D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 nie nakręcały bym się na to, spójrz na ostatnie transfery i ich skuteczność.
1
@KrisVEB81 a Ty skąd wiesz, że nie chce? Bo przeczytałeś jakiegoś gówno newsa?
Ściągnięcie Torresa, Roque, Romeu i innych przeciętnych piłkarzy to też pewnie zachcianki trenerów a nie brak kompetencji zarządu do oceny potencjału piłkarzy.
5
Ściągnąć Olmo za 60mln, który nie wiadomo czy będzie zdrowy a jak będzie to czy naprawdę on będzie jakimś Gamechangerem? Mało prawdopodobne.
A teraz wypychasz najlepszego pomocnika, bo tak.
Tutaj od dawna nie ma żadnego planu, wszystko robione na kolanie.
1
@Uukasz_93 i Roque w trakcie sezonu za 40 mln też warto kupić, bo na ławce ktoś siedzieć musi.
8
@Pawel13sz jak dobrze, że on jest kibicem Barcelony
0
@ProMILs bo Ferrana lepiej oddać za darmo albo na wypożyczenie dać.
1
Real im pozwolił strzelić, taka maszyna jak Real nie robi nic przypadkiem.
2
@Comentateiro Endrick by się z Tobą nie zgodził on widział jak dinozaury grały.
16
Przynajmniej La Rambla > Cafe Bernabeu
0
@FcPortoFan1999 niedoceniany trener, ale chyba sam sobie zatrzymał karierę pójściem do Polski u-19
1
Nieciecza co rozjeżdża wszystkich. Walec Marcina Brosza.
46
Polskie dziennikarstwo...
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1825118301648773230
1
Jak ktoś wczoraj nie oglądał to teraz na Canal+ Sport 5 zaczyna się nasz mecz z Valencia.
5
Ferran Torres strzela hattricka i notuje asystę w meczu z Betisem.
15 spotkań później w Barcelonie:
0 bramek
0 asyst
2
Panie Flick dawaj pan Torresa bez s.
2
Czy Ferran to drugi Ronaldinho? Magik
1
Jak ktoś spojrzał na Ferrana i stwierdził, że warto dać za niego 60mln...
0
Tak tragicznego meczu z obu stron to dawno nie widziałem, ale kopanina.
1
tekin Rekin to co najwyżej uklejka.
4
@MatBac1991 Bruce Wayne 3 bramki
1
Oni traktują ludzi jak idiotów.
0
@partymaker oni jak Barcelona, hajs wywalony a skład nadal przeciętny.
0
@tristan87 od razu karnego Błaszczykowskiego
1
@NeroTFP1 nie no, ale Feio spędził w Legii wiele lat jak był młodszy, rozumiem to przywiązanie.
2
@tbas co Tusk powie tak jest i od razu ludzie łapią jak 100 konkretów.
2
@fart ale to chyba IO za 20 lata dopiero, więc chcą to wszystko zrobić.
35
Priorytety.
5
@AFA czyżby Pan Chukwe Bukwe Ambalabamba?
1
@Chaoss człowieku nie zamierzam płakać o 11
1
@Pawel13sz Eric jeszcze nie odblokowany