D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Dawid Szwarga
0
@TheCule ta kontuzja kolana Cię przystopowała, przykra sprawa
2
A co on jest ku*wa RoboCop?
3
@Amidamaru bo to się łączy, myślę, że wielu zakochało się w Barcelonie dzięki Messiemu i Guardioli.
0
Raków 82% posiadania piłki i 0:2 xD
0
@Kgorecki2500 ranking chyba robiony w Ciechocinku.
1
On serio tak wygląda?
21
Uśmiechnięty Janne Ahonen.
14
@JanneAhonen jesteś piz*a a nie skoczek
0
@takisobiektos ktoś raz na miesiąc losuje klub i przypisuje do Papszuna.
1
Ta drużyna to żart, miliony wywalone na piłkarzy a najlepsi w tym sezonie Ci co nic nie kosztowali.
4
-Partie nie spełniają swoich obietnic.
Wyborcy:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1791017888763035792
Następny razem PiS, bo mniejsze zło a później PO...
11
@zadafcb usmiechajmy się :)
9
@maroon przytyć też
3
@sintesox 8 Złotych piłek
1
Gracze Lecha znaleźli prosty sposób jak strzelać więcej bramek...[Zobacz jak]
0
Ja nie wierzę, że oni tak na poważnie grają xD
3
@MichuZ44 Aezakmi, Hesoyam i można grać
9
@BabyGang ale co to za życie
0
-Xavi
-Ranking najlepszych trenerów
Wybierz jedno.
1
@97ketrab dla mnie kolejny Romeu, ale powodzenia.
0
Chyba przez te wygrane MŚ Messiego teraz musimy przeżywać takie coś.
1
@jerzychytrus tylko, że to Enrique miał prawo tak mówić, bo byli dużo lepi.
Xavi tak mówi nawet po tragicznych meczach.
0
@kanver_ jest Rosołek
4
Nie no Barcelona nie jest taka fatalna, gorzej jest być kibicem United.
1
@Kgorecki2500 bardzo sympatyczny Pan
1
Naprawdę ostatnio wyniki w Polskich ligach wyglądają jakby Fryzjer znowu zaczął działać.
0
@tomek8756 oszukała na 6zl, dla mnie kara śmierci
1
@Explode minuty gry Roque dużo mówią.
Po co nam Brazylijczyk za 40mln, który może kiedyś odpali jak mamy tak duże problemy finansowe i wazniejsze wydatki.
1
@Jakchcesz i to, że strzelamy mniej od przeciwników