D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@icon3520 ale to Ty dzwonisz?
4
@nwchades oczywiście, że można.
A w polityce to bardzo częsty zabieg, trzymać się tego akurat co bardziej pod daną chwilę jest korzystniejsze.
Paliwo po 5.19? Oczywiście że będzie
Kwota wolna od podatku? No mówię Ci.
Itd.
A później, że to jednak się nie da, bo budżet się nie będzie zgadzał, bo to, bo tamto.
14
To ich sukces xD
7
Trochę mało tych kibiców najbardziej znanego piłkarza świata, ale pewnie na YT oglądają.
2
@Uukasz_93 nie no taki Piast czy Śląsk był gorszy
8
Ajax Wielka klasa!
6
@Comentateiro Xavi do Laporty:
Chce Roque w zimowym okienku, sprowadź mi go za wszelką cenę.
La Rambla w szoku, bo Xavi nie gra Roque :O
2
Przyszedł za darmo, więc jakby Araby dały z 40mln to byłoby świetnie.
0
@KamQiX no tylko w takiej sytuacji za tych piłkarzy których wymieniłeś dostajemy ogromną ilość gotówki i w mądrych rękach można ją dobrze spożytkować.
A myślisz, że za chwilę nie będą chcieli odejść? Przecież te obecne transfery to nie są wzmocnienia, popadamy w co raz większe długi, bo kupujemy losowych piłkarzy tylko po to żeby kogoś kupić i się pochwalić, że mamy transfer.
I zostajemy z takim Ferranem, Roque i Oriolem Romeu, no wspaniałe wzmocnienia.
1
@KamQiX bo mają gorsze szkółki.
Barcelona zawsze będzie marką, którą zna cały świat, Sevilla czy Bilbao(tutaj to i tak dałeś zły przykład, bo oni nie robią transferów) to nie jest półka Barcelony i nigdy nie była.
0
@tbas naprawdę zyski z LM są aż tak duże, że pokrywają koszty Roque + Olmo?
Chory kontrakt De Jonga czy Lengleta?
Od paru lat wpadamy w co raz większe długi. Co raz ciężej aby zarejestrować kogokolwiek.
Ok, brniemy w to, jest pięknie.
"Barca musi mieć piłkarzy z wysokiej półki"
No Torres, Roque, Olmo, Lenglet to w uj wysoka półka xDD
5
Czy nie lepiej przyznać się, że jesteśmy bankrutami, obniżyć oczekiwania kibiców, postawić na piłkarzy że szkółki, pozbyć się niepotrzebnych piłkarzy, zejść z tych chorych kontraktów, zrobić reset i zacząć od nowa?
Naprawdę lepiej brnąć w to dalej? Kupować jakiś losowych piłkarzy, pozniej mieć problemy z rejestracją więc musisz pozbywać się na siłę innych zawodników tylko po to żeby zarejestrować przeciętnego piłkarza, którego po roku będziemy chcieli wypchnąć
Przecież tu od 5 lat jest ten sam schemat.
1
@Faro pewnie tak, ale Joselu to i u nas by się przydał za Roque czy Torresa, przynajmniej bramki potrafi strzelać.
5
@Faro trudniej trochę grać w Realu jak masz atak Vinicius- Mbappe- Rodrygo a w Barcelonie Roque nawet Pau Victoria wygryźć nie może.
4
@kodi77 już przestaje się dziwić czemu odszedł
1
@Safrani a z Forta nie można zrobić PO?
23
@PIWOSZ89 a co byś chciał Pitbulla, który wygląda jak jamnik?
0
ale gotuje Laporta xD
0
@Encore oczywiście nie bronie Kowala itd. ale myślałeś, że ktoś wyjdzie i tak powie?
Zawsze przecież tak jest, że trener świetny a jak go wywalą to powiedzą co innego.
Przykład Lecha z Rumakiem i van den Bromem.
0
@RoberDzik Ty no wierzę Ci, ale daj jakieś potwierdzenie, że naprawdę pracujesz w MD.
19
Dani Olmo(st) zarejestrowany.
17
@JohnnyBarca ta i w zimę Roque za 40mln
0
@Arden Przy niektórych tak, ale chciałem tu pokazać ile mieliśmy wypadek transferowych.
1
@Arden no dobra, ale nie liczyłem też wszystkich naszych transferów. Andre Gomes, Paco Alcacer, Lenglet, Dest, Brajtłajt...
15
Coutinho 135mln
Dembele 125mln
Semedo 40 mln
Malcom 40mln
Arthur 30mln
Griezman 120mln
De Jong 85mln
Pjanic 60mln(to ta dziwna wymiana z Arthurem)
Trincao 30mln
Torres 55mln
Raphinha 60mln
Roque 40mln
= 870 mln wydane na tych cracków
1
@Kidd chyba HP i największy przekręt Dumbledore'a
6
Piękna emerytura w Barcelonie.
1
@Janas11224 klocki LEGO to taki GOAT jest w każdym wieku, ostatnio składałem Zamek z Harrego Pottera, 5h super zabawy.
13
@KamQiX Ty to rozpisałes za darmo a taki Deco za taki MASTERCLASS dostaje pewnie parę milionów.
3
@HypeR lepiej zrobić krok w tył niż grać szefa jak Musiałowski, miał być Polski Messi a ma 21 lat i wylądował w Omonii Nicosia