1

@mekston Tylko Olmo nie ma 20 lat

4

@Comentateiro nie podał Raphinhi

1

@PIWOSZ89 Dani Olmo

0

@cules100pro chód

1

@Encore i jeszcze rekord świata

0

Anita niestety za dobrze przygotowana.

8

@NeroTFP1 szkoda, że przez chorobę musiał skończyć z komentarzem. Absolutny GOAT.

7

Polkowski zostaję zwolniony przez Kwiatkowskiego za bronienie Babiarza.

Władza się zmieniła a TVP nadal taki sam ściek jak był. Wielka wolność słowa...

10

Panie Fermin dla Pana jest ławeczka, pierwszy skład jest dla Olmo, bo kosztował 60mln i musi grać.

1

Kolejny Ferran Torres...

2

Stano THE FINAL BOSS!

I do tego kibic Barcelony i fanboy Messiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci to jak ludzie mają zryty łeb przez politykę jest przerażające

2

@jacob345 na Twitterze

12

@KamQiX Stonoga jak usłyszał Ziobro to mu myślenie wyłączyło( o ile oczywiście ma czym myśleć)

1

@Rust_Cohle on jest mistzem

4

Stano szachy 5D, jutro pewnie puści jakiś film na YT co zrobi rekordowe wyświetlenia i tak to się toczy xD

2

Stonoga autorytet w ważnych sprawach xD

0

@draxidox i też trenuje z Polskim trenerem, więc Polska GUROM!

7

@Kgorecki2500 zaraz pewnie Stano nagra coś i znowu zaora jak np. Gazetę Wyborczą.

3

Obok Bolta największy w lekkoatletyce.

1

ale ta Allman ładna, rzadko się zdarza żeby tak wyglądały zawodniczki co rzucają dyskiem/młotem.

1

Brawo sędzia... Tfu na niego...

0

Dawać Niemcy tych Francuzów, bo grają szefów...

1

@zadafcb od ilu zaczyna skakać? Wszyscy już strącą wszystko a on dopiero zacznie skakać.

3

Grozer mimo, że Niemiec to jeden z ulubionych siatkarzy.

0

@BartqRKO on specjalnie tego nie zrobił, stres robi swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?