D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie fajne byłby takie karne
0
@takisobiektos nie, bo Xavi ogarnie.
5
Ale te zasady w lidze Belgijskiej są tragiczne.
Sezon główny:
1. Royale Union SG 70 punktów
2. Anderlecht 63
3. Antwerp 52
4. Club Brugge 51
Grupa Mistrzowska:
1. Club Brugge 42 punkty
2. Anderlecht 42
3. Royale Union SG 41
Nie ma żadnego sensu granie dobrze sezonu głównego, bo i tak wszystko się rozstrzyga w grupie Mistrzowskiej i tam trzeba być w formie.
4
@GeneralXavi przestań gadać głupoty na konferencjach Xavier...
6
Dawaj Leo, zrób średnią ocenę 9.0
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1787054017744408791
0
Faul Yamala jak nic.
1
Nasz obrona to jeden wielki mem...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr tak, dalej kapitalny piłkarz i jeszcze pogra z 3 lata na dobrym poziomie.
12
To niezły Pavlović xD
16
Dembele mecz życia z nami a dziś tragedia
0
ale ta Borussia to jakiś błąd w symulacji, tak słabo grający zespół w tym sezonie jest 'blisko" finału LM.
7
I to różni Fullkrüga od Lewandowskiego, strzela w ważnych meczach a nie z Valencia, która grała w 10.
0
@Popitek12 dziś Jadon Sancho TAK
0
@tomek8756 i będzie uczyć jakaś 60-letnia Grażynka
2
@marcin62 były za dobre, nie tłukły się, więc nikt nowych nie musiał kupować.
33
Jaki crossover xD
0
@Emhyr Kołobrzeg ładne miasto
0
@MesQueUnClub96 dlatego tylko sofascore
4
Rosołek bramka, maszyna ruszyła!
0
@FcPortoFan1999 ale trochę się uspokoił, bardziej elegancko wygląda. W tamtych czasach to typowy rzeźnik był.
1
@Kubsoleon nie, to piłkarz box to box
9
ale to był oszołom..
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1784582395645026342
4
@draxidox od 40 do 60 jechać
3
Od drużyny, która wygrywala Serie A 9 razy z rzędu do czegoś takiego xD
1
@Jakchcesz 1% CHANCE
99% FAITH
0
@LM10GOAT Sane najlepszy, ale on gra najlepiej po prawej stronie.
0
No Mistrz, on sobie decyduje, że zostanie xD
5
Nie powinniśmy odpaść z PSG, bo jak byłyby normalne zasady jak w Championship, gdzie możesz przegrać mecz 6:0 a później wygrać 1:0 i jest dogrywka i rzuty karne.
0
@HighestInTheRoom I jeszcze Rosołek, ale to będzie chodzić