D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Tylko Olmo nie ma 20 lat
4
@Comentateiro nie podał Raphinhi
1
@PIWOSZ89 Dani Olmo
0
@cules100pro chód
1
@Encore i jeszcze rekord świata
0
Anita niestety za dobrze przygotowana.
8
@NeroTFP1 szkoda, że przez chorobę musiał skończyć z komentarzem. Absolutny GOAT.
7
Polkowski zostaję zwolniony przez Kwiatkowskiego za bronienie Babiarza.
Władza się zmieniła a TVP nadal taki sam ściek jak był. Wielka wolność słowa...
10
Panie Fermin dla Pana jest ławeczka, pierwszy skład jest dla Olmo, bo kosztował 60mln i musi grać.
1
Kolejny Ferran Torres...
2
Stano THE FINAL BOSS!
I do tego kibic Barcelony i fanboy Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ojciec5tkidzieci to jak ludzie mają zryty łeb przez politykę jest przerażające
2
@jacob345 na Twitterze
12
@KamQiX Stonoga jak usłyszał Ziobro to mu myślenie wyłączyło( o ile oczywiście ma czym myśleć)
1
@Rust_Cohle on jest mistzem
4
Stano szachy 5D, jutro pewnie puści jakiś film na YT co zrobi rekordowe wyświetlenia i tak to się toczy xD
2
Stonoga autorytet w ważnych sprawach xD
0
@draxidox i też trenuje z Polskim trenerem, więc Polska GUROM!
7
@Kgorecki2500 zaraz pewnie Stano nagra coś i znowu zaora jak np. Gazetę Wyborczą.
3
Obok Bolta największy w lekkoatletyce.
1
ale ta Allman ładna, rzadko się zdarza żeby tak wyglądały zawodniczki co rzucają dyskiem/młotem.
1
Brawo sędzia... Tfu na niego...
0
Dawać Niemcy tych Francuzów, bo grają szefów...
1
@zadafcb od ilu zaczyna skakać? Wszyscy już strącą wszystko a on dopiero zacznie skakać.
3
Grozer mimo, że Niemiec to jeden z ulubionych siatkarzy.
0
@BartqRKO on specjalnie tego nie zrobił, stres robi swoje.