D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobert_Kubicki największą szansę chyba dostał od Stana w KTS, to miesiąca nie wytrzymał.
4
Powrót Janczyka odc. 7890
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1836001508644565132
1
Gościu który sam sędziować nie potrafił ocenia pracę innego sędziego.
0
@MysticCat podobno tak
10
@Kamiloza91 a czemu nie? Dużo osób krytykowało ten transfer właśnie z takich powodów, on od 3 lat wypada z 50% spotkań.
1
@tristan87 nie ma Kowala i Piechoty, więc eksperci się skończyli
0
@Eto'o9 R10 oby nie, chociaż może tam taki wstrząs potrzebny.
5
No I brawo, może jakieś dłuższe zawieszenie i nie trzeba będzie go oglądać.
0
@DonAndresFCB a co Tu Garcia zrobił?
0
Eric jaki Playmaker
1
Casado już mógł w tamtym sezonie grać, to grał Oriol Romeu...
0
Sędzia spojrzał co Blade odwalił i mu się go szkoda zrobilo.
2
No i brawo nie lubię takich karnych, żadnej korzyści nie mieliśmy dzięki tej przypadkowej ręce
1
Blade to nasze najsłabsze ogniwo.
1
Pan Flick za sterami to jak granie na kodach.
4
I to jeszcze wychowanek Espanyolu, jak pięknie:D
1
Dobre wejście w mecz.
1
Olmo więcej kółek od de Jonga zrobił.
0
Oriol Romeu z klauzulą strachu xD
0
@FcPortoFan1999 ciepła woda w kranie jest
2
@FanBarcy22 u nas zawsze jak coś się wydarzyło, to zaczynają coś robić.
Jak wybuchła wojna na Ukrainie to im się przypomniało, że trzeba w armię inwestować.
21
Ważniejsze jest głosowanie za tym czy ma być religia w szkołach...
1
jeszcze umarł Sadiq...
0
Czuć bramkę z tyłka dla Realu.
0
@draxidox różnica w komunikacji jest kosmiczna.
0
Haalanda się nie zatrzymuje.
0
Niech oni wywalą tego Ten Haga.
2
@FCBparasiempre jak wszyscy z tego zaciągu Ajaxu gdzie mieli sezon życia.
De Jong, De Ligt, Mazraoui, Ziyech, Van de Beek, Dolberg, Neres
1
Tyle bramek co wielki Endrick.
2
O 22:20 na Paramount Network Wyspa Tajemnic.