0

@Kondziubarca Dawid Szwarga

0

@TheCule ta kontuzja kolana Cię przystopowała, przykra sprawa

2

A co on jest ku*wa RoboCop?

3

@Amidamaru bo to się łączy, myślę, że wielu zakochało się w Barcelonie dzięki Messiemu i Guardioli.

0

Raków 82% posiadania piłki i 0:2 xD

0

@Kgorecki2500 ranking chyba robiony w Ciechocinku.

1

On serio tak wygląda?

21

Uśmiechnięty Janne Ahonen.

14

@JanneAhonen jesteś piz*a a nie skoczek

0

@takisobiektos ktoś raz na miesiąc losuje klub i przypisuje do Papszuna.

1

Ta drużyna to żart, miliony wywalone na piłkarzy a najlepsi w tym sezonie Ci co nic nie kosztowali.

4

-Partie nie spełniają swoich obietnic.
Wyborcy:
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1791017888763035792

Następny razem PiS, bo mniejsze zło a później PO...

11

@zadafcb usmiechajmy się :)

9

@maroon przytyć też

3

@sintesox 8 Złotych piłek

1

Gracze Lecha znaleźli prosty sposób jak strzelać więcej bramek...[Zobacz jak]

0

Ja nie wierzę, że oni tak na poważnie grają xD

3

@MichuZ44 Aezakmi, Hesoyam i można grać

9

@BabyGang ale co to za życie

0

-Xavi
-Ranking najlepszych trenerów

Wybierz jedno.

1

@97ketrab dla mnie kolejny Romeu, ale powodzenia.

0

Chyba przez te wygrane MŚ Messiego teraz musimy przeżywać takie coś.

1

@jerzychytrus tylko, że to Enrique miał prawo tak mówić, bo byli dużo lepi.
Xavi tak mówi nawet po tragicznych meczach.

0

@kanver_ jest Rosołek

4

Nie no Barcelona nie jest taka fatalna, gorzej jest być kibicem United.

1

@Kgorecki2500 bardzo sympatyczny Pan

1

Naprawdę ostatnio wyniki w Polskich ligach wyglądają jakby Fryzjer znowu zaczął działać.

0

@tomek8756 oszukała na 6zl, dla mnie kara śmierci

1

@Explode minuty gry Roque dużo mówią.

Po co nam Brazylijczyk za 40mln, który może kiedyś odpali jak mamy tak duże problemy finansowe i wazniejsze wydatki.

1

@Jakchcesz i to, że strzelamy mniej od przeciwników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?