3

Nadal mnie zastanawia co robił El Shaarawy w 1 składzie Włochów.

Pasuję do tego mema: Jak oni się tam znaleźli.

1

@KrychaFCB lampa jak skur...

3

Ale się złapałem na nagłówek TVP Sport

"Legia Warszawa ma następcę Josue"

Artur Jędrzejczyk będzie kapitanem.

0

@Roobo on jest zero jedynkowy, albo zagra wybitnie albo dramat.

0

@RoberDzik może Dominik Piechota

0

@tristan87 i to w Amice Ryszarda "Fryzjera" Forbricha

4

Roque przecież następca Lewandowskiego, no nie mówcie że wydaliśmy 40mln na niepotrzebnego piłkarza.

1

@Gaz prawda, ale dla takiej Gruzji to też nie była łatwa grupa a na ten moment z niej wychodzą.

2

My się cieszymy jakimś remisem i dobrymi 5 minutami z Holandią a inne drużyny piszą piękne historię...

10

Lukaku 115 meczów 85 bramek w Reprezentacji a jednak jest pamiętany jako ten co pierd*li mnóstwo okazji.
El Fenomeno

1

@blakkudium i co roku projektant pewnie miliony dolców za projekt

5

@Kgorecki2500 powinny zakazać tej pajacerki, to piłka nożna a nie jakiś taniec z gwiazdami...

0

@FcPortoFan1999 w sumie można, zremisować 1 połowę a wygrać 2 połowe i wtedy punkty się sumują

0

@Patrykl145 trzeba liczyć, że któraś z drużyny wypowie wojnę drugiej.

0

@Katalonbar my mamy Pawła Brożka

1

@Kengo pewnie zazdrosna jakaś

7

@Katalonbar chyba najlepsza siła ofensywa na świecie obecnie.

Rieder w poprzednim sezonie 1 bramka
Ndoye 1 bramka
Embolo 1 bramka

2

@tristan87 Lewandowski geniusz taktyczny xD

4

@Destroyer_of_Worlds na MŚ wyszliśmy z grupy 1 raz od 40 lat.

15

@BorzyKrzys jak ja się cieszę, że nie wiem kto to jest.

2

Szkocja 0.03 xG
xDDDD

1

Kolejna drużyna pokazuję, że najważniejszą formacją na boisku jest obrona.

My od kilku lat jej nie mamy. Gramy na 3 środkowych obrońców a nie mamy nawet 1 na dobrym poziomie (Tak mamy Kiwiora, tylko że on w Arsenalu gra tylko na LO i mam wrażenie, że to jest jego optymalna pozycja.)

Najlepszy turniej zagraliśmy gdy mieliśmy świetną obronę, bo Jędrzejczyk- Pazdan - Glik - Piszczek mieli wtedy swój Prime I do tego jeszcze Krychowiak, który w tamtym momencie był pewnie w top3 Defensywnych pomocników na świecie.

2

aż w szoku jestem, że ostatnia Awantura o kasę była 20 lat temu.
Dobrze, że wraca ten wybitny teleturniej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale taki Kante w Barcelonie to by pasował idealnie, szkoda że poszedł do Arabii.

3

@Kgorecki2500 to by nic nie dało

3

ale odpaść z turnieju po 2 kolejkach to też trzeba umieć. Klasa!

0

Nie spodziewałam się, że aż tak słabo będziemy wyglądać, ale widać kto ma drużynę a kto zbieraninie piłkarzy.

6

@KamQiX no to ban za multikonto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?