D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nadal mnie zastanawia co robił El Shaarawy w 1 składzie Włochów.
Pasuję do tego mema: Jak oni się tam znaleźli.
1
@KrychaFCB lampa jak skur...
3
Ale się złapałem na nagłówek TVP Sport
"Legia Warszawa ma następcę Josue"
Artur Jędrzejczyk będzie kapitanem.
0
@Roobo on jest zero jedynkowy, albo zagra wybitnie albo dramat.
0
@RoberDzik może Dominik Piechota
0
@tristan87 i to w Amice Ryszarda "Fryzjera" Forbricha
4
Roque przecież następca Lewandowskiego, no nie mówcie że wydaliśmy 40mln na niepotrzebnego piłkarza.
1
@Gaz prawda, ale dla takiej Gruzji to też nie była łatwa grupa a na ten moment z niej wychodzą.
2
My się cieszymy jakimś remisem i dobrymi 5 minutami z Holandią a inne drużyny piszą piękne historię...
10
Lukaku 115 meczów 85 bramek w Reprezentacji a jednak jest pamiętany jako ten co pierd*li mnóstwo okazji.
El Fenomeno
1
@blakkudium i co roku projektant pewnie miliony dolców za projekt
5
@Kgorecki2500 powinny zakazać tej pajacerki, to piłka nożna a nie jakiś taniec z gwiazdami...
0
@FcPortoFan1999 w sumie można, zremisować 1 połowę a wygrać 2 połowe i wtedy punkty się sumują
0
@Patrykl145 trzeba liczyć, że któraś z drużyny wypowie wojnę drugiej.
0
@Katalonbar my mamy Pawła Brożka
1
@Kengo pewnie zazdrosna jakaś
7
@Katalonbar chyba najlepsza siła ofensywa na świecie obecnie.
Rieder w poprzednim sezonie 1 bramka
Ndoye 1 bramka
Embolo 1 bramka
2
@tristan87 Lewandowski geniusz taktyczny xD
4
@Destroyer_of_Worlds na MŚ wyszliśmy z grupy 1 raz od 40 lat.
15
@BorzyKrzys jak ja się cieszę, że nie wiem kto to jest.
2
Szkocja 0.03 xG
xDDDD
1
Kolejna drużyna pokazuję, że najważniejszą formacją na boisku jest obrona.
My od kilku lat jej nie mamy. Gramy na 3 środkowych obrońców a nie mamy nawet 1 na dobrym poziomie (Tak mamy Kiwiora, tylko że on w Arsenalu gra tylko na LO i mam wrażenie, że to jest jego optymalna pozycja.)
Najlepszy turniej zagraliśmy gdy mieliśmy świetną obronę, bo Jędrzejczyk- Pazdan - Glik - Piszczek mieli wtedy swój Prime I do tego jeszcze Krychowiak, który w tamtym momencie był pewnie w top3 Defensywnych pomocników na świecie.
2
aż w szoku jestem, że ostatnia Awantura o kasę była 20 lat temu.
Dobrze, że wraca ten wybitny teleturniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale taki Kante w Barcelonie to by pasował idealnie, szkoda że poszedł do Arabii.
3
@Kgorecki2500 to by nic nie dało
3
ale odpaść z turnieju po 2 kolejkach to też trzeba umieć. Klasa!
0
Nie spodziewałam się, że aż tak słabo będziemy wyglądać, ale widać kto ma drużynę a kto zbieraninie piłkarzy.
6
@KamQiX no to ban za multikonto