2

@Bobert_Kubicki największą szansę chyba dostał od Stana w KTS, to miesiąca nie wytrzymał.

4

1

Gościu który sam sędziować nie potrafił ocenia pracę innego sędziego.

0

@MysticCat podobno tak

10

@Kamiloza91 a czemu nie? Dużo osób krytykowało ten transfer właśnie z takich powodów, on od 3 lat wypada z 50% spotkań.

1

@tristan87 nie ma Kowala i Piechoty, więc eksperci się skończyli

0

@Eto'o9 R10 oby nie, chociaż może tam taki wstrząs potrzebny.

5

No I brawo, może jakieś dłuższe zawieszenie i nie trzeba będzie go oglądać.

0

@DonAndresFCB a co Tu Garcia zrobił?

0

Eric jaki Playmaker

1

Casado już mógł w tamtym sezonie grać, to grał Oriol Romeu...

0

Sędzia spojrzał co Blade odwalił i mu się go szkoda zrobilo.

2

No i brawo nie lubię takich karnych, żadnej korzyści nie mieliśmy dzięki tej przypadkowej ręce

1

Blade to nasze najsłabsze ogniwo.

1

Pan Flick za sterami to jak granie na kodach.

4

I to jeszcze wychowanek Espanyolu, jak pięknie:D

1

Dobre wejście w mecz.

1

Olmo więcej kółek od de Jonga zrobił.

0

Oriol Romeu z klauzulą strachu xD

0

@FcPortoFan1999 ciepła woda w kranie jest

2

@FanBarcy22 u nas zawsze jak coś się wydarzyło, to zaczynają coś robić.
Jak wybuchła wojna na Ukrainie to im się przypomniało, że trzeba w armię inwestować.

21

Ważniejsze jest głosowanie za tym czy ma być religia w szkołach...

1

jeszcze umarł Sadiq...

0

Czuć bramkę z tyłka dla Realu.

0

@draxidox różnica w komunikacji jest kosmiczna.

0

Haalanda się nie zatrzymuje.

0

Niech oni wywalą tego Ten Haga.

2

@FCBparasiempre jak wszyscy z tego zaciągu Ajaxu gdzie mieli sezon życia.

De Jong, De Ligt, Mazraoui, Ziyech, Van de Beek, Dolberg, Neres

1

Tyle bramek co wielki Endrick.

2

O 22:20 na Paramount Network Wyspa Tajemnic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?