierdzenie:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1838166876997779563
1
@tbas nie znam się na tych przepisach, ale chyba możemy go zarejestrować jeśli mamy poważną kontuzje w zespole.
Kiedyś tak chyba Brajtłajta kupiliśmy z Leganes.
21
a Flick pewnie nawet nie myśli o innym bramkarzu, on już przekonuje Iñakiego, że będzie Panem Bramkarzem i od następnego meczu będzie bronił jak Prime Neuera.
0
De Gea pewnie teraz żałuję, że nie poczekał trochę dłużej.
2
To jest czerwona kartka
3
Temu co się Quaresma włączył.
0
Villarreal to cały mecz na spalonym stoi xD
2
Mbappe będzie strzelał?
1
Trzeba chyba wyciągnąć zestaw kibica Barcelony za Xaviego
0
@DonAndrzejos no nie wiem, bo kontuzje Bernal czy ter Ter Stegena to nie przygotowanie fizyczne
1
Jak można mieć tyle pecha co Flick, tyle kontuzji, jakaś masakra.
1
ale to jest MECZYHO :O